ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Російський шпигун в Службі зовнішньої розвідки України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нещодавні перестановки Петра Порошенка в українських спецслужбах викликали нову хвилю критики на адресу Президента. В першу чергу увагу журналістів прикувала до себе фігура Сергія Семочко — «новоспеченого» керівника української розвідки, який вже встиг набути іміджу і корупціонера, і одночасно “агента Кремля”.

Екс-начальник Київського управління СБУ Сергій Семочко є ключовою фігурою численних скандалів, серед яких корупційні схеми з «відкатами» в медицині і столичний рекет  – включаючи збір данини з дитячих садочків і автостоянок. В тісних кругах Сергій Семочко навіть більш відомий під кличкою «полковник-барига».

Крім того, під час війни з Росією, він зміг зберегти і розширити власний бізнес в окупованому Криму, а також придбати в Києві елітну нерухомість вартістю більше ніж 4 мільйони доларів США.

Важко повірити, але під час гібридної війни керівником зовнішньої розвідки поставлено «полковника-баригу», члени сім’ї якого отримали громадянство РФ і досі проживають в анексованому Криму, навіть не плануючи його залишати.

Проте, просто перейдемо до фактів:

1.    Члени сім’ї керівника СЗР України Сергія Семочко мають подвійне громадянство і лояльно відносяться до окупаційної влади Криму.

Вчора блогер Микола Комаров оприлюднив шокуючі факти.
Зокрема, 10 травня 2014 року Федеральною міграційною службою РФ були видані паспорта громадян Росії дружині Семочко (Лисенко Т.М. - серії 03 14 номер 851704) та її дочці від першого шлюбу (Лисенко А.Ю — серії 03 14 номер 851581), адреса реєстрації в обох: Крим, м. Ялта, вул. Київська, 18, кв. 13.


Чоловік дочки Семочко — Котон В.В. також є громадянином Росії, його паспорт серії 39 14 номер 635516 був виданий ТП УМФС Росії по Республіці Крим в п. Лівадія 05.09.2014 року.


При цьому, аби колеги Семочко по службі були спокійними, його цивільна дружина та її дочка одночасно рахуються і громадянками України. А про зятя-росіянина Семочко намагається просто і не згадувати.

Згідно з українським законодавством, секретоносій, тим більше — керівник Служби зовнішньої розвідки України, маючи доступ до державної таємниці, повинен повідомляти керівництво та внутрішню безпеку про будь-які контакти з іноземцями. Сергій Семочко ж має близьких родичів з подвійним громадянством, факт наявності яких він просто приховує. Хоча це пряма передумова до витоку секретної інформації.

Виникає перше питання до керівництва Служби безпеки України. Чи повідомляв полковник-барига своєму керівництву і контррозвідці про контакти з родичами-іноземцями? Очевидно, що ні! Якщо так, то чи буде полковник С. Семочко позбавлений доступу до держтаємниці за численні порушення режиму секретності в умовах військової агресії?

2.    Полковник-барига С. Семочко – в полі зору ФСБ

Просто важко уявити, що спецслужби країни-агресора не знають про таку особистість, як С. Семочко і про його бізнес в Криму. Про його багатомільйонні доходи, про його родичів, які живуть за законами мажорів… Адже ФСБ не перешкоджають бізнесу С.Семочко і його членів сім’ї в Криму, не переслідують його родичів, які проживають на півострові. Хіба це реально?! Всім відомо, що справжні офіцери, які покинули окупований Крим, лишились всього, а їхніх знайомих та близьких досі переслідує ФСБ, застосовуючи при цьому всі можливі комбінації та підходи.

Відповідь проста -  Семочко на посаді першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України вигідний для ФСБ. Вигідний тим, що ним можна керувати і контролювати. І якщо проаналізувати інформацію зі статті, то приходиш до єдиного правильного висновку, що Семочко завербований і працює на ФСБ, основний інтерес якої – отримання закритої інформації з української розвідки і контроль за розвитком подій при загостренні ситуації на Сході України. І вирішення всіх цих задач, завдяки своєму службовому становищу, забезпечує С. Семочко .

Так що поки одні офіцери спецслужби воюють, полковник-барига Сергій Семочко, який всім серцем любить «русский Крым», успішно забезпечує збір розвідданих в інтересах іншої держави.

І тут виникає друге питання до контррозвідки Служби безпеки України: доки людина з таким «шлейфом компромату» буде займати одну з ключових посад СЗР України і коли все ж буде відкрито кримінальне  провадження проти «полковника-бариги» по статті 111 Кримінального кодексу України “державна зрада”?

Блогер Микола Комаров анонсував своє звернення до АПУ, ВРУ та РНБОУ — сподіваємось, що він оприлюднить відповіді цих поважних державних органів.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

14.08.2018 13:07 Колчак

Не удивительно. Дно пробито


14.08.2018 14:15 Бортников

Спалился придурок(((


14.08.2018 15:25 Человек

Бедняжка вальцман, всё борется с Путиным, всё ставит и ставит его агентуру и никак не поборет


14.08.2018 17:48 жеребец

Просто молодец!Это ж надо так Путина развести, истинный патриот, купил себе должность чтобы улучшить материальное положение, кому какое дело до его связей с Путиным. Что уже осталось продать все и так уже триста раз продано. А если проклятую москальку потрахивал, так флаг ему в руки, главное чтобы она при этом молилась за Украину


14.08.2018 18:44 кнопа

Вы глаза откройте, мы для своей Украины все вместе самые страшные враги. Это мы получаем зарплату в конвертах, лишая бюджет поступлений, мы превышаем скорость на дорогах и убиваем пешеходов, мы везем домой из АТО “сувениры”, которые взрываясь забирают жизни. Не оправдываю, но и не защищаю…


14.08.2018 18:44 Боря

А Хоменко П.Я. на СпецТехно он чей шпыгун? Вовы Потапова, лесника полуумного, или Гладуш его туда заслал под вихреватым соусом?


14.08.2018 19:09 ШШШШ

Порошенко отримав вказівку від Путіна на це призначення, в звязку з початком наступа на Вкраїну.


14.08.2018 22:22 Татьяна из Москвы

Американцы таки взялись за кровавого карлика и его холуёв. В какую же блудню завел нашу страну гарант! Смотришь телевизор где показывается только счастливое развитие наших граждан, процветающая экономика и еще много счастливых ежедневных показов каждый день. А откуда берутся эти страшилки? Где причина? Американцы знают намного больше (чем нас информируют) о нашей коррупции, о схемах, построенных нашими структурами. Блокируют счета банков которые (как они считают) участвуют в отмывании грязных денег. Блокируют въезд граждан-коррупционеров. На них даже завели отдельный реестр. Так где правда? Нам врут все. От самого верха до низа. Богатейшую страну довели до клейма “страна коррупционеров”. Простой народ так и остался простым, а чиновники и олигархи благодаря своему неумеренному аппетиту загнали Россию в изгои. Зачем вы это творите?!


15.08.2018 0:13 кум

С 91 года власть кишит агентурой России и Запада и ни одного! СБУ не поймала. Тогда зачем они вообще нужны? Отгнившая структура чекистов-уголовников, за 100 долларов готовых продать любой секрет. Шлюхи в погонах. Нахер СБУ!


15.08.2018 0:36 Вован с Тверской

2 Татьяна из Москвы, не бздо, бро! Скоро каникулы заканчиваются! Две недели осталось.


15.08.2018 0:48 Татьяна из Москвы

Статья правильная и полезная. Надо вернуть Маломужа. Я ему верю.

Клянусь своим хуем!


15.08.2018 1:56 Автандил

Клятва дийсна ТОКО на маломужевых труселях…


15.08.2018 7:29 Curvimetr

Корабль на заднем плане евойный


15.08.2018 9:12 зной

От дураки такую спецоперацию завалили, как теперь внедряться????


15.08.2018 14:00 Усе погано.

Одне радуваїт, що шпигунів з Таїті, Вануату та Полінезії ще не має.


15.08.2018 14:02 7:29

Два. Там два пароплава. І, напевно, обидва його.


15.08.2018 15:22 Эх вы ХОХЛЫ

Вот они кацапы-кумовья Хуйла в Украине: Режиссер фильма “Стус” Роман Бровко заявил “Стране”, что пока не может приступить к съемке скандальной сцены с Виктором Медведчуком, после того как адвокат последнего пригрозил через суд запретить демонстрацию фильма. Этот кум Хуйла сын зека из под зечки, и родился в кацапии и продался КГБ а теперь у него администрация в Украине. Эх вы ХОХЛЫ, ждите когда вам дадуть кацапы разрешение, разрешение кабинета министров Украины для вас не разрешение. Ну и подонки!


15.08.2018 20:10 Правда

Вините того кто его назначил а в системе таких половина


15.08.2018 21:51 Смерть рашистским оккупантам!!!

Кремлевские тролли пасутся на украинских сайтах , стыдясь своего фашистского флага и визжат , прикрываясь флагами других стран ! Вы прячетесь за чужими флагами как прятались за беременными женщинами и школьниками в Буденовске и Беслане , когда выставляли их в окна и прятались за спинами, как прятались в Крыму и на Донбассе стоя за женщинами и за детскими садиками! Как прячетесь за ЛОЖЬ! Жалкие мрази и ублюдки!


15.08.2018 22:39 С. Семочко

Вася успокойся! Я не твой зам! Борись теперь с Яремой! Ах да не по зубам! Ну да ладно. Я не обижаюсь!


Комментировать