Человек не терпит насилия!

Замах на Копитка: кримінальний авторитет «порішав» у суді звільнення замовника

VM

2 лютого чорний день в історії львівського судочинства. Служителі Феміди фактично дозволили вийти з СІЗО фігуранту гучного вбивства трьох осіб. Зробили це з грубим порушенням законодавства, цинічним ґвалтуванням моралі та здорового глузду. Колегія суддів у складі Зеновія Макойди (головуючий), Альберта Белена та Василя Головатого дозволили вийти під заставу організатору та керівнику гучного замаху на бізнесмена Богдана Копитка, внаслідок якого загинули троє охоронців. Зробили це, кажуть, завдяки великим старанням відомого у кримінальних колах України авторитета «Вови Морди». Зробили, незважаючи на зізнання самого ж Гаврилюка та грубо порушуючи ст 115 КК України, якою не передбачено можливості внесення застави. Заставу, до речі, вже внесли!

Про це йдеться в ухвалі Апеляційного суду Львівської області.

vm1

vm2

Як уже йшлося у матеріалі ІА ZIK, Апеляційний суд Львівської області змінив міру запобіжного заходу й дав можливість вийти з-під варти Дмитрові Гаврилюку, якого звинувачують у замовленні вбивства на львівського бізнесмена Богдана Копитка.

vm3

2 лютого суд прийняв рішення, яким залишив підозрюваного під вартою, але з можливістю сплати застави у 1,5 млн грн. Цю інформацію підтвердила прес-секретар прокурора Львівської області Мар’яна Гайовська.

«Суд залишив його під вартою з можливістю сплати застави у 1,5 млн грн. Рішення не оскаржується», – повідомила Гайовська.

Пізніше стало відомо, які судді приймали це протиправне та цинічне рішення. Це колегія суддів у складі Зеновія Макойди (головуючий), Альберта Белена та Василя Головатого.

Трохи більше про це на своїй Фейсбук-сторінці написала відома журналістка та громадська діячка Вікторія Балицька. Подаємо його у повному його у повному обсязі.

vm4

«Ну, що… знайомимося знову із суддями. Це ж цікаво і пізнавально – хто перейшов межу моралі і закону і призначив заставу у розмірі 1,5 мільйони гривень для кіллера Дмитра Гаврилюка (читай звільнив з СІЗО, бо навряд чи цей чоловік сидітиме вдома у м’якому кріслі і заглядатиме чемно в почтовий ящичок – чи не прийшла часом повістка від слідчого). Хто призабув, це мордівський чувак, якого затримали в кінці вересня і який зізнався, що є організатором замаху на бізнесмена (з бандитським корінням) Б. Копитка. 29 вересня загинуло троє його охоронців. Ну, і це, зрозуміло, не єдиний його проступок перед суспільством та Богом. При чому ст. 115 не передбачає можливості внесення застави.

Так от, наші друзі судді: головуючий Зеновій Макойда. «Старий» знайомий)) В січні 2012 року я знімала сюжет про те як його честь на Nissan Pahtfinder протаранив шлагбаум в котеджному містечку Княжий град в Солонці. Суддя був заблукав. І був скандал. Мешканці містечка говорили тоді мені, що водій виглядав і вів себе так, наче у нього біла гарячка. ДАІ тоді морозилося і т.д. Ну, ви зрозуміли…

vm5

2-й суддя Василь Головатий (любитель просторих гаражів, якщо вірити опублікованому в Інтернеті 44,8 м квадратних – нормальний гаражик?)) Його світлину я знайшла завдяки тому що він був членом Вищої ради юстиції – видно там людям прищеплюють гуманізм та лояльність до злочинців. Більше фото в Інтернеті нема.

vm6

3-й суддя Альберт Белена. Тут із фото не пощастило. Немає ніде. Типу «авто з затемненими вікнами, за якими не розгледіти водія-хама».

Що я, громадянин, маю думати про цих суддів? Їх купили? Залякали? Наслали ману на них? У них є хоч якась подоба особистих та професійних принципів? Вони фактично звільнили вбивцю від відповідальності. Спасибі, любі наші.

П.с. заставу, до речі, вже внесли».

Трохи більше про суддю Макойду та його пригоди зі шлагбаумом у не такому вже й далекому 2012 році вже йшлося в матеріалі ІА ZIK.

Що вплинуло на таке рішення Феміди, точніше хто? І чому настільки терміново була внесена застава, завдяки якій стіни СІЗО покине (чи, може, вже покинув) небезпечний «гангстер».

Як припускає журналіст-криміналіст Віка Балицька, Дмитро Гаврилюк – «мордівський чувак», тобто людина знаного кримінального авторитета «Вови-Морди».

Її припущення лише підтверджує видання «Антикор»:

««Відмазувати» причетних до цього злочину взялися доволі відомі в кримінальних колах люди. За інформацією наших джерел у правоохоронних органах, ці особами готові платити будь-які гроші, аби не заговорив найцінніший фігурант розслідування – Дмитро Гаврилюк, який за версією слідства і замовив убивство Копитка.

Аби зрозуміти, чому так відбувається, потрібно трохи більше розповісти про самого Гаврилюка. У львівських довколакримінальних колах розповідають, що Дмитро Гаврилюк був фактично ватажком «бойового крила» угруповання відомого кримінального авторитета «Вови-Морди»«.

Коли 29 серпня 2016 року у Старому Селі поблизу Львова стався цей гучний злочин, почали говорити, що ми повертаємось у бандитські 90-ті. Як назвати це рішення суду? Хочеться вірити, що це останній звірячий оскал судової системи, яка згине, забираючи зі собою аморальних захланних суддів та їх не менш цинічних замовників.

zik.ua

На головному фото: “Вова-Морда” 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ