Человек не терпит насилия!

Що таке є — Міжвідомчий науково-дослідний центр з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України?

Випадково натрапив на сайт однієї державної установи — Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України (http://mndc.16mb.com ). Почав юзати і не зрозумів взагалі нічого… Начебто центр при РНБО та займається інформуванням про боротьбу з організованою злочинністю, але презентується співпраця з асистентами проекту “STRATCOM”… Виявляється з представниками STRATCOMу обговорювали проблеми “теоретичного змісту й практичного спрямування у сфері боротьби з корупцією…”. Хто добре ознайомлений з антипропагандистською діяльністю StratCom East знає. що корупція та організована злочинність не є предметом його уваги. Так чим займаються у Міжвідомчому центрі?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ