Человек не терпит насилия!

Свавілля начальника ДУ «ТМО МВС України по Рівненській області»

Колектив просить контролюючі органи зупинити свавілля керівника організованої злочинної групи “князя Володимира” — керівника державної установи “Територіального медичного об”єднання міністерства внутрішніх справ України по Рівненській області” Собка Володимира Олександровича, а саме державної установи, а не особистої фірми яку відкрив на другій прихід у медицину і став “народним месником” для людей, які залишилися на робочих місцях і мають більше 20 років стажу.
Перший раз перебував на посаді начальника військово-лікарської комісії, за систематичні хабарі, побори було заведено на нього справу в внутрішній безпеці. Щоб все це було зам”ято був звільнений за власним бажанням.
За період другого “правління” Собко В.С. підібрав собі бригаду — організовану злочинну групу із бувших ментів, інвалідів, кумів, які тупо виконують всі його вказівки:пишуть акти на людей заднім числом, доповідні та інше. А за це “князь” їм дякує встановивши щомісячні надбавки до 200% за рахунок рабів, яким ставить по 5-10% при повній наявності фінансування. Потім керівників структурних підрозділів змушує письмово виставляти ці проценти, щоб самому не відповідати.
Собко В.О. набрав на роботу “мертвих душ” — сумісників. На роботу ходять по бажанню один раз в тиждень (в суботу), а табелюються щоденно.
Хочеться звернути Вашу увагу на нецільове використання коштів, закупівельна ціна в рази відрізняється від фактичної, не проводяться торги в системі “Прозоро”, тому що все це начальнику вигідно — отримання відкатів (комп”ютори, принтери, елекрокардіографи, ремонти старих апаратів УЗД, фіброгастроскопів через сумнівні фірми по разовим договорам).
Такий самий варіант відкатів із путівками на санаторно-курортне лікування. Цей “смачний” кусок не віддається нікому. Путівки розприділяються одноосібно без засідання санаторно-курортної комісії, хіба що вірний фельдшер пооформляє потім все документально за найбільшу щомісячну премію. Навіть перебуваючи нібито на курсах підвищення кваліфікації Собко В.О. в березні 2017 року в м. Київ щоденно перебуває н робочому місці у своєму кабінеті і займається видачею путівок немолодим, перспективним співробітникам, які дійсно цього потребують, а пенсіонерам — пільговикам, які дають йому за це на “лапку”. За курси отримує відрядження, компенсацію за проживання і проїзд. На період проходження курсів призначає виконувати обов”язки начальника установи не лікаря- заступника з медичних питань, а свого кума — заступника з технічних питань (і без технічної, економічної освіти а колишнього мента), який нічого не розуміє в медицині і показання по видачі путівок, а ставить свій підпис під диктовку шефу.
По вказівці Собка В.О. в стаціонарі лікуються хворі, які не мають права на безкоштовне обслуговування (працівник суду, прокуратури і інше). Відкриваються лікарняні листи для поїздок закордон для купівлі транспорту. Неодноразово здається за оплату кабінет психрозгрузки стаціонарі для семінарів психологів.
Деякі співробітники зверталися зі скаргами на гарячі лінії, але їх зразу присікав “князь Володя” — звільняв, скорочував, змушував писати заяви на звільнення погрожуючи, що він “неостання людина в місті” і має великий захист в м. Київ, а особливо в Департаменті медичного забезпечення.
Це ще не всі факти правління “князя”….Далі. буде…

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ