Человек не терпит насилия!

Житомирське управління Держаудитслужби

КОРУПЦІЯ ТА ЇЇ ПРОЯВИ в Державній службі

В Житомирській області розгортається новий корупційний скандал, навколо призначення на посаду начальника Житомирського управління північного офісу Державної аудиторської служби України. На дану посаду претендує Костюк Л.П. – колишній регіонал, перший заступник бувшого начальника Державної фінансової інспекції в Житомирській області Рибака М.О., доречи племінника спікера влади регіоналів Рибака В.В.
Особа, про яку йдеться — Костюк Л.П. в жовтні 2014 року вже намагалась обійняти вказану посаду, однак на громадському слуханні не було допущення такого неподобства.

Але, витримавши час, та за підтримки кількох бізнесменів, які мають приватні будівельні підприємства, такі як, ТОВ «АРТХАУС» керівник Герасимчук В.В., де доречи працює племінниця Костюк Л.П., ПП «Елітбуд-1» керівник Болейко Д.О., ПП «Терерів-будпроект» керівник Самсонюк І.Б., Приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник» керівник Корзун М.А., що раніше потрапляли в поле зору Державної фінансової інспекції в Житомирській області за незаконне витрачання бюджетних коштів, та тим чи іншим шляхом викручувались, вносивши певні суми коштів корумпованій владі Державної фінансової інспекції в Житомирській області, заручились підтримкою Голови Державної аудиторської служби України Гаврилової Л.В., попередньо її проспонсорувавши не мало не багато – 500 тисяч гривень.

Невже корумпована влада регіоналів повертається? Чому проблеми корупції, після такої боротьби не можуть бути розвіяні ?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ