Человек не терпит насилия!

РИТУАЛЬНА МАФІЯ М. КРОПИВНИЦЬКИЙ НА ЧОЛІ З МЕРОМ МІСТА ДІЄ!!!

Я розумію, що проблема маленького пересічного громадянина не дуже актуальна для такого потужного сайту як ОРД, але цей сайт регулярно відвідують представники усі силових структур, тому й сподіваюся, що може хтось і зверне увагу.
Президенту України Порошенко П.О.
Степанової Людмили Юріївни,
зареєстрована: м. Кропивницький, вул. Соборна буд. 8, кв.9, 25006.
С К А Р Г А

Про незадовільну роботу комунального підприємства «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» міста Кропивницький.

31 липня 2017 року помер мій чоловік — Степанов А.С., а 1 серпня я разом із дочкою, звернулася до комунального підприємства «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» міста Кропивницький, для вирішення питання, щодо поховання мого чоловіка.
В зв’язку з тим, що чоловік перед смертю дуже хворів і тривалий час знаходився в лікарні на стаціонарному лікуванні, тому грошей на його поховання залишилося дуже мало, і я змушена була замовляти лише самий мінімум ритуальних послуг, на суму коштів, які залишилися після лікування чоловіка, а саме: викопати могилу, опустити труну, закопати могилу.
Коли я про це повідомила в реєстратурі підприємства «Ритуальна служба», працівники підприємства: реєстратор Татарова Олена Михайлівна, завідуюча виробництвом на ім’я Людмила; касир, хто працював в цій зміні, з лайкою накинулися на мене та і грубо поводячись зі мною, почали тицькати в обличчя якісь документи, називаючи їх законами України, і посилаючись на них повідомили, що є перелік обов’язкових послуг, що надаються підприємством, і я просто зобов’язана за них заплатити. Тобто оплатити повний комплекс ритуальних послуг, що надається підприємством, навіть якщо частина цих послуг не потрібна..
Пів години йшла суперечка з працівниками комунального підприємства про обсяг послуг, за які я повинна заплатити, в наслідок чого мені безпідставно відмовили в наданні дозволу на підзахоронення померлого чоловіка біля його матері. Прийшлося погодитися на оплату повного комплексу послуг, який нав’язало мені в примусовому порядку підприємство «Ритуальна служба». Копія договору замовлення додається. Після проведення повної оплати за всі, навіть непотрібні послуги підприємства, дозвіл на підзахоронення був наданий.
В підсумку, я переплатила зайві 1442 гривні, що майже дорівнює моїй місячній пенсії.
На цьому неприємності, пов’язані з поховання мого чоловіка не закінчилися. Так, в день похорон, 3 серпня об 11-00, працівники КП «Ритуальна служба» для проведення похорон своєчасно не з’явилися, про що в телефонному режимі було повідомлено підприємству.
Оскільки похорон проводився в 300 спеку, тіло померлого почало підтікати, а присутні родичі та друзі, в кількості біля 100 чоловік, переважно хворі люди похилого віку почували себе погано, тому родичами та друзями померлого було прийнято рішення почати похорон самостійно. В 11-10 вони взяли труну з небіжчиком на плечі і самостійно, без допомоги працівників служби, які так і не прибули, понесли труну з двору. Також родичами самостійно був організований транспорт, мікроавтобус в який поклали труну з померлим, та маршрутки для родичів і друзів. В 11-20 процесія відбула на кладовище.
Прибувши на кладовище, нас очікували нові неприємності, могила викопана з грубим порушенням санітарних норм, на глибину 1 метр 20 сантиметрів, замість передбачених 1 метр 80 сантиметрів, а підходи до ями просто відсутні.
На кладовищі до мене одразу ж підійшли працівники КП «Ритуальна служба» які не прибули своєчасно на адресу, та які своїм зовнішнім виглядом, в невипраних майках та дірявих джинсах нагадували більше злочинців з великої дороги, а не працівників державного підприємства, і дуже контрастували з охайним виглядом учасників похорон. Навіть добре що вони на з’явилися на початку похорон.
На моє запитання, чому немає підходів до могили, мені відповіли, нема їм що робити, як проходи робити.
Обурена такою, відверто хамською поведінкою працівників підприємства «Ритуальна служба», як офісних так і безпосередньо копачів, я вирішила звернутися із скаргою до начальника КП «Ритуальна служба» Вісникова Ю.І. Прийшовши до його кабінету в робочий час, я очікувала його біля півтори години. Коли він з’явився, то прислав до мене секретаря, поцікавитись, з яким питанням я прийшла. Вияснив, що я прийшла скаржитися, вона в різкій, кричущій, грубій формі повідомила, щоб я забиралася геть, і з такими питаннями приходила в прийомний день. Склалося враження, що з такими скаргами приходить так багато людей, що секретаря при слові «скарга» коробить.
Мої знайомі працівники, які працюють на даному підприємстві, прізвищ не називаю по зрозумілим причинам, пояснили, що мої скарги на працівників підприємства та самого Вісяникова, це марна справа, бо його покриває сам заступник міського голови міста Кропивницького – Мосін, а мер міста також в курсі справ, оскільки сам підписував документи про призначення Вісяникова Ю.І. на посаду начальника КП.
Два роки тому, коли я ховала бабусю, учасника бойових дій, був інший директор КП «Ритуальні послуги, який будучі чуйною людиною, прийняв мене без буд-яких очікувань, вислухав, і надав всю потрібну допомогу.
Прошу, вимагаю, навести порядок в комунальному підприємстві «Ритуальна служба», яка підпорядкована органам місцевого самоврядування, притягнути до дисциплінарної та матеріальної відповідальності винних працівників КП «Ритуальна служба», разом з її начальником Вісяниковим Ю.І, скасувати як незаконний, наказ Вісяникова Ю.І., щодо «обов’язкового» отримування та обов’язкової оплати комплексу ритуальних послуг, що надаються підприємством. Унеможливити в подальшому підлеглими Вісяниковіа Ю.І. нав’язування замовникам «обов’язкових» послуг підприємства, під його керівництвом.
З повагою до Вас. Л.Ю. Степанова 01.09.2017.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ