Человек не терпит насилия!

Минобороны, Техвоенсервис, Металолом

Уважаймые форумчане, хочу поделиться как, Я, ложу на всех и вся видя перед собой только бумажные прямоугольнички с циферками. Даже таикие, письма и отчеты, не могут мне помешать, а только наоборот усиливают жажду наживы и приглушает здравый смысл.
Писулька на Президента, Примьера, Министра МВД, Генпрокуратуру, СБУ толь чуть-чуть отличаются адресатом и первым абзацем:

Президенту України
Порошенку П.О.

Шановний Петро Олексійовичу!

Вимушений звертатись до Вас, оскілки Ви не одноразово акцентували увагу на тому, що основним пріоритетом розвитку економіки і Держави в цілому є професіонали на посадах та боротьба з корупцією.

На даний час державі катастрофічно не вистачає грошових коштів для забезпечення сталого функціонування. На мою думку, навіть фінансова допомога світової спільноти не дасть очікуваного ефекту, оскільки державним апаратом не вживається ефективних заходів по раціональному використанню державних активів.

Так наприклад, для забезпечення реалізації повноважень щодо здійснення управління об’єктами державної власності та державним майном, закріпленими за державними підприємствами, установами, організаціями та державними господарськими об’єднаннями, що належать до сфери управління Міністерства оборони України, створено Головне управління майна та ресурсів.

Головному управлінню підпорядковані 96 державних підприємств, серед яких: Концерн «Техвоєнсервіс», Концерн «Військторгсервіс», Концерн «Військесетменеджмент». Начальником Головного управління призначено Бікчантаєва Олександра Борисовича.

За наявною інформацію, всі державні підприємства підпорядковані Головному Управлінню знаходяться на грані, або вже в процедурі банкрутства, маючі величезні борги. Будь-яких дієвих заходів направлених на забезпечення економічного розвитку підприємств, погашення заборгованостей, з боку посадових осіб Головного управління не вживається.

Все це, окрім втрати горових коштів підприємств, створює передумови для втрати державного майна (земельних ділянок, споруд, виробничої бази та іншого наданого Державою для забезпечення потреб Міністерства оборони України) внаслідок примусового відчуження і реалізації для погашення існуючих заборгованостей.

На жаль я не володію детальною інформацією по іншим підприємствам підпорядкованим Головному управлінню, але мала частина можливих порушень чинного законодавства, факти прийняття не ефективних управлінських рішень, що призводить до збільшення фінансового навантаження на Підприємство викладена у звіті про роботу заступника Генерального директора Концерну «Техвоєнсервіс» (фотокопія додається: додаток № 1).

Довідково: КОНЦЕРН “ТЕХВОЄНСЕРВІС” Код: 33689867 Адреса: 03168, м. Київ, Солом’янський район, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 6, Керівник: Чайло Валерій Володимирович, Діяльність: 70.10 Діяльність головних управлінь (хед-офісів), Стан: зареєстровано, Дата реєстрації: 21.07.2005, Статутний капітал на 20.09.2018: 71 846 137.17 грн, заборгованість по заробітній платі на 12.10.2018 — 390 355.18 грн. податковий борг на 01.09.2018 – 34 330 180 грн, 396 судових рішень на 12.10.2018, 14 виконавчих проваджень на 07.10.2018. (інформація з відкритих джерел).

За доступною інформацією, така ж сама економічна ситуація і в інших підприємствах підпорядкованих Головному управлінню майна та ресурсів України і з кожним місяцем кредиторська заборгованість лише збільшуються.

Слід зазначити, що керівники підприємств призначаються за поданням начальника Головного управління, який ними повністю маніпулює, тому намагання змінити щось з середини не дає будь-якого ефекту.

На мою думку в разі не втручання у вищевказане Держава повністю втратить надане майно, якого наразі майже не залишилось порівнюючи з минулими періодами.

Враховуючі вищевикладене, Прошу проаналізувати ситуацію що склалась та вжити відповідних заходів для забезпечення збереження державного майна наданого Міністерству оборони України.
Додаток: файл: zvit_texvoenservice

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ