Человек не терпит насилия!

Мафія суддів з Апеляційного суду Полтавщини не лише хабарники, а й профнепридатні юристи

Нагадаю, що колегією суддів Апеляційного суду Полтавщини нещодавно було прийняте рішення про звільнення главаря банди рекетирів на призвістко «Мишца». Ця банда тероризувала та обдирала місцевих підприємців, вимагаючи немалі суми за «покровительство».

Після затримання бандитського угрупування на чолі з «Мишцою» бізнесмени області видихнули з полегшенням. Та не надовго. Після двомісячного терміну ізоляції бандитів, судді Апеляційного суду Полтавщини у складі трьох осіб: Оксана Корсун, Володимир Костенко та Василь Маліченко, вирішили відпустити їх лідера «Мишцу» в залі суду, не обравши при цьому будь-якого іншого запобіжного заходу. Ну просто свята людина, «Мишца»!

Після обурення громадськості з приводу незаконного рішення суддів, останні не лише не визнали колегіальні дії злочинного тріумвірату неправомірними, а почали надавати пояснення у ЗМІ, що начебто винні не вони, а слідство та прокуратура! http://poltava.to/news/40766/

Доводи, якими апелюють бездарі в мантіях викликають одночасно і сміх і розпач!

«Слуги народу» оправдовують своє рішення тим, що було відсутнє прізвище слідчого у витязі Єдиного реєстру досудових розслідувань. Таке виправдання не витримує жодної критики. Невже такі клоуни в мантіях  вирішують долю українців та приймають рішення щодо захисту суспільних цінностей і безпеки? Це надзвичайно тривожить! Бо таких суддів потрібно гнати в три шиї!

Тож, «панове юристи», інформую вашу безграмотну колегію суддів, що Єдиний реєстр досудових розслідувань є лише засобом обліку кримінальних проваджень. А ЄДИНИМ законом, який регламентує діяльність слідчих підрозділів є Кримінальний процесуальний кодекс України! Чи ви про таке не чули? І чи не здається вам, «злочинцям у мантіях», що ви не звернули уваги на документи у справі, які надавали слідчому повноваження у цьому кримінальному провадженні? Адже постановою керівника слідства було створено групу слідчих для розслідування кримінального провадження у зв’язку з його складністю. І це передбачено Кримінально-процесуальним кодексом України та надає усі повноваження слідчим групи. Невже «великі юристи» не знали цієї законодавчої норми? І чому, за аналогічних обставин, решті учасникам банди «Мишци» рішення були прийняті за законом і вони утримуються в СІЗО, а лідера відпустили в залі засідань без обрання жодного з альтернативних запобіжних заходів? Питання до вас, представники Феміди??? Мабуть підзаробили непогано? Напевно при прийнятті рішення члени колегії суду враховують товщину гаманця підозрюваних, що явно не зазначено в Кримінально-процесуальному кодексі України?

Є велика надія, що некомпетентні, незаконні, з ознаками корупційної складової, злочинні рішення цих суддів зацікавлять не лише пересічних громадян, а й відповідні контролюючі органи держави.

Таких нездар потрібно не лише за вуха викинути із  системи правосуддя, а й притягти до юридичної відповідальності. За інформацією джерела зі служби безпеки, суспільство невдовзі дізнається про всі обставини прийняття такого антидержавного незаконного рішення, а судді-перевертні отримають законні покарання «по-заслугам». Сподіваюсь, що цією ситуацією зацікавляться і керівники держави, які допоможуть очистити правосуддя від перевертнів та розставити крапки над «і»!

Громада та правозахисники, зі свого боку, й надалі ретельно стежитимуть за подальшою суддівською діяльністю трійці «перевертнів у мантіях» і максимально сприятимуть, аби корупціонерів вивести «на чисту воду»! Бо сил терпіти суддівське свавілля в людей вже немає! Накипіло й наболіло!

Кременчуцький правозахисник, Костянтин Середа  

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ