Человек не терпит насилия!

Київський обласний онкологічний диспансер придбав у оточення кардіохірурга Тодурова портативний ультразвук за 458 тисяч гривень

Київський обласний онкологічний диспансер 18 грудня 2017 року за результатами відкритих торгів уклав договір з ТОВ «Укрмедексперт» на поставку портативної ультразвукової діагностичної системи «Сlarius» на загальну суму 458 388 грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-06-001980-c)
У аукціоні взяли участь лише дві фірми ТОВ «Медгарант» та ТОВ «Укрмедексперт» які постійно приймають участь в тендерних закупівлях спільно. Жодне з товариств під час аукціону не змінювало своїх первинних цінових пропозицій. Заявка «Укрмедексперту» виявилась дешевшою на 1612 грн (0,35%).
Як показала практика проведення тендерних закупівель, тендерні пропозиції інших небажаних учасників у минулих тендерних закупівлях тендерними комітетами відхилялись.
Частки статутного капіталу ТОВ «Укрмедексперт», якому в цьому році виповнилось 2 роки, ділять між собою товарознавець Людмила Василевська (70%), хокеїст Олександр Батезатов (15%) та лікар-психолог Костянтин Поповичев (15%).
З моменту заснування у листопаді 2015 року, не маючи практичного досвіду роботи на ринку з продажу медичного обладнання та працюючи на цьому ринку фактично 1,5 роки, ТОВ «Укрмедексперт» отримало державних замовлень на загальну суму 132 млн грн.
Засновника та директора товариства Людмилу Василевську пов’язують з діючим керівником ДП «ДУ Інститут серця Міністерства охорони здоров‘я України», кардіохірургом Борисом Тодуровим. Людмила Василевська працювала на минулій роботі керівником відділу інтернет-продажів фірми ТК «Домашній текстиль», якою керує Алла Тодурова – дружина брата Бориса Тодурова хірурга Івана Тодурова. Після оприлюднення інформації яка пов’язує Бориса Тодурова та ТОВ «Укрмедексперт», фото Василевської прибрали з сайту.
Як повідомляли «Наші гроші», Людмила Василевська разом із Марією Святенко оформлювала проект землеустрою для маєтку Тодурових.
Перші замовлення медичного обладнання у ТОВ «Укрмедексперт» здійснювались благодійним фондом «Серце на долоні» для інституту серця. Фонд «Серце на долоні» заснований одноособово Борисом Тодуровим у 2010 році. На даний час засновниками фонду являються дочка Бориса Тодурова – Іванюк Наталія Борисівна та зять Іванюк Анатолій Вікторович.
ТОВ «Укрмедексперт» для штучного завищення цін на медичне обладнання в 3-5 разів та ввезення контрабандних комплектуючих виробів тісно співпрацює з офшорною компанією OU SOLIFINANCE, Tallin, Estonia (код реєстрації 10938664), яка пов’язана з адвокатом, керівником адвокатського об‘єднання «Правий Беріг» (код ЄДРПОУ 38205978) Гоголь Олександром Костянтиновичем.
Нагадаємо що журналісти в листопаді місяці 2017 року звинуватили кардіохірурга Бориса Тодурова та посадових осіб ТОВ «Укрмедексперт» у розкраданні бюджетних коштів на суму близько 3 млн. доларів США шляхом продажу медичного обладнання відомого виробника SHIMADZU CORPORATION, Японія.

За метеріалами пірозділу економічної та корупційної безпеки

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ