Человек не терпит насилия!

Хапуга Зайченко О.Г. В Деснянській РДА

Головний “кадровик” Деснянської районної адміністрації Києва при новому Голові адміністрації надалі збирає готівку із працівників.
Так, Зайченко Олексій Григорович організував діючу “злочинну схему” по збору грошових коштів з працюючого персоналу та кандидатів на вакантні посади в Деснянську адміністрацію Києва! Так, з кожного працюючого передпенсійного віку він щомісяця збирає по три тисячі гривень при зарплаті цих людей 6 000 грн. Ці гроші прсоить висилати йому на карточку Приватбанку!!! Надалі, для проходження кандидатів на посади в Деснянську РДА він через свою Дружину Зайченко Лілії отримує хабарі в наступному розмірі: посада начальника відділу — 2 000 доларів, посада — головного спеціаліста — 1 000 доларів з подальшим як він каже “захистом та карєрним ростом”, за що додатково потрібно платити. Якщо хтось відмовляється платити йому гроші, то він проводить фейкові службові розслідування і здійснює психологічний тиск на людей шляхом омани та видурювання грошей! І як він любить казати — “Мені ніхто нічого не зробить, бо я маю родичів в Адміністрації самого Президента”! Надалі, в 2016 році він влаштував в Управління освіти Деснянської РДА свою власну дружину — Зайченко Лілію на посаду заступника начальника навчального центру! Після чого Зайченко Лілія через місяць подала заяву в КМДА на потребу у виділенні додаткових коштів місцевого бюджету в розмірі 420 000 гривень! В кінці 2016 року ці кошти надійшли на спецрахунок цього Управління, і після проведення тендеру за лоббі Зайченко Олексія і Зайченко Лілії тендер виграла фірма їхнього родича. На даний час, Зайченко Олексій має незадекларований автомобіль марки МІТСУБІСІ чорного кольору і паркує його біля адміністрації. В 2011 році цей хабарник і вимагач незаконно отримав службову квартиру на Троєщині та приватизував її за хабаря. який заніс в Департамент комун. майна!!! У нас багато бажаючих викоренити це зло!!!
Багато працівнкиів підуть попри залякування Зайченком і допоможуть службовому розслідуванню!!!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ