Человек не терпит насилия!

Сайт «Моя Київщина» — зливний бачок, громадськість Бучі обурена хвилею чорного піару

novnov

Громадськість Бучі обурена хвилею чорного піару зі сторони інформаційного порталу “Моя Київщина”, спрямованого на дискредитацію міста та його керівництва. Останнім часом на сторінках сайту не переводяться негативні новини про Бучу. Мешканці міста називають портал «справжнім зливним бачком», де за гроші можна розмістити будь-яку брехливу інформацію.

Так, днями сайт “Моя Київщина” розмістив статтю http://mykyivregion.com.ua/2018/02/20/yak-internet-monopolist-z-buchi-probiv-dno/ про начебто “монополію” одного з інтернет-провайдерів у Бучі.

Однак, цей сайт не навів жодного доказу, що інші схожі компанії не мають змоги зайти на ринок міста чи їм відмовляли у цьому. Ще раніше цей же ресурс опублікував брехливу новину про продаж компанії-провайдера “Бест” за півтора мільйони доларів. Власник компанії одразу ж заперечив цей факт і звинуватив “Мою Київщину” у розповсюдженні недостовірної інформації.

Недостовірні публікації сайту “Моя Київщина” обурюють громадськість Бучі. Адже авторами таких матеріалів можуть бути лише безпринципні покидьки, для яких брудні гроші є важливішими за принципи журналістики.

Останнім часом “Моя Київщина” не гребує тиражуванням новин відверто замовного характеру. Про це неодноразово заявляли читачі порталу. На думку читачів, мова тут іде зовсім не про професійну журналістику, а дешеву джинсу.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ