ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Віктор Кривіцький — касир Гройсмана і Продана.Бандити з Віниці та базарні контрабандисти

7.07.2018 12:31 Взяточники группируются Продан та Гройсман поставили свого вінницького соратника керувати всією митницею

06 Липень 2018, 18:35 Віктор Кривіцький, Мирослав Продан, Володимир Гройсман Віктор Кривіцький, Мирослав Продан, Володимир Гройсман ПОДІЛИТИСЬ 570 7 Дивитись коментарі Начальник Волинської митниці Віктор Кривіцький призначений тимчасовим виконувачем обов’язків заступника голови Державної фіскальної служби України. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів України №448 від 4 липня 2018 року, підписаному прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. На новій посаді Кривіцький займатиметься митним напрямом.

Віктор Кривіцький родом з Хмельниччини, але основні кар’єрні щаблі в податкових органах здолав у Вінниці. Ще з 90-х років обіймав керівні посади в податковій Вінницької області. У квітні 2016 року екс-мер Вінниці Володимир Гройсман став прем’єр-міністром України, а в липні 2016-го ще один вінничанин, який також тривалий час працював у податковій, – Мирослав Продан – очолив всю Державну фіскальну службу. Тоді ж, у грудні 2016 року Віктор Кривіцький очолив Волинську митницю, якою й керував до нинішнього призначення.

Журналісти програми «Схеми» (спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу UA: Перший) опублікували розслідування, в якому викрили схему ввезення авто з іноземною реєстрацією (так званих «євроблях»), яка діє на Волинській митниці.

У розслідуванні йдеться про те, що громадян Білорусі масово використовують у схемі ввезення нерозмитнених автомобілів з європейською реєстрацією через митні пости на україно-білоруському кордоні. При цьому білоруси виконують лише роль водія-нерезидента за невелику плату, але це дає змогу українському покупцю рік користуватись автомобілем, не сплачуючи митні платежі в бюджет країни. Така схема йде врозріз із 380 статтею Митного кодексу України. Все це відбувається за мовчазної згоди та на очах у самих митників, йдеться в розслідуванні.

Лише за травень 2018 року через митний пост Доманове (Волинська область) заїхало майже три тисячі таких нерозмитнених автомобілів з європейською реєстрацією, у яких були саме громадяни Білорусі.

На момент виходу розслідування в ефір журналістам не вдалося отримати коментарі Віктора Кривіцького. Його номери були відключені, на повідомлення в месенджері він не відповів.Так само Мирослав Продан не відповів журналістам на надіслані йому питання.

У серпні 2017 року прокуратура Волинської області затримала Віктора Кривіцького за підозрою в отриманні хабаря. У нього вилучили 500 доларів, 500 євро і 8 тисяч гривень. 20 серпня 2017 року Луцький міськрайонний суд відпустив Кривіцького під особисте зобов’язання. За версією сторони захисту, хабар Кривіцькому підкинули – адвокати оприлюднили відео з камер спостереження в квартирі Кривіцького. 4 липня 2018 року стало відомо, що кримінальне провадження закрили.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

8.07.2018 16:17 как-то так

Все сугубо по маланско-украински))))))),ведь ещё в мае получить “+” от УБЭПа стоило,в среднем,300-500$ за один контейнер.Мусора никогда не работали бесплатно и всегда были в доле от контрабанды!После того,как обосравшийся Продан прибежал к кобзоноподобному Гройсману и пожаловался на то,что главный по “К” Демчина вот-вот отрежет ему яйца,было принято “гениальное” решение:во-первых,купить и привлечь к таможенной теме Авакова,которого очкует,до сих пор отмалчивающийся,Порошенко;во-вторых,попытаться отодвинуть от таможенной миски Грицака;в-третьих,защитить Мирослава и,если что,то сделать из него жертву преследований и неутомимого борца с коррупцией;в-четвертях,отобрать у БПП чёрный налик на выборы и хлопки турецких фур тому прямое доказательство;в-пятых,возглавить и окучить контрабанду руками УБЭПа.Теперь будет попытка увеличить стоимость “+” от мусоров до 1500-2000$.Вот и весь “гениальный” маланский план.Ничего общего с реальной борьбой с контрабандой он не имеет.Весь этот эксперимент на таможне и незаконная ПКМУ-это такая себе запоздалая “Мейн Кампф”,только на идиш или на иврите.


9.07.2018 12:36 контрабанда стоп

Гройсман недоплатил 600 тыс грн налогов за машину жены

Гройсман недоплатил 600 тыс грн налогов за машину жены Премьер-министр Владимир Гройсман, согласно «сливу» данных из СБУ, — вдвое занизил таможенную стоимость машины MB GLE350d, которую покупал жене.

Об этом сегодня сообщил в Фейсбуке журналист-расследователь Александр Дубинский.


13.07.2018 0:35 Анекдот из одной жизни

Два щырых идут по парку вечером, один говорит -прижало не могу больше, и в кусты побежал. Через пару минут из кустов -Мыкола в тебе газэтка э? -Та остав хай там лежить


17.07.2018 0:42 Мирослав тебя посадят

Попались на горіхах: Генпрокуратура візьметься за ДФС і Продана 8 Понеділок, 16 липня 2018, 17:22 Генеральна прокуратура заявляє про розкриття “стійкого ієрархічного об’єднання” в лавах Державної фіскальної служби. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу 16 липня, відповідаючи на запитання, чи вплинуть обшуки у вінницькій ДФС та затримання керівника одного з підрозділів на в.о керівника ДФС Мирослава Продана. “Щодо Продана, на жаль, це правда. Десь на початку цього року ми отримали інформацію про правопорушення пана Продана, які не пов’язані з його посадою колишньою, правопорушення пов’язані з його нинішньою посадою – виконуючого обов’язки керівника ДФС”, — відповів Луценко. Генпрокурор додав, що не може сказати більше, тому що це таємниця слідства. Він пояснив, що у січні 2018 року слідчі ГПУ зареєстрували провадження щодо, ймовірної, контрабанди горіхів на вінницькій митниці. “Сьогодні було оголошено про підозру начальнику Вінницької ДФС Осмоловському, йому було оголошено про підозру у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 255 створення злочинної організації, ч.3 ст. 212 співучасть в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, ч.2 ст. 364 зловживання владою”, — сказав генпрокурор. Згідно висновків експертизи, через такі злочинні дії на вінницькій митниці до державного бюджету не надійшло 300 млн грн. “Ми вважаємо, що з 2014 року на території Вінниці було створено стійке ієрархічне об’єднання, до складу якого увійшли діючі представники ДФС, які мають серйозні зв’язки зі працівниками центральних урядових інституцій в столиці”, — додав він. “У 2015-2016 році ця злочинна організація забезпечила призначення на важливі посади в ДФС людей, які пов’язані з незаконною діяльністю на Вінницькій митниці”, — заявив генпрокурор. Він додав, що ця справа “не одного дня і навіть не одного місяця” і про її перебіг будуть повідомляти надалі. Наразі слідство встановлює всіх причетних: перевіряє документи та підписи чиновників, чиї дії призвели до збитків держави. На думку Луценка, більшість проблем з контрабандою і злочинними схемами в ДФС пов’язані з тим, що у відомства вже кілька років немає очільника. Як приклад, він також привів проблеми на Волинській митниці, де лише адміністративних правопорушень працівників митниці за 18 місяців зафіксували близько 15 випадків. Нещодавно керівник Волинської митниці Віктор Кривіцький став тимчасовим виконувачем обов’язків заступника голови Державної фіскальної служби.


Комментировать