Человек не терпит насилия!

Проект постанови про зміну структури грошового забезпечення, розмірів окладів за посадою та званням

Кабінетом Міністрів України розглядається проект постанови «Про грошове забезпечення військовослужбовців та деяких інших осіб», яка змінює структуру грошового забезпечення та у разі її прийняття замінить постанови від 07.11.2007 №1294 та від 22.09.2010 №889.
Основні зміни торкнуться співвідношення гарантованої частини грошового забезпечення до її преміальної частини.
На сьогодні основна частина грошового забезпечення (посадовий оклад, оклад за військове звання та надбавка за вислугу років) становить близько 15% від загального розміру грошового забезпечення, преміальна частина — 85%. Посадові оклади рядового складу становлять 500-800 грн., офіцерів — 900-1200 грн., оклади за звання — 35 -160 грн. на місяць.
Із прийняттям нової постанови посадові оклади рядового складу становитимуть 2300-2700 грн., сержантського і старшинського — 2800-3400, офіцерського — 3600-6500 грн. на місяць. Також значно підвищаться оклади за військові звання (2100-5000 грн.) та надбавка за вислугу років.
Залишиться надбавка за особливості проходження військової служби — від 25 до 100% від посадового окладу та премія в розмірі 10% від посадового окладу. Велику кількість премій та надбавок буде скасовано або значно зменшено їх розмір.
Посадовий оклад за першим тарифним розрядом пропонується встановити у 2100 грн., розміри окладів за 2-60 тарифними розрядами передбачається вираховувати за тарифною сіткою розрядів і коефіцієнтів шляхом множення посадового окладу за І тарифним розрядом на відповідний коефіцієнт.
Слід зазначити, що загальна сума грошового забезпечення відносно діючої ситуації суттєво не зміниться. Невелике зростання грошового забезпечення відчують молодший командирський склад та офіцери нижчої та середньої ланки.
Результатом стане збільшення гарантованої частини грошового забезпечення та забезпечення належного соціального захисту військовослужбовця. Також запроваджені зміни мають важливе значення для розрахунку пенсій військовим.
Орієнтовні розміри грошового забезпечення за типовими посадами (стовпчик зліва — існуюче забезпечення, стовпчик справа — очікуваний розмір та різниця між ними.
Проект постанови також передбачає виплату:
грошової допомоги військовослужбовцям строкової військової служби, звільненим з військової служби, в розмірі восьми, а зазначеним особам із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, – дванадцяти посадових окладів;
одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту у розмірах вісім-десять мінімальних заробітних плат.
Набрання чинності постанови, у разі її затвердження, передбачене з 1 квітня 2017 року.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ