Человек не терпит насилия!

Справжня мета провокаторів Семена Семенченка И Ко!

Останнім часом наше місто стало центром новин про страйки та мітинги на промислових підприємствах. Підвищення зарплатні, покращення умов праці – це головні лозунги страйкарів. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — найбільше підприємство в місті та одне з ключових у чорній металургії. І звичайно – це найвигідніший об’єкт для різноманітних мітингів та обвинувачень, а також піару окремих представників так званої політичної еліти, трійки самозванців та виконавців замовлень олігархічних кланів — народних депутатів С.Семенченка, В.Парасюка та Є.Соболєва.
Екологія погана – хто винен? Тільки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Зарплатня низька? Знову ж таки — ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Справді, проблеми є, але робити цапом-відбувайлом тільки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», чи це справедливо? Яким би було місто без ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»? Чи замислювались над цим місцеві жителі? Де б поділися 27 тисяч робітників зі стабільною заробітною платнею двічі на місяць? Які б наслідки це мало для тисяч робітників підрядних організацій, їхніх родин, дітей? А окрім того — місцевих підприємців, власників магазинів, супермаркетів та навіть ринкових продавців? Питань багато, але відповідь лежить на поверхні. Підприємство щомісячно виплачує 250 мільйонів гривень заробітної платні. 350 мільйонів гривень щомісяця завод спрямовує на оплату послуг підрядників та постачальників.
Але тиск на підприємство не зменшується. Наразі С.Семенченко, В.Парасюк та Є.Соболєв, залучаючи кармані незалежні профспілки, намагаються розхитати стабільну роботу підприємства, використовуючи актуальне для всіх питання підвищення заробітної платні. Хочеться підкреслити, що ці особи тільки використовують питання заробітної платні для досягнення своєї основної мети – дестабілізації роботи підприємства, зупинки виробництва та більш агресивних дій, що надто вже нагадують промисловий тероризм. Адже вони розуміють, що дестабілізація в місті та загалом в Дніпропетровській області вигідна тільки їм. І все це буде великим жирним плюсом для ворогів нашої країни на сході та півночі в Кремлі. Якщо підприємство таки зупиниться під тиском страйкарів, це буде велика втрата для всієї держави. Чи схоче розумний власник інвестувати гроші в підприємство, що не працює? Чи прийдуть в Україну інші інвестори, якщо найбільший в країні інвестор піде? Навряд чи.
Розхитування «народними» псевдообранцями ситуації — це спроби зірвати рух нашої держави до Євросоюзу та безвізового простору. Чи будуть нас поважати європейські України, якщо у нас так нерозумно поводяться з іноземними інвесторами? Чи справді виграють працівники від зупинки підприємства. Адже його активи застраховані, тож в разі найгіршого розвитку подій власник нічого не втратить. А ось хто втратить – то це наша з вами Україна, область не отримає мільярди гривень податків. Втратить Кривий Ріг, бо не отримає багатьох соціальних проектів. Втратимо ми з вами. Чи не варто про це подумати, поки ще не пізно?
Шановні або не дуже, народні за$ранці С.Семенченко, В.Парасюк та Є.Соболєв, велике до вас прохання залишайтеся у своєму Києві та при своєму «королі сміття» Садовому, ми вже бачили ваші дії у 2016 році, ми самі розберемося у своєму місті.
Але, якщо приїдете, то начувайтесь, бо ми у своєму місті господарі.
Всі криворіжці, всі працівники «Криворіжсталі» кажуть Вам –Геть!!!!

Слава Україні, все буде Кривбас!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ