ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Держпродспоживслужба

Начальник інспекції Трінька-Яворська думала що її керівника зняли з роботи і взяла собі прізвище Трінька-Богоніс.Хоча справжнє її прізвище Яворська-Трінька і посада начальник інспекції захисту прав споживачів.Ми всі з села ходимо до неї на поклін як до церкви.Пане Хоменець.Вони все роблять щоб вас зняти з роботи.В інспекції теж хочуть її позбутися, тому що Богоніс не виходить з її кабінету.Практично Богоноса і її немає на роботі, там де появляється Трінька -Яворська рахуйте сімї немає.Постійно влаштовує пянки на роботі.Це маленька інформація для керівника області ОДА. Зі всією обширною інформацією ви ознайомитись найближчим часом.Доречі Богоніс постійно підвозить її до дому.Пане Хоменець остерігатися цих людей і ви шановні споживачі.Шановний Хоменець ці люди підуть по трупах. Шановна громадо! Шановний Хомінець!Зайдіть в інспекцію і самі все побачите.Шановні громадяни міста Тернополя і області звертайтеся до нашого Президента а також надсилайте свої звернення призеденту України або в громадську організацію Правда.Пане Хоменець ви розумна людина великий керівник.Поцікавтеся за які шиши живе Богоніс.Пане Хоменець вся громада сміється. Доречі Богоніс вже веде переговори що він буде керівником а першим заступником буде Трінька-Яворська. Пане Хоменець!Дайте доручення компетентним органам щоб їх перевірили.Ваші близькі друзі це їхні друзі. З повагою до вас громадська організація “Правда” і односельчани Яворської. Далі вас будем інформувати. Доречі пане Хомінець вони за вас теж говорять що ви бухаєти в інспекції за кошти працівників.Найблищим часом хочемо вас запросити на телебачення. Телефони і їхні фотографії ви можете знайти в фейсбуці. Шановна громада міста Тернополя і області чекаємо ваших відгуків.Якщо не зможете знайти їхніх фотографій ми в наступному номері їх опублікуємо. З дуже приємними новинами для вас. Слава Україні.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

15.07.2018 22:30 Не байдужий громадянин.

Пане Хомінець, я вас знаю дуже давно і як порядну виховану сімейну людину. З вами в розвідку можна йти.Ви пригріли це нещастя з інспекції захисту прав споживачів Яворську -Тріньку і свого першого заступника Богоноса.Я з інспекцією б’юся вже два роки за скаргу,але керівник інспекції футболить мене постійно,обіцяє що все буде добре але насправді це Фітькина грамота.Я не одноразово приходив і цілував двері ,бо закриті.Хоч за дверима  п’яні голоса працівників інспекції.Це люди Януковича.Пане Хомінець,будьте обережні.Вас продають на кожному кроці.Доречі у вас в головному управлінні часто ваші працівники на чолі з Богоносом розпивають спиртні напитки.Візьміть це до уваги.Не байдужий громадянин.


16.07.2018 20:28 Оксана Михайлівна

Шановний Хоменець В.П Прочитавши статю про вашого першого заступника Богомола і начальника споживачів Трінька-Яворська, мені стало смішно, що вони під вас риють як кроти землю і бачать себе у вашому кріслі. Просто гоніть їх в шию. Є така народна поговірка: пусти кабана і льоху під стіл то вони полізуть на стіл. Василь Петрович я просто Вас знаю як порядну людину, не дайте себе кинути під ноги. Гоніть їх поки не пізно. Оксана Михайлівна м.Ланівці


Комментировать