Человек не терпит насилия!

Нардеп Сергій Мельничук не приводив проплачених спортсменів під АП

Народний депутат України Сергій Мельничук в інтерв’ю «112 каналу» заявив про свою непричетність до акції, яка проходить під стінами Адміністрації Президента України, наголошують у виданні “ЛОГІ”(logi.com.ua).
Він, зокрема, зазначив, що акція колишніх бійців «Айдару» мирна і конструктивна. Все чого вони бажають – це зустріч з керівництвом держави і залучення влади до вирішення нагальних проблем ветеранів АТО.
Нардеп заявив, що він не має жодної причетності до осіб спортивної зовнішності і підлітків, які на обід 27.06.2017 з’явилися під АПУ і розгорнули антивладні плакати.
Що вони роблять під Адміністрацією Глави держави не змогли пояснити журналістам «112» і самі учасники неідентифікованого протесту.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ