Человек не терпит насилия!

Черниговская Академия ДПТС

Что-то давненько мы не обсуждали деятельность “славной” Академии. Там что-все нормально? Название поменяли, а люди все те-же! Прошла вступительная. Пишите, сколько кто платил за поступление! Сколько стоит должность зав. кафедры, нач. факультета и простого препода?

Оцените материал:
54321
(Всего 8, Балл 4.38 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

532 ответа

 1. Побратими запам’ятайте що юрист Васильченко допоміг мін’юсту для того щоб ви не отримали убд,він у змові з ними,тому раджу не консультуватися з цим зрадником.

 2. Академія вставай! Захищайте свої порушені права, не давайте покидькам знущатися я над собою. Ви маєте гарантоване право на отримання УБД. Повірте, наступним їхнім кроком буде примушення вас повернути зароблені вами коштів за участь в бойових завданнях. Усі їхні залякування це повна маячна.

 3. Чому з минулого керівництва залишився тільки Шеремета, скільки ми ще будемо терпіти його п’яні вихідки, скільки він буде ходити п’яний на службі і бігати за одруженими жінками.

 4. Ось і Ніколюк вже не в генштабі. Скоро і тогочинського попррсять із кабінета кудись на нуль. Орден потрібно потом і кров’ю відпрацювати.

 5. Пузирний є порушником Закону «Про запобігання корупції». Згідно поданої ним декларації в академії (у його підпорядкуванні) працює його дружина і відповідно отримує заробітну плату.

 6. Чернігівською обласною прокуратурою 23.01.2024 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за № 42024270000000004 щодо можливого вчинення посадовими особами Академії Державної пенітенціарної служби кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 365 Кримінального кодексу України.

  Пацани тут проблемка намалювалась, треба гроші повертати, але я порішаю тільки треба в прокуратуру доляху занести. Царюк приїде скинетесь ще по 10к кожен і все буде ок.

 7. Скільки ми ще будемо терпіти цього Шеремету,чому він ще залишається на посаді з минулого керівництва, скільки він ще буде бігати за одруженими жінками.

 8. Ось і підходить кінець управління крінжової керівниці. Такого позорної керівниці ще не було в жодному навчальному закладі і нам, персоналу Академії, із за Петровської, дуже соромно було тут працювати. Петровська, Пузирний, Зливко, п’яниця Шеремета, гей і педофіл Гречанюк йдіть і не повертайтеся більше

 9. Вже давно потрібно провести вибори ректора, які незаконно відтермінували. Ну нічого, на наступному тижні повикидають з Мін’юсту покидьків малюську, висоцьку, гречанюка, банчука та інших, і ми оберемо достойного Ректора. А общипану курку петровську та її недокоманду відправлять на х..

  1. Не пизди брехун, ти сам нічого не знаєш. А те що твої шістки на свистять не відповідає дійсності.
   Краще за дружиною слідкуй добре, рогатик ти наш

 10. У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.
  У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні — цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

 11. Верховна Рада 8 травня ухвалила законопроєкт №11079-1, який дозволяє мобілізувати на службу в сили оборони України засуджених.:

  Верховна Рада 8 травня ухвалила законопроєкт №11079-1, який дозволяє мобілізувати на службу в сили оборони України засуджених.

  Черговий цвях в кришку труни ПАУ. Сподіваюсь всі ми тут усвідомлюємо, що в разі звільнення від 5 до 10 тисяч засуджених буде необхідно оптимізувати від 5 до 10 установ?

 12. З таким відношенням до персоналу скоро сама Петровська залишиться працювати всіх мобілізують.

 13. Чекаємо коли мобілізують Шеремету, незаслужені медалі хай іде відпрацьовувати.

   1. Ходять слухи в стінах академії що Шеремета закодірувався і готується вступати до третьої штурмової бригади.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ