ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Керівник Служби зайнятості Валерій Ярошенко затриманий на хабарі в 650 тисяч грн - джерело

У центрі Києва в рамках спільної операції Служби Безпеки України та Національної поліції правоохоронцями затриманий виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко під час отримання хабара у розмірі 650 тисяч гривень.

Про це “ОРД” повідомило джерело, близьке до СБУ.

Як стало відомо, хабар був отриманий через посередника у однієї з IT-компаній, із якою служба зайнятості уклала угоду на обслуговування ІТ-системи.

Офіційного повідомлення про затримання В. Ярошенка від правоохоронних органів поки що не надходило.

Нагадаємо, 11 вересня 2015 року СБУ затримало на отриманні хабара у 630 тисяч гривень тодішнього Голову Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу.

 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

8.09.2017 20:44 пафосный дебил

ни хяу не боятся. одного взяли другой сразу “включился”. Основной вид дияльности куевского ,и не только чиновничества -взятки. Человек приходит в кресло уже с “планом”. Самое прикольное то что “парубийци” и прочая депутатская сволочь быстро и с аплодисментами принимают законы притесняющие “русскоязычных”. Активен камбоджийский педофил княжицкий. Как говна в рот -не могут встать и проголосовать закон о “антикоррупционном суде”. Это им на хй,ПАРУБИЙЦАМ, типа “работают”. Этого выпустят ,обдерут и выпустят ,из осужденных только “плотва”, спросите насирова


9.09.2017 18:00 Олег

Он давно взятки берет в крупных размерах ! Все равно откупиться и останется на должности!


9.09.2017 22:47 ПЕНСІОНЕР

Нічого не бояться. Треба внести зміни до ч. 4 ст. 368 КК України — одержання неправомірної виногороди в особливо великих розмірах і крати до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна. Перші 15 років відбувати реальне покарання без всяких амністій, помилувань. Потім переглядати справи тіольки після 15 років реального вдбуття покарання і замінювати довічне позбавлення волі на 10-15 років позбавлення волі без права виходу на свободу до відбуття повного терміну покарання. Оце буде реальна борьба з корупцією і хабарництвом. Все інше болтологія. Тоді менше будуть брати.


13.09.2017 23:10 Валерия

НАДО МЕНЯТЬ И РУКОВОДИТЕЛЕЙ ОБЛАСТНЫХ СЛУЖБ ЗАНЯТОСТИ, НЕ ИСКЛЮЧЕНО ЧТО ОНИ ОТСТЁГИВАЮТ НА ВЕРХ.Это система. А они типа реформируются и под шумок по карманам все распихивают.


Комментировать