Человек не терпит насилия!

Обережно! «ТРІУМФальна» афера!

Вінничани обурені незаконними діями забудовника, який пафосно іменує себе «Тріумф». Пів року тому у мікрорайоні «Вишенька» стартував новий проект з двох 12-ти поверхових секцій. На ринок нерухомості ЖК «Тріумф» зайшов дуже яскраво: рекламні борди, брошури у найбільших торгових центрах, плакати на будівництві, чудовий офіс по вулиці Келецькій. Однак, це все чим може похизуватися забудовник.

В офісі менеджери з продажу офіційно укладають з клієнтами договори на купівлю квартир в неіснуючому будинку, який ніколи не буде побудовано!

У ЖК «Тріумф» немає жодного! дозвільного документа на початок будівельних робіт. Крім того, вінницька міська влада не надала компанії містобудівні умови та обмеження на земельну ділянку за адресою, де знаходиться будівельний майданчик, а саме по вулиці 600-річчя, 66-а. Це є першочерговий і один з головних документів, на якому базується отримання всіх інших дозволів. Проте, це не викликає подиву, якщо подивитися на місце розташування «майбутнього» об’єкту. Будівництво знаходиться на місці колишнього дитячого садка. Одразу за парканом будівництва розташовані дитячі секції та місця для відпочинку, трохи далі два діючих дитячих садочки. Жоден посадовець не може надати настільки протизаконний дозвіл на будівництво багатоповерхівки в такому місці.

Нажаль, деякі інвестори-забудовники думають лише про власне збагачення і зовсім ні — про оточуючих. На даній ділянці в будь-якому випадку має бути обмеження на поверховість, оскільки навколо розташовані пятиповерхівки 60-х років забудови. З початком складних будівельних робіт (таких наприклад як забивання паль) прилеглі будинки просто не витримають на міцність і зроблені з панельних конструкцій, вони складуться, мов картковий будиночок! А люди залишаться без осель і свого майна, в кращому випадку живі і здорові.

Крім того, навколо запланованого майданчика немає жодної широкої дороги для проїзду важкої будівельної техніки. Також є обмеження і по висоті автомобілів. Проїзд будівельного автотранспорту потягне за собою розбиття доріг, пошкодження каналізації та вирубку дерев у прилеглих дворах. Чи варто? Які наслідки для людей та міста може принести таке будівництво? Звісно, що ні. Саме тому міська влада не тільки не надали дозвільних документів на будівництво, а й офіційно (рішенням суду!) заборонили ЖК «Тріумф» проводити будь-які роботи на майданчику по вулиці 600-річчя. Як відомо співробітники ДАБІ (державна архітектурно-будівельна інспекція), на місці незаконного будівництва, навіть, зварювали паркан, щоб припинити протизаконні дії.

Однак, і на даний час горе-інвестори продовжують вчиняти злочин! Попри всі заборони будівництво триває, дуже не професійно, без всього необхідного обладнання та важкої техніки (яку фізично неможливо встановити на місці). Одна відмінність – зникли плакати на паркані.

Близько 20 сімей вже вклали свої гроші у ТРІУФальну аферу будівництва! Компанія «Набережний квартал» попереджає вінничан – будьте пильними, перевіряйте не лише наявність договору і платіжних документів за неіснуюче житло, а й наявність у забудовника усіх передбачених законом дозвільних документів. Для перевірки документів залучайте компетентних спеціалістів, юристів. Ніхто не в праві розпоряджатися Вашими коштами на власний розсуд!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ