Человек не терпит насилия!

МВФ грошей у цьому кварталі не дасть.., а це для бюджету країни катастрофа — замглави НБУ

27067769 1264988623645141 7731513485523513204 n

МВФ грошей уцьому кварталі недасть. Не дасть МВФ — недасть ніхто!

Так розмірковує заступник глави Нацбанку України Дмитро Сологубенко. Тому що гроші Міжнародного валютного фонду є “знаком якості” для інших міжнародних донорів і для приватних інвесторів, зазначив у розмові з журналістами заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб.

Прогнози НБУ та інших фінансистів України не збулися!

“Не збувся наш офіційний прогноз, який ми робили в жовтні минулого року, — що Україна отримає в 2018 році два транші. У першому і в третьому кварталах. Але зараз говорити про перший квартал — абсолютно не реалістично навіть з технічної точки зору. Там дуже серйозні процедури. Та й в цілому перспективи подальшої співпраці з МВФ та іншими фінансовими донорами прогнозувати досить складно. Тому що все залежить від того, чи будуть прийняті у ВР відповідні закони. Зокрема, закон про Антикорупційний суд. МВФ досить чітко позначив свої вимоги, і м’яч зараз на українській стороні “, — зазначив пан Сологубенко. 

На жаль, в України немає грошей, щоб забезпечити негайні пікові зовнішні виплати і при цьому продовжувати генерувати економічне зростання, потрібні зовнішні надходження. І це не тільки гроші від Міжнародного валютного фонду “, — заявив заступник голови НБУ.

Якщо висловитись більш простіше й зрозуміліше, то це означає, що казна України порожня. В України немає грошей аби сплатити найголовніші зовнішні заборгованості. А це — боргова яма для держави! 

Це, так би мовити,”картина маслом” про те, які небачені “перемоги” економічного зростання демонструє нинішня влада України. 

Як же ж далі розвиватимуться події? Більш детально описано тут:https://www.facebook.com/rostyslav.demchuk/posts/1263876360423034

Ростислав Демчук

 
 
 
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

8787

8787

В Николаеве подложили бомбу члену преступной группировки Титова

В Центральном районе Николаева утром 20 июля возле двора дома 36-летнего местного жителя обнаружили предметы, которые могут быть взрывоопасными.  Об…
Жизнь -- боль

Жизнь -- боль

  “ОРД”
НОВОСТИ