Человек не терпит насилия!

Лещенко купив квартиру на гроші Кремля

1689587

З ДУЖЕ компетентних джерел підтверджено інформацію, що  відомий український антикорупціонер С.Лещенко плідно контактує з опальним діячем часів Януковича Портновим, який переховується в Москві. Та що там контактує – просить і отримує від Портнова реальну допомогу у вирішенні своїх питань в судових інстанціях.

Наприклад документально підтверджено, що саме Портнов і його люди допомогли Лещенко в судовому процесі по “маленькій” квартирці, придбаній народним депутатом на “взяті у борг” гроші.

Мовою звичайних людей така допомога називається надання юридичних або ж адвокатських послуг та  безумовно коштує грошей. Враховуючи статус учасників, рівень підтримки та досягнуті результати — то грошей чималих.

Доказом впливу Портнова на суд в інтересах Лещенко може служити електронне листування цих двох осіб.

kr1 3

kr2 3

kr3 3

kr4 3

Як можна побачити з листування, Портнов і його команда не тільки готували необхідні документи, координували позицію Лещенко в судовому процесі, його PR-кампанію але й надавали інсайдерську інформацію з українських судів.

Як ми всі розуміємо нічого в цьому світі не робиться за просто так.

Значить, Лещенко або найняв Портнова за гроші (що само по собі неймовірно) або у них інші, ділові, партнерські взаємовідносини (любовна лінія скоріш за все виключається). В такому разі залишається одне реальне припущення – Лещенко і Портнов працюють на одних і тих самих дуже впливових людей.

На користь цієї версії говорить і той факт, що виходячи з переписки, пан Портнов щиро зацікавлений в консультуванні анти корупціонера, приділяє цій справі значний час, зусилля і завжди знаходить хвилинку для найчеснішого нардепа сучасності.

Результатом взаємодії таких здавалося б повних антиподів як Портнов і Лещенко стало закриття 15 лютого Печерським районним судом “квартирної справи” народного депутата Лещенко, за відсутністю складу злочину.  Усі спроби НАЗК довести корупційну складову в діях нардепа були відведені судом.

Крім цього Портнов навіть поділився з візаві інсайдерською інформацією про відносини в стані колишніх регіоналів і привідкрив завісу таємниці над їх колишніми грішками. Це лишній раз демонструє їх спільність.

kr5 3

kr6 2

А от що дійсно слід вважати незрозумілим, так це проведення Лещенком з Портновим консультацій з питань захисту “хронічно хворого” Насірова від САП і НАБУ. Ви звісно ж пам’ятаєте цю історію з клітчатою ковдрою. Історію, в якій Насіров ховався в лікарні, але все ж був доставлений до суду. А у цей тривожний для Насірова момент Портнов з Лещенком обговорювали ось які питання. Як казав один російський пропагандист: “Совпадєніє? — нє думаю…” (особливу увагу приділіть даті повідомлень в месенджері).

kr7 2

kr8 2

kr9 2

kr10 2

kr11 1

kr12 1

Як на мене, дуже цікаво чому пройдоха-юрист з темним минулим Портнов і професійний революціонер — розслідувач Лещенко зненацька  так стурбувались Насіровим – між цими трьома діячами нібито нічого спільного немає?

Разом із тим, давайте розберемося хто ж допоміг Лещенку і Насірову, хто захистив їх від української Феміди? Хто має вплив  на Печерський суд? Взагалі хто такий Портнов і в чому його інтереси?

Портнов, що пройшов до парламенту за списками БЮТ, — юрист, головним клієнтом якого свого часу був Коломойський. Засновником компанії Портнова “Корпоративні технології” була структура “Привату” під назвою “Промрезерв”. Портнову приписують юридичний успіх в справі з Південним гірничо-збагачувальним комбінатом, який внаслідок його старань перейшов під контроль ”Привату”.

За часів президентства В.Ющенко А.Портнов працював і на фінансово-промислову групу “Приват”», і на Віктора Балогу, і на Юлію Тимошенко, яка з Балогою відкрито ворогує. Такий підбір клієнтів говорить про повну безпринципність і всеїдність Портнова. Особливу цінність Портнова для команди БЮТ в 2007-2009 роках представляли його теплі особисті стосунки з Інною Отрош — главою ключового в Україні Печерського райсуду Києва.

Крім того, Портнов з 90-х років активно працює з криміналітетом. Так, він причетний до діяльності луганської ОПГ відомого в області кримінального авторитета 90-х Валерія Доброславского (кличка Доброслав, Добрик), убитого в червні 1997 року. А якщо точніше, то до “бізнес-крила” ОПГ, яке безпосередньо займалося комерцією, приватизацією, а також створювало свої ЗМІ (“Луганськ-XXI століття” тощо) і просувало своїх людей у владу.

Підконтрольне Портнову рейдерське угруповання — одне з найбільших в Україні, а сам “геній рейдерства” проходив як обвинувачений у багатьох кримінальних справах, наприклад:

— по кримінальній справі про замах на вбивство (“справа Сахнацької”, дружини начальника слідчого управління Державної податкової адміністрації, яка свідчила проти Портнова в суді);

— по кримінальній справі про вбивство члена Комісії з цінних паперів А.Ромашко 29 жовтня 2001 року. (А.Портнов також входив до складу цієї комісії і перебував в конфлікті із загиблим);

— кримінальній справі про махінації навколо продажу “Будинку книги” в Києві (на вулиці Артема). Розслідуванням інциденту займалася Генпрокуратура;

— у кримінальних справах про організацію безлічі рейдерських захоплень чужої власності. Супроводжувалися захоплення мордобоєм і тілесними ушкодженнями, завданих представникам конфліктуючих сторін. Розслідуванням цих справ займається ГПУ, міліція, Державна податкова адміністрація.

Сьогодні ж цей одіозний юрист допомагає режиму Путіна душити Україну. В обмін на російське громадянство, Портнов розробляє для агресорів схеми поділу України, а також економічної експансії російського капіталу. Подейкують, що новий проект Конституції України, яку Тимошенко планувала презентувати в квітні 2014 року, був написаний Портновим в Москві “на коліні” — і враховував не тільки “хотєлкі” Юлії Володимирівни, але і деякі пункти “плану Путіна”. Так це чи ні, але перебування Портнова в Росії, після анексії Криму і початку конфлікту на Донбасі, розглядалося багатьма українцями вже як зрада і робота на Кремль.

Резюмуючи — Портнов — неприкритий ворог кожного патріота України, він не словом а ділом руйнує нашу країну. Але при цьому — зауважте — всією душею вболіває за благополуччя скромного і чесного українського борця з корупцією — пана Лещенко.

Навіть такий — дуже поверховий — аналіз ситуації з квартирою Лещенка та його взаємин з Портновим показує, що Лещенко напевне використовується росіянами. Проста логічна викладка — впливова людина з команди агресора (Портнов) витрачає свій ресурс для “розрулювання” проблем у демократа-антикорупціонера (Лещенко) демонструє абсурдність іміджу нардепа як патріота, незаангажованого розслідувача, борця з корупцією.

У плані роботи на росіян Портнова — питання в принципі зрозумілий і очевидний.

А ось той факт, що Лещенко це добре захована російська консерва в українському парламенті — ось це вже цікаво!

Чекаємо продовження!

Бажаючі можуть прочитати листування Портнова з Лещенком і зробити власні висновки.

kr13 1

kr14 1

kr15

kr16

kr17

kr18

kr19

kr20

kr21

kr22

kr23

kr24

kr25

kr26

kr27

kr28

kr29

kr30

kr31

kr32

kr33

kr34

kr35

kr36

kr37

kr38

kr39

kr40

kr41

kr42

kr43

kr44

kr45

kr46

kr47

kr48

kr49

kr50

kr51

kr52

kr53

kr54

kr55

kr56

kr57

kr58

kr59

kr60

kr61

kr62

kr63

kr64

kr65

kr66

kr67

kr68

kr69

kr70

kr71

kr72

Игорь Фомичев для «ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Як НАБУ 7 мільонів вкрало

Як НАБУ 7 мільонів вкрало

Україна вже майже рік протистоїть широкомасштабній агресії зі сторони московії. Нація втрачає кращих із кращих, виборюючи жорстокою ціною власні свободу…
Військовослужбовець, кандидат на посаду голови НАБУ Сергій Горбатюк: "Законопроєктом 8271 Рада грубо порушує Конституцію, щоб більш жорстко карати лише певну категорію людей - військовослужбовців"

Військовослужбовець, кандидат на посаду голови НАБУ Сергій Горбатюк: "Законопроєктом 8271...

Продовження незалежної роботи НАБУ та обрання його директора до березня 2023 – одна з небагатьох умов, яку поставив до України…
Стали известны результаты первого рейтинга кандидатов в директора НАБУ

Стали известны результаты первого рейтинга кандидатов в директора НАБУ

Как пишет газета «Судовый репортер», стали известны результаты первого рейтинга в тестировании кандидатов на должность директора НАБУ. «29 грудня і…
НОВОСТИ