Человек не терпит насилия!

Останні подихи корупціонера

Як вже останнім часом всім стало відомо на голову Яготинської районної державної адміністрації Київської області, Дерунця Олександра Феодосійовича, Бориспільською місцевою прокуратурою складено адміністративний корупційний протокол за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Вищевказана новина вже неодноразово лунала на різноманітних ресурсах україномовного інтернету.
(Постанова Яготинського районного суду Київської області від 4 березня 2016 року — http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56258399, Постанова Апеляційного суду Київської області від 5 квітня 2016 року — http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56979948).
Разом з тим, не полишаючи надії залишитись на обійманій посаді, визнаний судом корупціонер пан Дерунець О.Ф. звернувся до своїх одно партійців з проханням пропхнути його, як «жертву земельного деребану».
Так, 20 квітня 2016 року в Яготин приїхали журналісти проекту 5 каналу «Стоп корупції», які знімали сюжет про «жертву земельного деребану» Дерунця О.Ф.
В ході зйомок, вказані журналісти брали інтерв’ю в працівників прокуратури, суду, адміністрації, районної ради та активістів. Основним питанням, яке задавали кореспонденти було чи не пов’язано питання складання прокуратурою на Дерунця О.Ф. корупційного протоколу з його державною діяльністю.

По-перше, як на мою думку, то журналісти проекту «Стоп корупція» мали б ставити основне питання, що робить Дерунець О.Ф. визнаний судами корупціонер, на посаді голови Яготинської районної державної адміністрації?

По-друге, з якою такою діяльністю пов’язане питання складання протоколу на Дерунця О.Ф.? Що Дерунець О.Ф. зробив для громади Яготинщини? Чому саме він лобіював питання передачі в оренду будівлі колишнього Віночку без конкурсу? Чому він спочатку підтримує введення в експлуатацію ПТРБ, а потім каже, що він «ярий супротивник» розміщення ПТРБ в Яготині?

Як бачите, питань дуже багато, але давайте повернемось до журналістів проекту «Стоп корупція», і то яким чином на них впливав Дерунець О.Ф.:
1. Офіційним сайтом проекту «Стоп корупції» є stopcor.org
2. Серед основних публіцистів вказаного ресурсу можна побачити Богдана Хмельницького
3. На території м. Києва та Київської області головним координатором СТОПКОРу являється Тарас Лилик
4. Тарас Лилик, Богдан Хмельницький являються засновниками ГО «Стоп корупції». Поряд із ними серед засновників можна побачити і Лева Парцхаладзе.
5. В свою чергу Лев Парцхаладзе з 2014 року очолює територіальну організацію політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Київській області, членом якої є Олександр Дерунець.
6. Окрім того, Лев Парцхаладзе є активним користувачем мережі facebook де на своїй сторінці публікує сюжету проекту «Стоп корупції»
7. А серед друзів пана Парцхаладзе можна побачити вже знайомих нам Богдана Хмельницького, Тарас Лилика та Олександра Дерунця

Як бачите, тільки факти. Дерунець О.Ф. разом із своїми «старшими братами» по партії намагаються зробити з нього «жертву» в той час, як він залишається простим корупціонером.

А в кінці цієї історії хочу залишити декілька запитань нашим читачам:
1) Як Ви вважаєте, чи може особами визнана судом корупціонером обіймати посаду голови місцевої державної адміністрації?
2) Скільки в цій країні буде продовжуватись політичне прикриття один-одного?
3) В яку суму пану Дерунцю О.Ф. обійшлось питання виклику журналістів проекту «Стоп корупції»? І з чийого карману буде заплачено вказані кошти?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ