Человек не терпит насилия!

ГАРАНТАМ БАРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ В ПРОКУРАТУРІ ТА ПОЛІЦІЇ – ЛУЦЕНКУ Ю.В. І АВАКОВУ А.Б.

ГАРАНТАМ БАРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ В ПРОКУРАТУРІ ТА ПОЛІЦІЇ – ЛУЦЕНКУ Ю.В. І АВАКОВУ А.Б.
Генеральному прокурору України
Луценко Ю.В.
Зідрашко Володимира Анатолійовича
проживаю: м. Кропивницький, вул.
Сугоклеївська, 2

20 березня 2017 року Президент України Порошенко П.О. під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку зазначив, що: «Ключовою реформою на поточний рік залишається реформа антикорупційна. Корупцію теж є всі підстави розглядати як загрозу економічному зростанню і національній безпеці. Ми зробили важливий стратегічний крок в безпосередній боротьбі з корупцією і у формуванні нової, антикорупційної політичної культури».
07 квітня 2017 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко обговорив із послом США в Україні Марі Йованович стан реформування органів прокуратури України. Під час зустрічі Ю. Луценко поінформував М. Йованович про стан реформування органів прокуратури України, досягнуті результати роботи відомства у боротьбі з організованою злочинністю та корупцією, а також окреслив пріоритети відомства на 2017 рік.
28 лютого 2917 року міністр внутрішніх справ Аваков А.Б. підписав наказ №169 Про затвердження Антикорупційної програми Міністерства внутрішніх справ України на 2017 рік.
Тобто перші особи держави та силових відомств на словах та на папері висвітлюють активну боротьбу з корупцією, але який реальний стан справ, і як така боротьба з корупцією в правоохоронних органах впливає на пересічних громадян держави, хочу показати на особистому прикладі.
Я, Зідрашко Володимир Анатолійович, 1980 р.н., керуючи автомобілем «Renault Duster», реєстраційний номер ВІ 5274ВХ, який належить ТОВ “Явір 2000”, 19 лютого 2017, біля 19 год. 30 хв. потрапив в дорожньо-транспортну пригоду за участю транспортного засобу ЗАЗ Lanos, реєстраційний номер ВА7175ВС, яким керував Урсуленко Антон Сергійович, 1991 р.н. Під час ДТП пасажир автомобіля ЗАЗ отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Оскільки я рухався на зелене світло, що підтверджується відеозаписом реєстратора і показами свідків, то абсолютно впевнений, що я будь-яких порушень ПДД не вчиняв і ДТП утворилося не з моєї вини.
Одразу після транспортної події, я прибув до обласної лікарні Кропивницької області, куди в обов’язковому порядку доставляють водіїв після участі в ДТП з потерпілими, що отримують такий ступінь тяжкості, де здав всі необхідні тести та аналізи на вживання алкоголю та наркотичних засобів.
Водій автомобіля ЗАЗ Урсуленко А.С., з незрозумілих причин прибув не до обласної лікарні, а до 4-ї міської лікарні, де тести на вживання наркотичних засобів не проводяться. Вважаю, що водій Урсуленко А.С. заробляючи таксуванням знав, що в міській лікарні такі тести не проводяться, тому самостійно відправився саме до цієї лікарні, щоб в подальшому уникнути відповідальності. Слід зазначити, що під час спілкування з ним після ДТП, в його діях відчувалася неадекватність у вигляді агресивної поведінки, та не зовсім зв’язної мови.
По факту здійсненого ДТП та отриманих водієм та пасажиром автомобіля ЗАЗ тілесних ушкоджень, було порушено кримінальне провадження. Відчуваючи свою правоту та сподіваючись, що слідство проводиться об’єктивно та неупереджено, відчуваю себе впевнено та спокійно, але раптом хід справи кардинально змінюється і винуватим в ДТП опиняюсь я. На останні гроші змушений був залучати для свого захисту адвоката, але навіть його участь в справі блокується корупційної складової правоохоронних органів.
Під час мого допиту слідчим СВ Кропивницького ВП ГУ НП в Кіровоградській області Яверницьким С.М., я дав покази про механізм розвитку ДТП. Дані покази при прийнятті рішення про оголошенні мені підозри, науково-технічними засобами не перевірялися, а клопотання мого адвоката, про проведення, у відповідності до ст.240 КПК України, слідчого експерименту з метою перевірки і уточнення відомостей які надає особа шляхом відтворення обстановки, обставин даної події, було слідчим проігноровано, чим було грубо порушено моє право на захист. Слідчий позбавив мене можливості показати, як насправді на місці пригоди рухались транспортні засоби перед зіткненням, де вони перебували на дорозі відносно мого автомобіля, де було місце зіткнення. Ні мої покази, ні покази іншого учасника пригоди при проведені експертиз не досліджувались і не перевірялись на їх спроможність.
Також адвокатом під час ознайомлення з матеріалами справи були виявлені чисельні порушення при призначені та проведені судових експертиз, які кардинально змінюють хід розслідування справи. З матеріалів справи видно, що відносно мене судово — медична експертиза по встановленню тяжкості отриманих мною тілесних ушкоджень, не проводилась, всі клопотання мого адвоката щодо вчинення тих, чи інших слідчих дій по справі, слідчим проігноровані, що вказує на односторонність та необ’єктивність проведення розслідування.
Адміністрація ТОВ «Явір 2000» неодноразово зверталась до слідчого з проханням повідомити про дату коли адміністрація зможе забрати службовий автомобіль “Renault Duster” реєстраційний номер ВІ5274ВХ, але слідчий повертати службовий автомобіль категорично не бажає, посилаючись на те, що саме прокуратура міста не дає на це дозвіл на повернення автомобіля власнику.
При цьому слідчий повідомив, що може вирішити вказане питання, в разі надання йому винагороди, яку він повинен взяти не собі, а передати в прокуратуру.
Адміністрація ТОВ «Явір 2000» намагалась пояснити слідчому Яверницькому С.М., що треба діяти в межах чинного законодавства, оскільки всі необхідні слідчі дії з автомобілем проведені (огляд автомобіля проведено, висновок експерта присутній, тощо), на що врозумілої відповіді від слідчого отримано не було. Якщо автомобіль ТОВ «Явір» знаходиться на штраф майданчику, то чому автомобіль ЗАЗ Lanos повернутий громадянину Урсуленко А.С.
Всі клопотання адвоката, та все, що ним пропонується зробити по справі для встановлення істини блокуються фінансово-корупційною складовою слідчого Яверницького С.М., а саме:
— повернути автомобіль власнику – давай гроші для прокуратури міста Кропивницький;
— провести законні слідчі дії, передбачені КПК України, та рекомендовані методичними рекомендаціями при розслідуванні кримінальних справ зазначених категорій — давай гроші для прокуратури міста Кропивницький.
На все одна відповідь – «ВКАЗІВКА ПРОКУРОРА!!!», «ДАВАЙТЕ ГРОШІ ДЛЯ ПРОКУРОРА».
Усіма силами, та наданими йому правами, слідчий намагається зробити мене винним в ДТП та необґрунтовано притягти до кримінальної відповідальності.
В особисті розмові слідчий чітко і однозначно повідомив, що з протилежної сторони справи “питання фінансово вирішено” з прокуратурою міста та ГУ НП, тому Зідрашко В.А., тобто я, однозначно буде притягнутий до кримінальної відповідальності а всі його доводи і клопотання адвоката слідчому не потрібні, бо є вказівка прокурора.
Опосередковано на патологічну жагу до грошей капітана поліції Яверницького Сергія Смхайловича, вказує автомобіль, на якому він прибуває на роботу та пересувається в особистих справах по місту – Шкода Октавія, ціною біля 17 000 $ США, на який в такому віці заробити просто неможливо.
Тобто антикорупційна реформа Президента України для вступу в Європейський союз на словах і на папері це одне, а в реальному житті для пересічного громадянина, це зовсім інше.

Прошу допомоги в чесному, неупередженому, об’єктивному, без корупційному, без фінансовому, всебічному розслідуванні даної справи.

З повагою, В.А. Зідрашко
25.04.2017 http://taras-ua.com/Publikatsii/64401/

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ