Человек не терпит насилия!

Бізнес на крові. Як поранених бойовиків “ДНР” зашивають німецькими голками

1482315471 0 02 05 895a19c2fea9bb13ccdde9638200989a6592a58342af6cfdf15561e0fc37612d full

Контрабанда з території України на території, окуповані проросійськими сепаратистами, – історія не нова. Відомо, що колосальна кількість товарів промислового вжитку, запчастин для техніки та пального потрапляє до так званої “ДНР” прямісінько через фронт. А що стосується медицини? На пошту видання ІНФОРМАТОР прийшли документи, що розкривають злочинну схему, за якою на окупованих територіях реалізується медичне обладання на багатотисячні суми. Коли умовний «відпусник» Іван з-під Ростова отримує в живіт кулю українського солдата, якими нитками йому підшивають рани? Як вдалося дізнатися – німецькими. Компанія ТОВ «Біо Тест Мед» понад десять років представлена на ринку України і являється офіційним представником цілого ряду зарубіжних компаній, що спеціалізуються на продажі медичного обладнання. Основним постачальником є німецька компанія Sarstedt.

Rysunok 1 768x1024 1

Приклад сертифікату відповідності товарів від Sarstedt, який підтверджує, що ТОВ «Біо Тест Мед» являється уповноваженим представником компанії на території України, а як виявилося і на території так званої “ДНР”.

Rysunok 2 

Жариков Віталій, уродженець Горлівки та діючий директор ТОВ «Біо Тест Мед», центральний офіс компанії знаходиться у Києві.

IMG 3376 768x576 1 

Посвідчення Жарикова, де вказана посада директора.

Продаж здійснюється двома схемами.

Перша – напівлегальна На території України створюються компанії («Альфа Фарм», «Добрі ліки», окремі ФОПи), що знаходяться у Майорську, Бахмуті, Волновасі, Констянтинівці. ТОВ “Біо Тест Мед” надсилає їм товари офіційно, з відповідними документами, через компанію “Нова Пошта”.

Rysunok 3 768x518 1 

Фото з акаунту ТОВ «Біо Тест Мед» на «Новій Пошті».

big Rysunok 4 1068x580 1 

Приклад фото з акаунту ТОВ «Біо Тест Мед» на «Новій Пошті», який підтверджує легальні поставки у прифронтові міста.

Мова йде про постачання понад сорока кілограмів голок. Після відправки товарів до прифронтових міст, в хід йдуть так звані “челноки”.

“Челноки” – це люди, що перетинають кордон з окупованою територію, переміщаючи контрабанду (недозволену кількість товарів).

Після того як медичне обладнання потрапляє до окупованого Донецька, офіційний співробітник ТОВ «Біо Тест Мед» Зубко Володимир здійснює реалізацію товарів на місцях, в Донецьку та інших районах окупованої території.
Rysunok 5 768x537 1 

Список співробітників ТОВ «Біо Тест Мед», де Зубко Володимир вказаний в якості члена компанії.

Принагідно зазначити, що сам Зубко проживає виключно на окупованих територіях і з початку військової агресії Російської Федерації, жодного разу не відвідував територію України.
Rysunok 6 768x1024 1 

Офіційна накладна ТОВ «Біо Тест Мед», де вказано, що товари, які відвантажені для компаній «Альфа Фарм», «Добрі Ліки» та інших, мають кінцеву точку призначення у Донецьку.

Після реалізації товарів на окупованих територіях, готівка у рублях, за допомогою вже згаданих «челноків», потрапляє на територію України, де в обмінниках переводиться на гривню. Після цього гривню, нібито за продаж товарів у прифронтові міста, відбілюють через ФОПи.

Слабким місцем схеми лишаються масштаби поставок, адже сумнівно, що потреби Волновахи можуть збігатися з масштабами поставок, наприклад, у мільйонний Харків, що вказано у файлах поставок через «Нову Пошту». Згодом, вже білі кошти падають на рахунок ТОВ «Біо Тест Мед». Друга схема «чорна» Є банківські картки Жарикова Віталія та Пержан Анни. Остання являється дружиною Жарикова та громадянкою Російської Федерації. Отримала паспорт у невизнаному Придністров’ї.
Rysunok 7 768x953 1 

Продукція з Німеччини потрапляє в Україну в якості офіційних закупівель, зі сплатою податків, та контрабанди у вигляді «рекламної продукції», еквівалент складає 6 одиниць товару на 4.

Згідно чинного законодавства, рекламна продукція заборонена до продажу і звільнена від оподаткування. Завдяки зв’язкам на митниці, ця проста схема дозволяє ввозити до 40% нелегальної продукції.

Так звана реклама ніде не враховується і одразу відправляється на Донецьк через «челноків»у Бахмуті, Майорську, Волновасі та Констянтинівці.

Після реалізації, гроші надходять в Україну і переводяться на картки Жарикова та Пержан рівними частинами до 10 тисяч гривень (наприклад, 9900, адже сума до 10 тисяч гривень не фіксується Нацбанком), таким чином за день можна сміливо перевести всі необхідні суми на різні картки.

Далі директор компанії Жариков переводить їх у готівку, після чого гроші знову потрапляють у банк і переводяться на рахунок ФОПу за нібито продаж продукції у прифронтових містах, таким чином фінанси легалізуються.

Схематично спрощенний процес продажу виглядає наступним чином, де “пробірки” умовна назва товарів:

big Rysunok 4 1068x580 1 

Вищевказані схеми потребують серйонозної підтримки у силових структурах України, тому чекайте нової інформації. Розслідування триває.

Источник: https://informator.news/biznes-na-krovi-yak-poranenykh-bo-ovykiv-dnr-zashyvaiut-nimets-kymy-holkamy/

От редакции “ОРД”: По сведениям “ОРД”, “крышуют” эту весьма доходную тему сотрудники Департамента  контрразведки СБУ. Причем, сотрудники высокого ранга. Орел действительно не ловит “мух”, а кормится, превращаясь в шакала? Вопрос, почему эту деятельность “коллег” в упор не замечает военная прокуратура? Тоже “в теме и в доле”? И не становится ли все это все более похожим на фарс?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

На блокпосту застрелили экс-зампреда СБУ Киева и области (ФОТО, ВИДЕО)

В четверг, 10 марта, около 18:00 в Дарницком районе Киева бойцы двух спецподразделений полиции расстреляли автомобиль Toyota на синих госномерах…

Помощник Кивы задержан при попытке бегства

Работники спецслужб Украины задержали руководителя депутатской группы Ильи Кивы в Полтавском областном совете, главу полтавская областной ячейки«Украинской федерации таиландского бокса…

Нардеп Шевченко был задержан на границе с Польшей

Народный депутат Евгений Шевченко пытался покинуть страну через границу с Польшей. Его отправили назад в Киев. Об этом РБК-Украина сообщил…
НОВОСТИ