Человек не терпит насилия!

ХТО НАПАВ НА ГІТЛЕРА ???

ТАК ХТО НАПАВ НА ГІТЛЕРА?!!!
Sergiy Brutskyi
В серпні 1933 року Семюель Унтермайер, голова Всесвітньої єврейської економічної федерації, скликав великий конгрес єврейських лідерів усього світу, щоб від імені єврейства оголосити війну Німеччині. З’їзд відбувся в Амстердамі.
Повернувшись з конгресу в США, Унтермайер 6 серпня 1933 року виступив з промовою на Нью-йоркському радіо WABC і заявив, що світове єврейство оголосило Німеччини війну і заморить німців голодом. Це було задовго до того, як проти єврейства були прийняті будь-які заходи, і за шість років до військових дій, які почалися в 1939 році.
Факти висловлювання самих євреїв і окремі цитати з їх друку:
Рабин М. Перлцвайг, глава британського відділення Всесвітнього єврейського конгресу, виступаючи в Канаді, заявив: “Всесвітній єврейський конгрес вже сім років воює з Німеччиною” (“Торонто Івнінг телеграм”, 26 лютого 1940 г.).
Голландсько-єврейська газета Centraal-Blaad Voor Israeliten in Nederland заявила 13 вересня 1939 року: “Мільйони євреїв, які проживають в Америці, Англії, Франції, Північній і Південній Африці, а також в Палестині, рішуче налаштовані довести винищувальну війну з Німеччиною до самого кінця”.
Виходячи з факту, що расова проблема для Німеччини — це проблема єврейська, слід виключити будь-який вплив представників єврейського народу на життя німецького народу. («Закон про захист німецької крові та німецької честі», від 15 вер.1935 р.Берлін).
— З того факту, що єврей не може бути громадянином рейху, з цього випливає, що він у всіх відносинах виключений з участі в суспільно-правових справах. Єврейські чиновники, які знаходяться на службі, повинні тому зі служби піти у відставку. При цьому вони отримують зароблену пенсію.
— При будь-яких обставин слід перешкоджати вливання в німецький народ нової єврейської крові. Внаслідок цього оголошено покаранням як шлюбний, так і позашлюбний зв’язок євреїв з особами німецької крові. Шлюби, укладені всупереч цьому, є недійсними. («Закон про громадянство рейху», с.1390 № 23 від 1 груд.1935 р. Берлін)
Історія людства повна війн і конфліктів, але з усіх конфліктів, між різними народами і різними расами, є тільки одна раса, яка викликала жорсткі протиріччя незалежно від того, де вона селилася — це єврейська раса. Центральна тема єврейської релігії — це ненависть, ненависть до язичників, тобто до усіх інших рас. На мою думку, націонал соціалізм Німеччини — це протидія єврейському юдо-сионізму. На жаль він довго непротримався. Але ідея націонал соц. жива й досі: недарма «Mein Kampf» вивчають в ВУЗах Ізраїлю, а в Німеччині діяла повна і абсолютна заборона. Останнім часом ведуться дискусії про те, яких наслідків варто побоюватися після того, як на «Mein Kampf» було знято заборону.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ