Человек не терпит насилия!

Черниговская Академия ДПТС

Что-то давненько мы не обсуждали деятельность “славной” Академии. Там что-все нормально? Название поменяли, а люди все те-же! Прошла вступительная. Пишите, сколько кто платил за поступление! Сколько стоит должность зав. кафедры, нач. факультета и простого препода?

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 4.33 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

347 ответов

 1. Фармацевтам та провізорам в Україні присвячено окреме свято – День фармацевта 2023. Загалом у нашій країні близько 350 тисяч таких працівників. Це не просто продавці ліків, а медики з широкими знаннями медицини, які можуть призначити найпростіше лікування.
  День фармацевта — гарна нагода привітати знайомих та близьких фармацевтів з професійним святом, а також подякувати працівникам аптеки, в якій ви найчастіше закупаєтеся.
  Під час війни в Україні робота фармацевтів стала особливо важливою, адже у багатьох прифронтових містах лікарні переповнені чи не працюють. За таких умов фармацевт є єдиним медиком, який може допомогти хворим. Тому в це свято обов’язково варто вшанувати їхню працю.

 2. 17 вересня українські службовці, які беруть участь в цивільному захисті населення нашої держави, відзначають своє професійне свято – День рятівника або День працівників цивільного захисту України.

  Влітку 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ, в якому скасовувалися День пожежника та День рятівника. Натомість було впроваджене єдине професійне свято для різних рятувальних служб. Його назвали Днем працівників цивільного захисту і святкували 17 вересня в період з 2004 по 2007 рр. Цікавий факт: у зв’язку з такими змінами в 2004 році пожежники відзначили свою професійне свято двічі.

  Восени 2008 року Президент України Віктор Ющенко видав Указ про скасування Дня працівників цивільного захисту та впровадження Дня рятівника. Сьогодні це свято має офіційну назву – День рятівника і неофіційну – День працівників цивільного захисту України.

 3. Міністерство освіти і науки України
  Департамент атестації кадрів вищої кваліфікації

  Щодо дисертації
  Свириденко Наталії Миколаївни

  Аналіз поданої до захисту дисертації Н.М.Свириденко на тему «Правовий та соціальний захист персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України» в Академії Державної пенітенціарної служби свідчить, що тема дисертації відповідно до наказу МОН України «Про затвердження примірного переліку та опису предметних напрямів досліджень в межах спеціальності 081 «Право»» від 28 грудня 2018 р. № 1477 відповідає п. 2.5. Трудове право; право соціального забезпечення.
  У дисертації здійснено теоретичне узагальнення та запропоновано нове розв’язання конкретного наукового завдання шляхом формулювання доктринальних засад щодо правового та соціального захисту персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України та обґрунтування перспективних напрямів його вдосконалення, що повністю відповідає формулі напрямку 2.5. – дослідження трудових та пов’язаних з ними відносини, а також відносин у сфері соціального забезпечення.
  Аналіз персонального складу разової спеціалізованої вченої ради свідчить про повну невідповідність заявлених членів ради напрямку дисертації.
  Так, голова ради професор В.Пузирний, за докторською дисертацією фахівець за спеціальністю 12.00.07. Публікації В.Пузирного присвячені управлінській діяльності установ виконання покарань, за напрямом дисертації Н.Свириденко публікації відсутні.
  Рецензент І.Боднар також не має достатньої кількості публікацій за напрямом дисертації Н.Свириденко. Лише одна стаття побічно вивчає проблеми соціального і правового захисту персоналу ДКВС України.
  Рецензент О.Ткаченко також не має достатньої кількості публікацій за напрямом дисертації Н.Свириденко. Заявлені публікації присвячені адміністративній відповідальності персоналу ДКВС України, професійній компетентності, підготовці осіб рядового і начальницького складу.
  Аналогічна ситуація і з опонентами. О.Михайлик має публікації присвячені кримінологічним проблемам насильства в установах виконання покарань. Жодна із публікацій не присвячена соціальному і правовому захисту.
  Публікації опонента В.Кареліна присвячені адміністративно-правовим режимам, прокурорському нагляду, адміністративному нагляду. Жодна із публікацій не дотична до дисертації Н.Свириденко.
  Таким чином склад разової ради не відповідає п.14 Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 44 в частині підтвердження компетентності наявністю не менше трьох наукових публікацій за тематикою дослідження здобувача членами ради.
  Д.ю.н., професор
  спеціальність 12.00.05 Шумна Лариса Петрівна

   1. Чума Заліковка не може елементарного зробити, а пиздить про діджиталізацію і цифровізацію навчального закладу та про всякі парадигми. Краще згинь і не позорся

  1. Знайомий почерк… Як ви вже дістали підписуватися чужими іменами. Як тільки проходить захист, когось піддавлює жабеня.)))

  2. Цікаво хто ж так не хоче щоб вищезазначені люди були у складі ради?

   Дуже знайомий почерк.
   Десь ми це вже бачили😅

   1. Якби хтось так не хотів щоб ці люди не були членами ради то писали б не на орд, а в назяво. А так це просто показують вам, які ви тупі.

    1. І не соромно спочатку підписуватися Ларисою Петрівною а потім Олексієм Михайловичем?
     Один і той же почерк.
     І взагалі перечитайте що ви написали. не хотів…не були.
     Позорище!!!

 4. Ну что ж за что боролись на то и на поролись. Что вы хотите от методистки петровской и ее команды. Результат был очевиден.

 5. Пенітенціарна академія України це як ? Від лат. poenitentia — розкаяння. Тобто Розкаювальна академія? Чи академія розкаяння України?
  Щось не те в назві.
  Чому не розглянути варіант Академія юстиції України , Юридична академія міністерства юстиції України?

  1. Юридична академія? Це та яка готує паралельно з юристами психологів та економістів?

  1. Так звільни місце для молодих і професійних фахівців котрі будуть працювати а не сидіти нічого не робити і мріяти тільки про пенсію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ