Человек не терпит насилия!

О бизнесе с врагами. Филатов, Бабич и другие

porohfilattt

На первом скрине письмо Анны Бабич. Незадекларированая сожительница замглавы Администрации президента Украины Филатова в 2015 году (да-да, когда уже тысячи украинцев убиты роиссянами на Донбассе и продолжают гибнуть каждый день) выражает желание стать «надежным украинским партнером» для роиссян, желающих обзавестись в нашей стране бизнесом на связи. И обещает порешать все проблемы в #АМКУ, где глава – однокурсник ее сожителя Филатова, а замглавы – коллега Бабич по фирме «Экво».

На втором скрине данные из Юконтрола про торговлю с Роиссей фирмы «Талан» — обувного монополиста Министерства обороны Украины. Один станок делает обувь для наших бойцов, другой станок – для страны, присылающей людей убивать наших бойцов. Ну не босыми ж присылать к нам убийц, мы ж еще и прикурить на этом должны, да?

В общем очень надеюсь, что это все фейки и набросы. И никакого бизнеса с роиссянами близкие Порошенку люди не ведут.

 big 35281069 624723074574769 4996207611440267264 n 

big 35429019 624723157908094 6586793116802482176 n

Юрий Николов

В тему:

Бізнес цивільної дружини заступника Порошенка орієнтований на РФ (документи)

Євген Куксін, автор проекту “Лиса Правда”June 14, 2018

В НАБУ заявили, що взялися розслідувати незаконне збагачення заступника Президента Олексія Філатова. Якщо це не фіктивна заява, то детективи скоріш за все прийдуть до серйозного зговору на рівні АП – Антимонопольного комітету – Лобістської (тобто юридичної) компанії. Де всі фігуранти люди того ж самого — Олексія Філатова.

А по-справжньмоу грошовиті клієнти — це російський капітал, який ой як засуджують в тій же Адміністрації Президента

86f09b33df142201c3b1d

ЯК ПРАЦЮЄ БІЗНЕС АННИ БАБИЧ?

Олексій Філатов працює в АП з перших днів, щойно в 2014-му обрали Порошенка. Тільки той перебирається на Банкову, на ринку юридичних послуг створюється компанія ЕКВО, ключовим партнером якої є юрист Анна Бабич.

Бабич це та сама цивільна дружина, яку Філатов не вніс до своєї декларації.

А із 2015 року Антимонопольний комітет очолює однокурсник Філатова Юрій Терентьєв. Але про все за порядком: Як саме працює Анна Бабич та її компанія? Хто її клієнти? І як їй у цьому допомагають цивільний чоловік та його однокурсник?

Вся справа в ЕКВО

Партнери AEQUO скромно називають себе юридичним радниками, завдання яких – консультації великому бізнесу. Після вдалих «консультацій» – у їх клієнтів немає проблем в такій структурі як Антимонопольний комітет.

АМКУ – структура що має боротися проти монополії та створення умовах для чесного бізнесу

Пригадуєте, як Сбербанк Росії віджав торговий центр Магеллан?

76afa43c6df279305defd

2 червня / Люди в балаклавах заблокували ТРЦ «Магеллан»

Так от армію тітушок туди привели в цілком законному порядку. Ось рішення АМКУ про погодження викупу РОСІЙСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ БАНКОМ торгового центру

18f55eb31a8d77647bcb2

Рішення АМКУ № 514-р від 17 серпня 2017

А це – повідомлення на сайті ЕКВО, де ті консультували Російський Сбербанк.

c878d864725e18f5ae7a6

Скрін із сайту компанії AEQUO

Та й самому ЕКВО якось не приховують: що і для кого вони роблять. Приміром, ось повідомлення, що саме люди ЕКВО вирішили питання, щоб «Рошен» міг будуватися під Борисполем

6d6a634170289c1113f4e

Скрін із сайту компанії AEQUO

«ПРОВІДНИЙ ФОНД ПРИВАТНИХ ІНВЕСТИЦІЙ» — скоріш за все компанія ICU, де головним є Макар Пасенюк. Той, що інвестбанкір Петра Порошенка. Та й ICU займається активами Рошену. Та прямі докази конекту Бабич та Пасенюка представлені нижче

У самому ж Борисполі такій фабриці не дуже раді. Бо за інформацією місцевих чиновників – всі нечистоти із фабрики будуть зливатися у місцеву каналізацію. А до таких масштабів місто не готове. В «Рошені» обіцяли це питання вирішити, але щойно всі дозволи на руках – то забули

Та все ж зупинимося на дружині заступника Президента

Нижче – ключові клієнти із якими працюють юристи AEQUO, зокрема безпосередньо Анна Бабич.

0551dbe9dbbce994e4afd

Ключові клієнти із якими працюють юристи AEQUO

Робота на Москву!

В «Екво» Бабич очолює напрям ТМТ. Це — телекомунікації, медіа та технології. Для розуміння: Телекомунікації – інтернет, мобільний зв’язок, мережі передачі даних, супутникові системи зв’язку, цифрове та аналогове телебачення, телефонний зв’язок, електронний банкінг. Медіа — телебачення, радіо, пресу, носії зовнішньої реклами IT – обробка, зберігання і передача даних, програмування, комп’ютерні технології

Ну і поки на роботі її чоловіка розповідають країні про росію-агресора, із тим же самим агресором, як видно з інфографіки Бабич та її компанії працювати найбільш комфортно.

А в 2015 році Анна Бабич брала участь в перемовинах продажу російській інвестиційній групі Zamwell української «Датагруп». Це провідний телекомунікаційний оператор України. Основні напрямки: доступ до мережі Інтернет, передача даних.

Знову ж таки, якщо вірити моєму Президенту – ФСБ та Кремль використовують російський бізнес задля гібридної війни проти України. Уявляєте, що було б, якби провідний телекомунікаційний оператор опинився в руках Кремля???

Продажу не відбулося, але листування збереглися.

І я ними поділюся!

В «Екво» Бабич очолює напрям ТМТ. Телекомунікації, Медіа та Технології. Для розуміння: Телекомунікації – інтернет, мобільний зв’язок, мережі передачі даних, супутникові системи зв’язку, цифрове і аналогове телебачення, телефонний зв’язок, електронний банкінг. Медіа — телебачення, радіо, пресу, носії зовнішньої реклами IT – обробка, зберігання і передача даних, програмування, комп’ютерні технології

Ну і поки на роботі її чоловіка розповідають країні про росію-агресора, із тим же самим агресором, як видно з інфографіки, Бабич працювала доволі комофртно.

А в 2015 році Анна Бабич брала участь в перемовинах продажу російській інвестиційній групі Zamwell української «Дата-груп». Для розуміння: нижче представлена схема лише Волоконно-оптична мережі

f64380d782782e52d9d40

11,5 тис. кілометрів. Понад 90 вузлів зв’язку

Це провідний телекомунікаційний оператор України: супутниковий зв’язок, телефонний, дата центри….

Знову ж таки, якщо вірити моєму Президенту – ФСБ та Кремль використовують російський бізнес задля гібридної війни проти України. Уявляєте, що було б, якби провідний телекомунікаційний оператор опинився в руках Кремля???  

 

Sorry baby, but it’s just a business…

В вересні 2015 Анна Бабич отримує лист від представників інвест-групи ALTIUSIB, де ті кажуть що представляють фонду Zamwell.

44817e772ff4172b19d11

сайт фонду Zamwell

Суть розмови – придбання 50%+1 акцій української ДатаГруп. Якщо більше половини – це не обійде стороною уваги АМКУ. Монополія як ніяк. Тому й звертаються до компанії дружини Філатова. Прямо вказуючи, що питання з Антимонопольним комітетом вирішуватиме скоріш за все доведеться

3eae24c8aa99d232db68e

Лист від ALTIUSIB до AEQUO

Цікаво, що ALTIUSIB базується у бізнес-центрі Леонардо. Там же, де й штаб-квартира фірми ICU. Але про це згодом

Питання Дата-Груп для російського фонду в ЕКВО береться вирішувати якраз Анна Бабич. Того ж дня вона представляє комерційну пропозицію росіянам і одразу заспокоює, що команда ЕКВО має системний досвід роботи з АМКУ, в тому числі з питань комплексних угод, які можуть мати ознаки монопольного становища або пов’язані з цим.

РЕМАРКА: самій фірмі Анни Бабич на той час і року немає

bdb3bef7351df2e358355
35d37693583e47f95844f
447c50888b1b1fc3550bc

Лист Анни Бабич представникам ALTIUSIB

Мы искренне надеемся, что благодаря указанному выше обладаем уникальным опытом, который поможем Вашему клиенту не только успешно завершить сделку, но и максимальном увеличить стоимости инвестиции в Украину в дальнейшем. Мы понимаем опасения Вашего клиента в связи с первой инвестицией в Украину и хотели бы стать для него надежным украинским партнером.

Аби остраху в першій інвестиції не було, для Замвел підготували окрему пропозицію І там же розписали інших клієнтів, що мають російське коріння та працють з ЕКВО: та ж група Альфа, МТС, Сбербанк та навіть телеканал НТВ

c83993a4abe76c1889916

фрагмент пропозиції для фонду Замвел від ЕКВО

b08eb35d020f89a46333e

Пропозиція для фонду Замвел від ЕКВО

Процес продажу провідної телекомунікаційної компанії до рук фонду РФ планували у три етапи:

1. Юридична перевірка компаній «Датагруп»

2. Транзакційні документи:

— переговори та підготовка проекту продажу 50%+1 частка

— проведення переговорів та розробка проекту з іншими акціонерами на рівні Датагруп

3. Злиття в Україні:

— структурування транзакції для зменшення ризиків, пов’язаних із антимонопольним правом;

— Складання специфічних, орієнтованих на клієнта та часових інформаційних запитів на подання заявки на оформлення злиття; складання заявок на видачу дозволів на злиття (як українською, так і англійською версіями, якщо це необхідно), складання електронної бази даних;

— Складання подання заявок на злиття та отримання схвалення;

Ціна питання — 50 000 євро на рахунок ЕКВО

9cd8a860127ad924995b2

Пропозиція для фонду Замвел від ЕКВО

Опісля прасів на послуги представники ЕКВО надсилають саму презентацію Датагруп, аби іноземний клієнт переконався, що купівля того варта. Знову ж таки, риторика АП щодо Росії очевидна. Але це не завадило Анні бабич надіслати агресорові фактично цілу схему «інформаційної міці» нашої держави. 

9d54415594436bea754a3

Датагруп. Презентація для Замвел

І тут же — контактні дані тих, хто буде здійснювати продаж

9f9d5cb6d8c0c833e25fb

Фірма фінансового радника Петра Порошенка готова продати Датагруп російському фонду

В цілому: фонд Zamwel через посередника в Україні ALTIUSIB, звертається до компанії Анни Бабич з проханням вирішити всі юридичні питання  продажу української «Датагруп» з рук ICU (де голова Макар Пасенюк) до самого фонду Zamwel. Так як йдеться про 50%+1 акцій, то без участі Антимонопольного комітету не обійдеться. Як ніяк 2015 надворі. Другий рік війни. І буде чимало запитань, чому росіяни конкретно вохрять на український телекомунікаційний ринок.

Анна Бабич дає гарантії – за 50 000 євро питання буде вирішено. В тому числі і з АМКУ. Це ключове питання.  

7c299a692f069226d8dfa

Візуалізована схема

Сьогодні контролером акцій «Датагруп» є компанія заснована екс-міністром фінансів Наталії Яресько Horizon Capital. Вочевидь угода не відбулась.  Але що дає опублікована мною інформація

— Президент може що завгодно казати про агресора, остаточне прощавай і так далі. Тим часом його найближче оточення веде прямий бізнес із РФ

— 50 000 євро ціна здачі інформаційної безпеки України. Які пішли б в кишені родини Філатова-Бабич. А він в свою чергу ще й би не задекларував їх

— Це наочна схема негласної співпраці АП-АМКУ-ЕКВО. При чому ЕКВО не типова лобістська компанія. Тут прямий адмінресурс.

P.S.

А далі математика… Одна угода — від 50 000 тисяч євро. На сайті ЕКВО, рахувати проекти я перестав після 50 за ліком угоди…

Журналіст Юрій Ніколов вже навів приклади, як клієнти Бабич у доволі спірних питаннях отримували безпроблемні рішення в АМКУ

Більше тут: http://nashigroshi.org/2018/05/22/antymonopolna-klijentela-ekvo/

«Сбербанк»

20.02.2018 АМКУ схвалив придбання українською «дочкою» «Сбербанку» двох готелів в Одесі у ВАТ «Туристично-виробнича фірма «Чорне море» Леоніда Клімова.30.11.2017 АМКУ надав дозвіл ПАТ «Сбербанк» (м. Київ) на одержання в управління активів у вигляді цілісного майнового комплексу ТОВ «Маріупольський Млинкомбінат» (Донецька обл.).

18.08.2017 АМКУ дозволив «Сбербанку» придбати активи дочірнього підприємства «Край Проперті» Анатолія Юркевича у вигляді цілісного майнового комплексу ТРЦ «Магеллан» в Києві.

29.09.2017 АМКУ дозволив Сергію Тігіпку придбати акції «VS Банку», який належить «Сбербанку Росії».

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»

26.04.2018 АМКУ дозволив компаніям «Kuraray Co., Ltd.» та «Sumitomo Corporation» (обидві – м. Токіо, Японія) на створення спільного підприємства «Japan JV», та дозволив через це підприємство створити фірму «JV» разом з «PTT Global Chemical Public Company Limited» (м. Бангкок, Таїланд).

Дочірнє підприємство «Прикарпатзахідтранс»

22.12. 2015 г. АМКУ надав дозвіл компанії «International trading partners ag» придбати 100% акцій компанії «Юго-Западное акционерное общество трубопроводного транспорта нефтепродуктов» (Росія). Власником швейцарської компанії «ITP» є громадянин Німеччини Анатолій Шефер з реєстрацією у Москві. Шефер пов’язаний з оточенням Віктора Медведчука Крім того, Антимонопольному комітету відомо, що Шефер зберігає $30 млн для здійснення угоди на рахунках ПАТ «Московский индустриальный банк».

Цей довгочит особисто мені пояснює, чому Бабич нема в декларації Олексія Філатова.

І розслідувати НАБУ варто не незаконне збагачення, а реальний зговір перших осіб держави, які з трибун кричать про агресора, а їх оточення потайки заробляє з ними гроші

facebook.com/baldtrue

t.me/baldtrue

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ