Человек не терпит насилия!

ОБЕРЕЖНО!!! КВАРТИРНИЙ АФЕРИСТ З КРОПИВНИЦЬКОГО, АБО ЯК ПІД ДАХОМ СВАТА ПОЛІЦІАНТА ВІДЖИМАЮТЬСЯ КВАРТИРИ В СТАРЕЧІ.

ОБЕРЕЖНО!!! КВАРТИРНИЙ АФЕРИСТ З КРОПИВНИЦЬКОГО, АБО ЯК ПІД ДАХОМ СВАТА ПОЛІЦІАНТА ВІДЖИМАЮТЬСЯ КВАРТИРИ В СТАРЕЧІ.

Начальнику ГУ національної поліції в Кіровоградській області
Козьякову Р.С.
(копія)
Міністру внутрішніх справ
Авакову А.Б.
Останкова В.О.
м. Кропивницький, вул. Архітектора
Паученко, буд. 53/39, кв.40.
ЗАЯВА
(про вчинення злочину)

В місті Кропивницькому за адресом: вул. Архітектора Паченка, буд. 53/39, кв. 80, мешкає громадянин Чередніченко Сергій Євгенович, який є квартирним аферистом. Позиціонує себе як завідуючий домом, є самопризначинцем оскільки на цю суспільну посад він сам себе висував, обирав і призначав без будь-яких зборів.
Під час своєї суспільної діяльності Чередніченко С.Є., посилаючись на те, що він є завдомом будинку № 53/39, за власної ініціативи, здійснює по квартирні обходи, під час яких вишукує поодиноких стариків, які мешкають без родичів, або родичі яких мешкають та працюють за кордоном і не можуть здійснювати належний догляд за одиноким родичами.
Виявивши осіб похилого віку, Чередіченко С.Є. намагається всілякими способами втертися до них довіру, відвідує їх без всіляких запрошень та причин, пропонує свої, начеб то безкоштовні послуги, а потім схиляє їх до того, щоб люди похилого віку – стареча, оформляли на Чередніченко С.Є. все своє нерухоме майно, квартири, гаражі, земельні ділянки, навіть дома в приватному секторі.
Після того, як нерухоме майно переоформляється на Чередніченко С.Є. старенькі дідусі та бабусі живуть не більше місяця і з незрозумілих причин, починають помирати.
Якби такий випадок, щодо догляду старої одинокої особи був разовим, то це не викликало б ніяких підозр, але Чередніченко С.Є. за останніх два – три роки став власником двох квартир в будинку 53/39, гаража та двох квартир в домі №80 по вул. Кірова (навпроти). Не зважаючи на те, що він є завдомом будинку №53/39, він відвідує і сусідні дома, де також відшукує одиноких стариків, вступає з ними в контакт, обіцяє догляд, оформляє документи н право власності, і стареча знову не доживає на цьому світі більше місяця.
В Чередніенка С.Є. є цілий штат жінок – сиділок, які безпосередньо контактують із стариками, та також приймають участь в доведенні стариків до смерті.
Цей кримінальний бізнес на старечі, набрав в нього достатньо великих обертів, оскільки протягом року ним здійснюється в середньому 2-3 оборудки по продажу нерухомості, яка залишилася від померлих стариків, а це складає біля 20000 – 30000 доларів США.
Як він доводить стариків до смерті, шляхом голоду, передозуванням ліків, отруєнням, тощо, невідомо, но факт того, що старики, після переоформлення права власності на Чередніченко С.Є., не протягують і місяця, остається фактом.
Також він налагоджує контакт з неблагополучними родинами, які неспроможні оплачувати комунальні послуги і викупає їхні квартири за безцінь.
Бували випадки, коли старики відмовлялися від нав’язливих послуг Чередніченка С.Є. по догляду в обмін на квартиру, і намагалися звертатися до поліції. В цих випадках Чередніченко С.Є. шукав захист у свого свата, який на даний час працює в ГУ НП в Кіровоградській області та займає високу посаду, і все сходило злодію з рук.
Також Чередніченко С.Є. є фізичною особою підприємцем, який має розгалужену мережу майстерень з ремонту годинників і побутової техніки, та займається виробництвом інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації. Є керівником та підписантом приватної фірми «Фіджи», яка займається встановленням та монтажем машин і устаткування.
Жінка Чередніченко Наталя Юріївна, є директором КЗ «Педагогічний ліцей
Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» при Державному педагогічному університеті, отримує достатні суми хабарів, за те, що дитина безперешкодно поступить і буде навчатися в навчальному закладі, з перспективою вступу до педагогічного університету. Пристроїла свого чоловіка завгоспом, який здійснює дрібні крадіжки майна закладу під виглядом списання розхідних будівельних матеріалів, канцелярських виробів, тощо.
Родина має автомобіль іномарку вартістю 25 000 доларів США. В родині лише одна дитина віком біля 10 років.
Чередніченко Сергій Євгенович є достатньо заможною людиною, яка дозволяє собі утримувати не тільки декілька квартир, дім, автомобіль, гараж, майстерні, а й відпочивати на закордонних курортах по два рази на рік. Також значних витрат потребують ремонти квартир перед продажом, які він також робить 2-3 рази на рік.
На підставі викладеного прошу притягнути до кримінальної відповідальності членів організованої злочинної групи до якої входять:
— громадянин Чередніченко Сергій Євгенович який незаконно шахрайським шляхом, а також шляхом підробки документів заволодів нерухомим майном стариків (мінімум шести осіб), до яких він увійшов в довіру, а також вжив заходів, щодо позбавлення їх життя;
— свата громадянина Чередніченко С.Є. – невідому особу, яка працює керівником в ГУ нацполіції в Кіровоградській області та покриває злочинну діяльність Чередніченка С.Є.

20.09.2018р.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ