Человек не терпит насилия!

Український консул в Новосибірську грабує українців

Добре відомо, що на заробітках у Росії, яка є країною-агресором, з тих чи інших причин змушені трудитися кілька мільйонів громадян України.
І не їх вина, а біда України, що в ній у влади виявилися не справжні патріоти, такі як Олег Тягнибок чи Дмитро Корчинський, а все ті ж олігархи, яким доля українців цілком байдужа.
Але все одно в такій ситуації держава не тільки має, але просто зобов’язана піклуватися про своїх діток і докладати всі сили, для того, щоб повернути їх на Батьківщину. І не просто повернути, а зробити так, щоб і сама Україна стала для таких людей більш приваблива, ніж країна-окупант, як не гірко це казати.
Але що відбувається насправді?
За сімейними обставинами, у мене батько й мати інваліди, дружина без роботи, троє малих дітей, я був змушений, хоч і дуже не хотів цього, поїхати на заробітки до Росії.
Сам я кваліфікований зварник, досить швидко влаштувався на роботу. Для оформлення патенту витратив все, що накопичив. Якщо б в Україні я міг би знайти роботу, та хіба б я поїхав у Московію?
Бо, щоб там влаштуватися, треба зібрати купу документів, зіткнутися з бюрократизмом і корупцією.
На території Расиянской федерації українець повинен оформити патент для роботи. Це вже близько 3500 рублів або 1500 грн.
І за період дії патенту українець сплачує фіксовані авансові платежі з ПДФО. Їх розмір для кожного регіону різний, наприклад, для Новосибірської області щомісячна сума платежу становить ще приблизно таку ж суму. Роботодавець також розраховує ПДФО з заробітної плати мігранта і зменшує його розмір на суму авансових платежів, самостійно перераховану громадянином України.
Звичайно, доводиться витрачатися на оренду житла, на їжу та інші неминучі витрати. Тобто, відправляти гроші в Україну доводиться, відмовляючи собі буквально у всьому. І у такій ситуації потрапити в якусь халепу просто не можна!!!
Але саме так і вийшло в мене. Поки працював на будові, злодії проникли в квартиру, де проживав я ще з двома товаришами, та й вкрали в нас усе, включаючи всі документи. Поліція заяву прийняла, але і через 5 місяців злодюг так і не знайшла.
Звичайно, ми пішли в українське консульство в Новосибірську, де консулом Фіногенов Олег Михайлович.
І тут до нас поставилися гірше, ніж до ворогів. Справа в тому, що там треба за все платити. І платити багато.
Наприклад, за виконання якийсь паспортної дії – 1140 рублів. За новий паспорт замість загубленого – цілих 8490 рублів або 3500 гривень!
Саме дике, що від нас вимагали ще й оформити якесь клопотання про поновлення громадянства України, хоча ніде і ніколи від нього не відмовлялися! А це ще по 11 тисяч рублів або 4500 гривень з кожного!!!
Та тільки за одну довідку про належність до громадянства України, яку викликали в нас у поліції, кожному з нас довелося сплатити ще за 1700 рублів!
Так ми ходили в наше консульство і увесь час платили. Вже перестали розбиратися, за що і навіщо платимо. На усі наші запитання у консульстві відповідали, що є тарифи, затверджені державним секретарем МЗС України Зайцем, і всі ці побори офіційні.
Та невже Україна така бідна, що навіть наш МЗС заробляє на таких, як ми?
Ми вже три місяці не відправляємо гроші своїм сім’ям. І все платимо українському консульству. І чекати допомоги не від кого.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ