Человек не терпит насилия!

Правозахисник Миколо Кожушко попереджає про рейдерский захват у Дніпрі

До редакції ІА “Наш Район” звернувся правозахисник Микола Кожушко з проханням поширити інформацію:

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ДО ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВОЇ РАДИ ДНІПРА

Шановний Сергій Євсеєвич, прошу Вас звернути увагу на мою проблему.

Я, Білополий Віктор Васильович, проживаю по вул. Жуковського, б. 29 (б-1), квартира 5, міста Дніпра. Проживаю за цією адресою з народження – 1951 року. Працюю у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, завідувач кафедри філософії, моб. тел.: 097-382-50-30.

На території двору знаходяться два будинки: мій – одноквартирний та чотирьохквартирний.

Я є співвласником домовладіння, що розташоване за цією адресою. Мені належить половина будинку та по ¼ — моїй доньці та дружині.

Також за цією адресою знаходиться будинок А-1, де з 2005 року мешкав Кучугура Максим Васильович. Протягом останніх півроку ним було «продано» («перепродано») двічі його будинок (Кучугура Микола Вікторович, Сігнаєвський Сергій Павлович). З перелічених власників – другий, напевно, є родичем першого, а третій – працівник фірми Кучугури Максима Васильовича.

Маючи плани будівництва і переслідуючи мету заволодіння усією земельною ділянкою нашого домовладіння, та з метою примусити мене за безцінь продати їм мій будинок, вже Сігнаєвський С.П. без узгодження зі мною, не маючи відповідних документів, на комунальній землі, у дворі спільного користування знищив усі дерева, кущі та квіти, перекопав двір, викопав траншею, зіпсував в’їзні ворота, створюючи труднощі проходу до мого будинку. Усе це унеможливлює мені користуватися моїм автомобілем та вести звичний спосіб життя.

Вважаю, що усе це є тиском на мене. За даними фактами я звертався до поліції. Протягом трьох днів – 29-31 січня 2018 року були здійснені спроби демонтувати мій гараж, який знаходиться у дворі з 1993 року. З гаражу були зрізані замок і двері. І лише багаторазове втручання поліції не дозволило їм довершити справу. Ніяких документів на це протилежна сторона не має.

Протягом вже декількох місяців я та мої близькі позбавлені можливості спокійно жити та вести звичний спосіб життя та, взагалі, спокійно жити. Ми перебуваємо у постійному напруженні та здійснюємо різні спроби захистити своє житло та майно.

Не виключаю, що може бути здійснено посягання на моє життя. Мене та моїх близьких це дуже турбує.

Прошу сприяти, по можливості, припиненню демонтажу і руйнуванню двору – засипати траншею, полагодити ворота, прибрати перешкоди для проходу та проїзду у двір. Також прошу з’ясувати законність проведення будівельних робіт на території комунальної власності.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ