Человек не терпит насилия!

ПЕРШИЙ ПІШОВ. ГЕНЕРАЛА ПОЛІЦІЇ ЗАТРИМАЛИ НА ХАБАРІ.

У вівторок, 22 серпня, під час отримання чергового хабаря співробітниками СБУ затриманий генерал поліції третього рангу, начальник Департаменту поліції охорони – Сергій Будник.
Про це пише “Народна Правда” з посиланням на повідомлення голови Наглядової Ради Української Асоціації власників зброї Григорія Учайкіна у соцмережі Фейсбук.
Також Григорій Учайкін висловив впевненість, що подробиці затримання з’являться дуже скоро.
Зазначимо, Сергій Будник у 2008—2010 роках працював заступником начальника Департаменту ДАІ, з 2010 по 2014 роки був начальником Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України.
З квітня 2014 року — перший заступник начальника Дерпартаменту ДАІ, а з жовтня того ж року — в. о. начальника Департаменту Державної служби охорони. Нині начальник Департаменту поліції охорони.
Нагороджений орденами “За заслуги” 2 та 3 ступенів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ