Человек не терпит насилия!

Одеса: «Чим би дитя не тішилось, тільки б не плакало».

В Одесі пройшов черговий марш в підтримку закоханих в шаурму. А чо ж, хороша справа. Є можливість організавторам цього шабаша підзаробити. Я задаю собі питання: А який марш буде слідуючим? Марш в підтримку шашлика, чи марш закоханних в пиво. Були вже в Одесі марші і в підтримку сувернітету Украіни, і в підтримку украінських вишиванок, і в підтримку сексуальних меншин. І так далі. А може одеські молоді організувати марш в підтримку воінів АТО, які находяться на передові. Пройти маршами по вулицям Одеси з плавним заходом в районні комесаріати і стати на військовий залік (кому вше виповнилося 20, не биручи до уваги стать, віросповідання і принадлежність до класу з фінансовими статками) Хватить скакати, пора виконувати ст. Конституціі Украіни і готовитись до захисту Батьківщини. А то глянеш, тільки 18 виповнилось і зразу деякі сталють інвалідами. Хватить розраховувати на комерційні самооборони, пора розраховувати на себе і своі сили.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Корчинский недавно высказался (сегодня читал его статейку), что страна еще лет 100 будет находиться в состоянии вялотекущей войны или угрозы таковой. Выдержит ли общество такое состояние? Или фрукт сгниет?

  2. Дело не в АТО, дело во внимании к бойцам и в гнилом патриотизме в обличии украинских вышиванок одесской молодежи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ