Человек не терпит насилия!

Працевлаштування в СБУ

21 повних роки.Маю вищу юридичну освіту ,та молол.лейтенанта запасу (військова кафедра). Ще з юних років бажаю служити в органах держбезпеки ,а саме в департаменті: Контррозвідки. Але розумію серйозність цього департаменту ,та проблематичності попасти саме в нього. Тому звичайно ,що куди візьмуть головне на оперативну роботу. Уявлення про ОРД маю ,читаю літературу ,вивчаю поглиблинено Закони якими ,встановлються порядок проведення ОРД.
В “контору” ,хочу не для зшибання бабла ,а для очищення нашої держави ,від російських орків ,і фсбешних повій.
Військовослужбовці СБ України. Підскажіть будь ласка ,чи реально зараз попасти на службу в СБУ? Куди звертатись ?(Знаю ,що потрібно зв’язатись з кадровиками )Але можливо потрібна рекомендація співробітника.
І ,якщо особа вживала ,хоть пару раз якийсь легкий наркотик ,як на це реагують.Адже на детекторі таке питання буде 99%.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ