Человек не терпит насилия!

Інвестори ЖК «Шевченківський квартал» написали звернення до Віталія Кличка

Київському міському голові

Кличку В.В.

Шановний Віталію Володимировичу!

У 2017 році забудовник Житлового комплексу «Шевченківський квартал» повністю припинив будівництво, жертвами чого стали понад 1000 киян, які інвестували кошти в об’єкт — учасники АТО, вимушені переселенці, інваліди, педагоги, українські воїни котрі сьогодні на передовій боронять незалежність України.   

Особою, яка публічно називає себе забудовником, є колишній топ-менеджер компанії «Укогруп» та діловий партнер Анатолія Войцеховського (можливо, переховується від органів правосуддя України) – Репа Олег Миколайович.   

Наразі забудовник ЖК «Шевченківський квартал» за допомогою невеликої групи спеціально навчених людей (15-20 осіб) намагається шляхом відпрацьованих шахрайських схем перекласти добудову об’єкту на добросовісних інвесторів. Зокрема, люди Забудовника, вдаючи з себе інвесторів, нав’язують киянам створення різного роду «житлових кооперативів», які власним коштом візьмуться добудовувати, легалізовувати та вводити в експлуатацію об’єкт.

Неодноразові звернення до Київської влади не вирішили проблеми, через що ситуація ризикує вийти з-під контролю – доведені Забудовником до відчаю інвестори обговорюють варіанти вчинення самоправства. Викликає тривогу той факт, що до дій, які межують із законом, готові вдатися порядні законослухняні люди, яких Забудовник поставив на межу виживання, заволодівши у шахрайський спосіб сімейними бюджетами та не виконавши умов договорів. Наша ініціативна група робить все, щоб цьому запобігти.

Обговорюються варіанти блокування роботи об’єктів, які межують із «недобудом» ЖК «Шевченківський Квартал»: залізниці, Посольства США в Україні. Лунають заклики про вчинення хуліганських дій шляхом пошкодження майна Відділу продажу ЖК «Шевченківський квартал», який вводячи в оману киян продовжує реалізовувати «віртуальну нерухомість». Окремі інвестори готові вчинити самоправство над особою Забудовника.

Окремі факти вказують на те, що чиновники Київської влади не мають реальної зацікавленості у вирішенні проблеми та можливо мають причетність до фінансово-будівельних пірамід «Войцеховського-Репи». Про це свідчить, зокрема те, що на офіційному сайті КМДА Житловий комплекс «Шевченківський квартал» позначено як «законне будівництво». Зважаючи виключно на це та довіряючи законно обраній міській владі, кияни інвестували кошти у завідомо незаконний об’єкт щодо якого є рішення суду про накладення арешту та зносу. Крім того, Забудовник продовжує реалізовувати «віртуальну нерухомість» у четвертій секції цього об’єкту, будівництво якої навіть не розпочиналося, а будь-яка дозвільна документація взагалі відсутня.

Представники Забудовника (люди із оточення О. Репи) у приватних бесідах виправдовують його скрутне матеріальне становище та повну зупинку будівництва тим, що київська влада, нібито, вимагає від О. Репи непомірних сум хабарів. Ми переконані, що такі заяви є провокаціями, спрямованими на дискредитацію Вас як міського Голови та мають на меті виправдати бездіяльність О. Репи.

Також нас особливо непокоїть те, що група фіктивних інвесторів (осіб із оточення О. Репи) намагається вести переговори з Вашим представником – Левадою Сергієм Яковичем. Зміст цих переговорів інвесторам не доводиться, а ситуація лише ускладнюється.

Враховуючи викладене, просимо Вас захистити інтереси киян – жертв недобросовісних шахрайських дій Забудовника ЖК «Шевченківський квартал» і його команди та:

взяти ситуацію навколо вказаного об’єкта під особистий контроль та вжити заходів для негайного відновлення будівництва ЖК «Шевченківський квартал» і введення його в експлуатацію, що мало відбутися ще у 2015 році.

Група інвесторів ЖК «Шевченківський квартал»

15.01.2018

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ