Человек не терпит насилия!

Корупція в кібер поліції!!!

м.Черкаси працівники кібер поліціі Островський Вадим та Тютенко Андрій, разом з слідчим райвіділу поліціі Коваль Ольгою, у червні 2017 року провели обшук у черкащанина, під сфабриковану кримінальну справу № 12017251010000385 за заявою Дудко! Після чого у цього нещасного вимагали і отримали 20 тис.доларів!
Отримавши гроші між собою поділили,це неоднократні випадки зі сторони цих крахаборів!
Також Островський живе як кіт в маслі на наркоті,розіжають на дорогих авто,і живуть в єлітних будинках, разом зі своім кумом кримінальним авторитетом по кличці Чорний, який являєтся наркобароном Черкаськоі області,на даний момен Чорний сидить в тюрмі, його кум Островский збирається підкупити правосуддя,і очистити свою команду для дальйніших кримінальних дій!
Тут побачите іхні фірми для відмивки чорних коштів!
https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40899783/
Всі хто небайдужий до людей із Черкас,розміщайте це повідомлення на всіх соц ресурсах!
Почистим Украіну від недобросовісних чиновників!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ