Человек не терпит насилия!

Гуляй поле головного пенсіонера України пана Зарудного

Гуляй Пенсійний Фонд за державні кошти!

З інформації, яку оголошує голова Пенсійного Фонду України пан Зарудний О. Б., виходить, що реформа ввіреного йому відомства проходить успішно, не дивлячись на 150 млрд. боргу, який продовжує зростати завдяки в тому числі завзятій “працездатності” пана Зарудного.
Серед таких знаних заходів очільника Пенсійного Фонду України необхідно вказати наступні. Впродовж тривалого часу склалася практика проведення масових виїзних засідань (гулянок), де голови Головних обласних управлінь Пенсійного Фонду України супроводжують “свого пана”, як наслідок, залишають області без керівництва на декілька тижнів. Кожне таке виїзне засідання обходиться державі в 1 млн. 600 тис. гривень, а їх кожного місяця у 2016 році проводилось по 2 рази, а саме: на відрядження – 70 тис. грн., проживання в готелях – 300 тис. грн., екскурсії – 100 тис. грн., відвідування винних погребів – 200 тис. грн., дегустація коньяків – 300 тис. грн., концерти артистів – 150 тис. грн., витрати на бензин – 210 тис. грн. Наведені розрахунки доволі приблизні, однак все це не дивлячись на те, що в країні йде війна, гинуть наші хлопці, а пан Зарудний “шикує”.

Ще один вагомий факт, замість того щоб налагодити зв’язок в межах соціальних мереж, укласти договори з відповідними організаціями про комп’ютерний супровід за 500 гривень на місяць, адміністрацією Пенсійного Фонду України утримується ког��D1�та “спеціалістів-ком’пютерщиків” з заробітною платою близько 20 тис. грн., під прикриттям чого створюються умови для виведення коштів у тінь.
Враховуючи викладене та дослухаючись до власної совісті, просимо Вас допомогти привести нашого пана до тями та направити в потрібне русло, щоб він почав працювати на користь суспільству, а не для задоволення власних інтересів, а державні та профспілкові кошти, котрі вираховуються в мільйонах, направити за призначенням.
.
Працівники Пенсійного Фонду України

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ