Человек не терпит насилия!

Корупція в Одеській міській туб.службе!

УВАГА! Це дуже серйозно! Дана інформація повинна бути поширена якомога ширше!

Доводимо до Вашого відома що в Одеській області в даний час склалася катастрофічно жахлива ситуація.

Наші побоювання про існування банди підприємливих «лікарів» серед наших товарищів по службі і обставини, що склалися по їх виявленню мають під собою об’єктивні підстави звернутися до Вас як до органів публічної передачі інформації в Україні з метою наведення порядку шляхом вживання заходів щодо висвітлення незаконної діяльності злочинного синдикату в Одеській області.

В сучасний час напевно вже не здивуєшся фактами корупції і фінансовим махінаціям але все ж таки нам відомо що розроблена схема по якій незаконно збагачуються «оборотні» в білих халатах Одеської міської туб.служби за участю корупціонерів Одеського обласного Червоного Хреста.

Керівництво відділення №3 Одеського тубдиспансеру в особі старшої Мед.сестри — Стойнової Світлани Валентинівни активно розкрадає і перепродує виділені за програмою ТБ в Одеській області на туб.больних мед.препарати і прод.набори (програма фінансуєте Глобальним Фондом — Швейцарія), в цієї « не легкій справі » їй допомагає процедурна мед.сестра — Кучеренко. Досить швидко завдяки своєму покровителю в гор.тубдіспансері в особі Рамжевой Вікторії Григорівни, володарка незаконного бізнесу на туб.больних Стойнова С.В. організовує в бюджетній державній установі охорони здоров’я щоденний незаконний прибуток у вигляді загальнообов’язкового продажу всім відвідувачам (в тому числі малозабезпеченим людям похилого віку, багатодітним сім’ям тощо) відділення №3 одержуваних по благодійної допомоги від Червоного Хреста масок (за ціною 2грн за 1шт., в середньому за день від 150грн до 400грн), 50% від загальної вирученої суми за місяць по благодійним маскам «йдуть» в Одеський Червоний Хрест, не брезгує Стойнова С.В. збагачуватися на туб.больних і шляхом установки свого контролю на державних безкоштовних аналізах на ВІЛ-СНІД для туб.больних, тут старша мед.сестра Стойнова С.В. отримує по 30грн з кожного сдавшого аналіз на ВІЛ-СНІД пацієнта (а це не багато не мало — в місяць набігає 15 000 — 20 000грн). В оформленні налагодженого бізнесу в стінах туб.діспансера бере участь і вищезгадана Кучеренко яка є не тільки під час відсутності туб-бізнесвумен «смотрящою» від Стойнової С.В. в колективі але і її вірною помічницею в підробці службових документів і складанні фіктивної звітності не тільки на себе «красивих» але і існуючих в програмі ТБ числящихся без медичної освіти 4 «підснижників» з числа рідні Стойнової С.В. які красиво оформлені на папері, а в дійсності ні мають уявлення не тільки про програму але і про медицину в цілому, ні коли не брали участі в програмі по ТБ писарів, прибиральниць, статистів, і т.д. — адже це напевно і не обов’язково для них так як в самій програмі по ТБ в Одесі не ведеться моніторинг, контроль з боку патронажного менеджера з Червоного Хреста, а відома в Одесі методика домовленості з патронажним менеджером Товариства Червоного Хреста — Ракамін Оксаною Іванівною, яка за 500грн в місяць з будь- якої медсестри (яка не особливо хоче гнутися) за програмою — зобов’язується не помічати порушення по самій програмі у такий медсестри і в свою чергу приймає фіктивні документи звітності, дає зробити висновок що дані факти покриваються і залишаються без належного реагування з боку відповідальних співробітників за програмою ТБ.

Вся ця злочинна група діє вже не один місяць, де у кожного визначена чітка роль і обов’язок, навіть у покровителя в гор.тубдіспансері в особі Рамжевой Вікторії Григорівни за щомісячний одержуваний відкат в 10 000грн крім приховування цих злочинів є свої обов’язки — у вигляді без МЛС консиліуму своїм рішенням відмовляти пацієнтам в госпіталізації, своїм рішенням без уточнення діагнозу призначати і продавати через свого «соратника» по бізнесу Стойнову С.В. тільки ті дорогі лікарські препарати пацієнтам відділення №3 які вона зі своїми подільниками не додають туб.больним за програмою ТБ.

Адже вони впевнені у своїй безкарності! Стойнова С.В. користуючись своїм службовим становищем отримує відразу на всіх «працівників» за програмою мед. препарати для туб.больних, також відбувається і з прод.наборами. Контролю нету! Туб.больні за програмою самі приходять 1 раз на місяць в туб. відділення і отримують не в повному обсязі маленьку жменю таблеток, а не як належить за програмою кожен день!

Про існування прод.наборів за програмою багато хворих навіть і не знають, так як вміла медсестра Кучеренко шляхом підробки відомостей по прод. наборам сама все красиво оформляє, а частина отриманих прод.наборів користуючись службовим становищем змушують купувати всередині колективу своїх підлеглих і не тільки!

Виникає питання чому вони вважають що майно (таблетки, прод.набори) за програмою — їх власні і вони можуть розпоряджатися ними як їм заманеться ??

Нахабна, хамське, скотиняче звернення Стойнової С.В. з підлеглими і пацієнтами із застосуванням криків з матом які стали звичним для підпорядкованого їй мед. персоналу, і таким, що запам’ятовується для пацієнтів, є досить характерним проявом для неї в абсолютно будь-якій ситуації, а стиль її керування дає зрозуміти що вона нічого не боїться.

Вона ігнорує закони України, трудовий кодекс, на свій розсуд перерозподіляє обов’язки і відповідальність підлеглих їй працівників.

В бюджетній установі охорони здоров’я Стойнова С.В. дозволяє собі стосовно підлеглих їй мед. сестер вводити штрафи і репресії: за невиконання «плану» з продажу благодійних масок, за розмову по телефону без гарнітури і т.д.

І все це відбувається в той час коли Україна тримає «удар» від країни агресора, наша з Вами Україна стає частиною Європейської спільноти, а в цей час місцеві Одеські «оборотні» в білих халатах з’єднавшись корумпованими інтересами з Одеським Червоним Хрестом продовжують обманювати народ України і наживатися з цього.

Просимо Вас втрутитися і навести порядок в цій корупційній анархії і злочинної
вседозволеності місцевих «оборотнів» у білих халатах!

Ми — діючі співробітники відділення №3 Одеського гор.тубдіспансера, в зв’язку з чим підписатися ми не можемо, так як боїмося втратити своє робоче місце.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ