Человек не терпит насилия!

Ресторанна корупція налоговички Гавренкової та чернігівського гуся Духно.

Чиновниця-налоговичка Тетяна Гавренкова частенько стає героїнею новин пов’язаних з корупційними скандалами. Наповнення чорної каси прислужників Янукоича, рейдерські захоплення та наїзди на підприємців — неодмінні риси її стилю роботи. У 2014 році її з тріском “вигнали” з Тітієвської ДПА. Відеоролик проводів цієї ставлениці донецьких бандитів в ДФС став хітом “ютуба”. Ще раніше Гавренкову брало СБУ по заяві начальниці “Укрпошти” Людмили Солоїд, від якої налоговичка вимагала чималий хабар.

Корупціонерка Тетяна Гаренкова всплила у Кропивницькому. Мільйонерка та власниця ресторану Лонжерон завжди любила жити на широку ногу. На всі забаганки, очевидно офіційної зарплати мало. А тому вона знову почала влаштовувати “кіно” у вигляді незаконних перевірок підприємців. Кожне більш—менш вартісне підприємство пані Тетяня регялярно провідує та доїть. Ті, хто вдмовляються платити погрузають в багаторічних судових тяжбах. Кропивницькі податківці навіть писали листа вищестоячому керівництву з вимогою припинити це беззаконня, але все марно.
Але ж хіба змогла б Тетяна Гавренкова самотужки провертати такі складні комбінації з перевірками, залякуванням, відкриттям кримінальних справ та “маскі шоу” на підприємствах.

Звісно ж ц неї є впливовий і не менш жадібний спільник. Такий собі начальник УЗЕ в Кіровоградській області Володимир Духно — залітний гусак з Чернігова та ставленик луганських партнерів біглого диктатора Януковича. Духна, перед його появою у Кропивницькому теж з тріском вигнали з минулого місця роботи. Йому інкремінують рейдерські захоплення, шахрайство, кришування проституції та грального бізнесу, вимагання хабарів, дерибан Чернігівького оборонного заводу, розправи над підприємцями та навіть зв’язки з сепаратистами ЛНР…

Доля звела двох опальних корупціонерів-мілйонерів у погонах саме на Кіровоградщині. І тут їм є де розгулятися! Схема “наїзду” на бізнесменів дуже проста: спочатку поступають натяки, на те, що треба “поділитися”, бо Духнові треба віддавати долю Авакову, за його словами це 12% вартості тендерів. (за нашою інформацією в Київ він передає лише 2%, а інші залишає собі). Далі на підбриємство заходять перевірки ДФС — це вже справа Гавренкової. Потім поліцейський-перевертень Духно через підконтрольне йому УЗЕ влаштовує показові дачі хабарів та відкриває кримінальні справи, за закриття яких вимагаються величезні суми.

Гавренкова і Духно добре “спилися” і спільна схема роботи досить ефективна. Після наїздів податкової та УЗЕ підприємцям пропонують “замовити дуже дорогий бенкет” в Ресторані “Ланжерон”, що належить родині Гарвенкової. Таким чином, кошти офіційно пропускаються через касу ресторану та легалізуються. Таким чином ресторан з досить сумнівним сервісом став вактично “майнінг фермою” для відмивання хабарів, якими Духно з Гавренковою обклали бізнес Кіровоградської області.
Звісно ж за гроші ніхто просто-так кримінальні справи відкриті Духном не закриває. Фактично кожний хабар -це відтяжка на кілька місяців чи навіть рік. Після закінчення цього терміну знову починаються перевірки ДФС та наїзди УЗЕ. Таким чином корумпована налоговичка Тетяна Гавренкова та залітний чернігівський гусак Духно створили схему обкладання даниною бізнесу на Кіровоградщині. Але відмивання хабарів через липові “весілля” в “Ланжероні” не єдина їхня схема… Далі ми будемо їх розкривати і виводити на чисту воду.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ