Человек не терпит насилия!

Міністр Семерак ставить «смотрящих» за національними парками

У створеному наприкінці 2015 року на Херсонщині національному природному парку “Нижньодніпровський” браконьєри почуваються у повній безпеці.
Як стверджують херсонські вчені на території парку існують 71 вид тварин та 32 види рослин, які включені до Європейського та Світового Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи та Червоної книги України.
Але з призначенням нового керівництва у природоохоронному комплексі відбуваються дуже дивні речі. Знайомтесь, директор парку Чачібая Олексій. Директор грає роль ширми, ходить на наради та підписує документи. Всі питання, а саме дозволи на вилов риби для браконьєрів, встановлення своїх риболовних бригад, виписування платних транспортних накладних, та дозволи на ведення підприємницької діяльності на території парку робить заступник директора, він же «СМОТРЯЩИЙ», і судимий за розбої, та вбивство Кірін Дмитро.
Громадськість обурена регулярною інформацією про виявлених на території національного парку браконьєрів, яких під час рейдів не було затримано. Регулярність та системність безкарності породжують логічний висновок, що браконьєри працюють під прикриттям керівників нацпарку.
Хочемо сказати, що одіозного Дмитра Кіріна з достатньо темним кримінальним минулим, привела на посаду команда міністра Семера. І як розповідає сам Дмитро, він є головним в Херсонській області, і всі мають платити йому і вирішувати питання тільки через нього, а він в свою чергу передає гроші в міністерство в Київ.
Громада Херсонщини має обґрунтовані підозри, що новопризначене керівництво Нижньодніпровського парку добралося до ресурсів одного з найцінніших природних комплексів Європи, і за участі «кришування» міністра Семерака хочуть знищити та розкрасти Херсонські природні ресурси.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ