Человек не терпит насилия!

В Генпрокуратуре Кипра камня на камне не оставили от «легенды» депутата БППиста

gran

У Генеральній прокуратурі Республіки Кіпр повідомили, що зустріч Юрія Луценка з генпрокурором Кіпру Костасом Клерідісом 5 вересня організувало посольство України та Генпрокуратура України, чим заперечили слова народного депутата від БПП Олександра Грановського, що цю зустріч організував він, тому і був на ній присутній. Про це йдеться в офіційній відповіді на запит програми «Схеми», спільного проекту “Радіо Свобода” і телеканалу «UA:Перший», в якому журналісти просили підтвердити правдивість слів Грановського.

«За нашою інформацією, зустріч була ініційована та організована українським посольством у Республіці Кіпр у співпраці з Генеральною прокуратурою України», – мовиться у відповіді.

gran1

5 вересня генеральний прокурор України перебував із робочим візитом у Республіці Кіпр, де зустрівся з генеральним прокурором Кіпру. На цій зустрічі був присутній і народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Грановський, що стало відомо з опублікованої прес-секретарем Луценка Ларисою Сарган світлини, яку майже одразу було видалено.

Грановський, якого у ЗМІ називають куратором від Адміністрації президента у прокуратурі та судах, на своїй сторінці в Facebook повідомив, що особисто знайомий «практично з усіма учасниками юридичного ринку Кіпру», а зустріч генпрокурорів України і Кіпру відбулася вперше, для організації якої він зробив «все можливе». Нардеп додав, що може допомогти «у подібних питаннях», якщо комусь це знадобиться.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=323542051314250&id=100009753732483

Також у прокуратурі Кіпру не підтвердили й інформацію заступника генпрокурора України Євгена Єніна, який заявляв, що Олександр Грановський був присутній на зустрічі, бо надавав інформацію про офшори 10 українських народних депутатів і «допомагав з’ясовувати деталі у кіпрської сторони».

Генеральна прокуратура Кіпру зазначила, що «на зустрічі з генеральним прокурором, пан Грановський був представлений як член парламенту. Він не піднімав ніяких питань на цій зустрічі».

Як зазначають у генеральній прокуратурі Кіпру, спочатку Грановський не був включений до складу офіційної делегації, який українська сторона надіслала 2 вересня. Але у той самий день, посольство України проінформувало, що депутат Грановський також входитиме до складу делегації.

У самому ж Посольстві України на Кіпрі відповіли, що усі списки формували не вони, а саме ГПУ. «Питання формування складу офіційної делегації на перемовини не є компетенцією Посольства України в Республіці Кіпр та повністю віднесені до компетенції Генеральної прокуратури України», – йдеться у відповіді на запит «Схем».

Водночас у прокуратурі Кіпру не стали коментувати, чи порушили справу стосовно Грановського за заявою фірми Arricano Real Estate plc від 28 липня. Раніше видання «Українська правда» повідомило, що у Генеральній прокуратурі Кіпру перебуває подання про ініціювання кримінального розслідування щодо Грановського та його колишнього бізнес-партнера Андрія Адамовського, подане кіпрською компанією Arricano. Юристи фірми просять Костаса Клевідіса та його підлеглих розслідувати причетність Грановського та Адамовського до шахрайства та відмивання коштів у розмірі 147 мільйонів доларів у справі про рейдерство київського торговельного центру SkyMall. Грановський свою причетність до цієї справи заперечує.

https://www.facebook.com/corruption.schemes/posts/1242844395749340

Олександр Грановський був фігурантом журналістських розслідувань програми «Схеми», в тому числі, коли потрапив в об’єктиви програми під час зустрічі із головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком у одному зі столичних ресторанів.

По материалам “Радіо Свобода”,

Опубликовано “Олигарх”

Источник фото: antikor.com.ua

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

11 ответов

 1. Бля-я-я! Где вы берете такие ебальники??? Все таки Чезаре Ломброзо быв прав. Преступника на 100% можно вычислить только по его ебальнику.

 2. Грановский,Адамовский билять что ж с этим антисемитизмом делать? И иппло так кирпича и просит. Наглая жидовская морда

 3. ..бо надавав інформацію про офшори 10 українських народних депутатіві «допомагав з’ясовувати деталі у кіпрської сторони».

  Сливал или продавал сей “честный” человек от БПП информацию про офшоры остальных “честных”, типа, “народных” депутатов?

  Юри Виталич ответь на вопрос: “Когда же эти твари в твоем окружении нажрутся?”

  Ответь, бескорыстно-честный ты наш “строитель 3 республики”

 4. Ты бы сученок нацистский хоть в день памяти жертв Бабьего Яра от своих антисемитских высеров воздержался. Генетическая память предков-карателей сказывается? Ну ничего. Пока позвизди. Недолго тебе осталось.

 5. На 16.58 а ты сученок не нацистский с предками -не карателями? Ацвабадители типа. Не они сдали Киев фашистам и сделали возможной трагедию в Бабьем Яру? Не они ли через 5 дней после занятия Киева немцами взорвали Крещатик вместе с жителями и оставили без крова 50000 брошенных в оккупации киевлян. Не они ли взорвали плотину ГЭС и утопили 100 000 гражданских и 20000 красноармейцев? Скажу те ,уроду,больше. Мой дед прошел финскую и ВОВ простым сапером. А умер в 91 г ,но……такие приборы как ты,даты отмечающие,присылали открытки и приглашения на митинг в честь Дня Победы еще до 1997 г . Скотобаза

 6. Будь жив сейчас твой дед, он бы тебя ублюдка нацистского сам удавил. Сейчас наверное в гробу переворачивается. Он воевал за то, чтобы нацистская нечисть по этой земле не ползала и людей жидовскими мордами не называли. Ну ничего. То что деды не доделали, мы доделаем. Жди. Недолго осталось.

 7. Слышал передачу этот гамнюк рассказывал, что он лично встречу организовал. Ну , что сказать Скотыняка! через три года когда опять регионы победят -эти все уе-бут а Луценко сядет в очередной раз, мы узнаем горькую правду

 8. Среди небесной сотни ни одного жида! Зато у руля этой бедной страны одни россияне! Случайно? Не думаю!!!

 9. Таки морди кругом на посадах дорогі мої брати і сестри думайте, думайте і ще раз думайте! І це після Майдана!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ