Человек не терпит насилия!

Новые назначения старых “делков” в Кировоградском ДФС

В черговий раз ДФС намагається провести кадрову псевдо реформу, але як доходе до діла, виходить новий експеримент над бізнесом. 09.09.2015 року трапилась нова щаслива подія в ДФС – на посаду в.о. начальника ГФС у Кіровоградській області призначено Т.С. Гавренкову.

Сюжет як в повісті Михаїла Афанасійовича Булгакова «Собаче серце», але в даному випадку експерименти з омолодження лише пошкодили мозок персонажу. Ні для кого не стане великим секретом, що регіональному керівникові ГФС не обов’язково бути професіоналом своєї справи, потрібні лише гроші що і підтверджує нове призначення.

Згідно біографічної довідки Т.С. Гавринкова — кандидат економічних наук яким вона стала без жодного дня викладацької діяльності. Згідно Наказу Міносвіти від 29 березня 2012 року № 378 Т.С. Гавринковій та ще одному «великому» вченому Антону Вікторовичу Клименку присвоєне вчене звання. Навчання проходили у Донецькому державному університеті управління.

Унікальність цієї події не у тому що В. Андрухів призначив за кошти неадекватну особу, тим що її призначили не зважаючи на кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України порушене за сприяння Т.С. Гавренковою сепаратизму та збір коштів з бізнесменів області.

Деякі цікаві факти з її біографії, яких не знайдеш на офіційних сторінках:

29.04.11 до Управління СБУ в Кіровоградській області звернулася гр. Салоїд Л.М., яка працює директором Кіровоградської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку „Укрпошта”, та надала аудіозапис своєї розмови з Гавренковою Т.С. На аудіо записі Гавренкова Т.С. вимагала хабар в розмірі 50 тис. грн., за закриття перевірки КДУДППЗ „Укрпошта”. Також, на аудіо записі Гавренкова Т.С. повідомила, що їй платить кожен підприємець м. Кіровограда, її не хвилює де Салоїд Л.М. візьме кошти на державному підприємстві та вона вважає, що підприємство з 82-ти міліонним оборотом спроможне найти кошти на хабар.

29.04.11 близько 19 години біля перукарні „Орхідея” (що належить їй та її чоловіку) Гавренкова Т.С. отримала від гр.Салоїд Л.М. гроші в сумі 10 тис. грн., як частину хабара в розмірі 50 тис. грн. На аудіо та відео записі Гавренкова Т.С. пообіцяла в акті перевірки відобразити донарахування в розмірі від 20 до 40 тис. грн. Також, вона була невдоволеною, що Салоїд Л.М. надала кошти не в повному обсязі, тому що їй необхідно закривати питання перед ревізором, керівництвом та їхати на свята до матері, що мешкає в Білорусії.

З пояснень ревізора, яка проводила дану перевірку стало відомо, що біля 20 години 29.04.11 до неї звернулася Гавренкова Т.С., яка пропонувала кошти в сумі 1,5 тис. грн., як аванс за закриття перевірки підприємства. Від отримання коштів ревізор відмовилася. Також, вона повідомила, що не має на меті не враховувати донарахування в акті перевірки, тому що він буде направлятися до СДПІ в м. Києві з ВПП. Гавренкова Т.С. надала вказівку ревізору не поспішати з написанням акту до її повернення з відпустки.

Після цієї веселої пригоди, Гавренкова Т.С. працювала начальником Тетіївської ОДПІ Київської області. За час перебування на даній посаді в мережі Інтернет розміщено відеоролики на яких незадоволені платники податків висловлюють претензії Гаренковій Т.С. Один з відеозаписів, що розташований на відео порталі „Youtube” за участю Гавренкової Т.С. Інтернет-адреса відеозапису: https://www.youtube.com/watch?v=EDSinzfzvAg (Проводи Гавренкової Т.С. керівника Тетіївської податкової). На вказаному відео демонструються проводи Гавренкової Т.С. під час перебування її на посаді Начальника Тетіївської ДПІ особами, які представились «правим сектором».

“ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ