Человек не терпит насилия!

Свавілля прокуратури та суду

Працівниками відділу протидії кіберзлочинами в Черкаській області спільно з працівниками Смілянського відділу поліції та служби безпеки ПАТ КБ “Приватбанк” 05.10.2016 в місті Сміла було затримано на гарячому громадян України, жителів м. Умань під час шахрайських дій з картковим рахунками. Ці особи були затримані та знаходяться в ізоляторі тримання.
Що сказати про такі злочини, ці особи вводили людей в оману та представлялись службою безпеки ПАТ КБ “Приватбанк”, та шляхом певних махінацій з банкоматами викрадали кошти з карткових рахунків жителів Черкаської області.
За інформацією деякі представники прокуратури та суду перешкоджають правосуддю, та прикладають зусиль щоб ці бандити були на волі та не були притягнуті до відповідальності.
Просимо всіх не байдужих громадян та активістів вплинути на прокуратуру та судову систему, для того щоб бандити несли покарання за скоєні злочини та сиділи за гратами.
Всі хто постраждав від рук цих злодіїв в Черкаській області просимо звертатися до Департаменту кіберполіції та Смілянського відділу поліції.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ