Человек не терпит насилия!

Проненко С.М. сепаратист чи чиновник Кіровоградської обласної державної адміністрації?

В травні 2015 року начальником Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА був призначений Проненко Сергій Миколайович. Новий керівник народився 28.04.1976 року в м. Луганськ, має вищу освіту за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво», яку здобув в Луганському державному аграрному університеті.
В 2014 році Проненко С.М. переїхав з Луганська до м. Кропивницький (на той момент Кіровоград) начебто налагоджувати своє особисте життя. Відомо, що до переїзду він працював на ТОВ «Нові технології» в м. Луганську. Після переїзду до нового міста Проненко перебував на обліку у Кіровоградському міському районному центрі зайнятості з грудня 2014 року по травень 2015 року, після чого в травні 2015 року отримав посаду радника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. Оце так вдача! Хіба ще комусь вдавалось із центра зайнятості отримувати подібні посади. Гадаємо, таких «щасливчиків» обмаль. Це призначення, звісно, може викликати чимало питань, але на цьому стрімкий зліт чиновника не закінчується. Як згадувалося вище, в тому ж травні 2015 року Проненко С.М. був призначений на посаду начальника Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА. І це все відбувається у строк в один місяць! Слід зазначити, що цю посаду він обіймає дотепер, завдяки чому піклується про свої інтереси.
Певна річ, Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА відповідає за будівництво на території Кіровоградської області, проводить тендери та «роздає» гроші на будівництво об’єктів. Так Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА уклало договір із приватним підприємством “Камелот-3000» на виконання робіт із проведення капітального ремонту учбового корпусу ПТУ №36 на суму 1 415 608 грн. Але цікавий той факт, що договір був укладений в обхід довгим процедурам та за особистою ініціативою Проненка С.М., який зловживаючи своїм службовим становищем, з метою уникнення конкурсних тендерів, від імені УКБ ОДА, встановив очікувану вартість робіт, на яку не поширюється дія Закону, тобто сума виконання робіт не підлягає проведенню відкритих торгів, та дозволяє укладення договору на виконання робіт без проведення тендеру, порушивши таким чином Закон України «Про публічні закупівлі», ст. 191 КК України «Розтрата майна», ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем». За таку «махінацію» Законами України передбачено відповідальність у вигляді штрафу, виправних робіт або позбавлення волі. Докладніше про це можна ознайомитись за посиланням http://control.net.ua/keysi/pronenko-sergiy-mikolayovich/.
Але це не єдине про що Проненко С.М. волів би мовчати та не розголошувати. Достеменно відомо, що Проненко С.М., перебуваючи на своїй посаді, періодично виїжджає на підконтрольну російським окупантам територію, на даний час встановлено, що ТОВ «Нові технології», де свого часу працював Проненко С.М, зараз працює на окупованій території та продовжує виконувати будівельні замовлення, але вже для іншої, нової, терористичної влади. Проненко С.М. співпрацює з ТОВ «Нові технології» та виготовляє (фактично для сепаратистів) проектну документацію на будівництво об’єктів, які знаходяться на окупованій території, за що і отримує свою частку від вдячних осіб.
То ж поки хлопці – Герої захищають Україну, Проненко С.М. зловживаючи своїм службовим становищем та нехтуючи присягою на вірність Українському народові допомагає терористам заробляти гроші та розкрадати і без того вже багатостраждальний окупований Донбас!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ