Человек не терпит насилия!

Пригоди ДВБ

Кривохижа Олександр Іванович 17.10.1980 р.н., прізвисько «Кавказ» уродженець Черкаської області, Кам’янський район, село Ребедайлівка, раніше судимий в 2003 році за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство в м. Києві). В 2012 році Кривохижа переїздить в столицю з міста Маріуполь, де він працював в одній з охоронних фірм. Однак в останнього виникли серйозні проблеми з місцевим кримінальним елементом м. Маріуполя, в результаті чого він змушений переїхати до Києва. В столиці йому надав «притулок» його знайомий, уродженець з міста Маріуполь Комісарук Олексій на прізвисько «Леха Комісар», який успішно займався бізнесом в м. Києві пов’язаного з «рейдерством» та входив в злочинне угрупування Бориса Болоха.

Після чого Комісарук влаштовує Кривохижу в охоронну фірму в м. Києві, а саме ТОВ «Спецзахист плюс», засновниками якої являються Кошелев Володимир Вініцієвич та Крисін Юрій Валерійович. Дана охоронна фірма використовувалась як прикриття діяльності злочинної організації, яка налічувала біля 100-150 бійців, які займались виключно «рейдерством» підприємств, організацій, установ, заводів, фабрик, готельних комплексів під прикриттям та «криши» кримінальних авторитеті, «злодіїв в законні» та високих чиновників з Донецького регіону які були при владі. В даній фірмі Кривохижа почав на повну потужність використовувати свій талант «підлизи, авантюриста, інтриганта» та проштовхуватись ближче до керівництва фірми, а саме до Кошелева В.В., що сильно не подобалось іншим працівникам фірми. Станом на 2012 рік дана охоронна фірма май же повністю «зайшла» на ринок пасажирських нерегулярних перевезень, в результаті чого останнім сплачувались грошові кошти за нібито надані послуги в сфері їх охорони даною фірмою. Кривохижа починає виконувати роль особистого водія та охоронника фактичного керівника даної фірми Кошелева В.В., та постійно виконує його доручення. Дана фірма постійно щомісячно сплачувала грошові кошти своїй «криші» в ГУБОЗі МВС України, в особі КОВАЛЯ Євгена Олександровича, який на той час займав посаду заступник начальника управління боротьби з організованими злочинними групами та міжнародною злочинністю — начальник відділу боротьби з екстремізмом Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, та його заступника ДУБ Сергій Васильович заступник начальника відділу боротьби з екстремізмом управління боротьби з організованими злочинними групами та міжнародною злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України. Заручившись такою потужною підтримкою, керівництво охоронної фірми та їх працівники безстрашно діяли методом силового захвату, шляхом побиття водіїв, автотранспорту, висловлювання погроз, підпалу, майже на всіх автостанціях міста Києва, зокрема на Центральному автовокзалі, на залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський, біля станцій метро «Житомирська», «Видубичі», щоб змусити директорів пасажирських перевезень сплачувати гроші за подальшу «кришу» та нібито формальну охоронну їхнього автотранспорту через фіктивні договори.

Однак при спробі вчинити масштабний захват та підкорити собі пасажирських перевізників на залізничному вокзалі м. Києві 11.04.2013 року зібралось біля 30-40 озброєних, вогнепальною та холодною зброєю молодиків з числа охоронної фірми. При спробі вчинити протиправні дії, працівниками управління карного розшуку ГУМВС України в м. Києві було затримано біля 30 осіб, в яких виявлено та вилучено холодну та вогнепальну зброї (дану інформацію можна знайти в базі «Армор», де міститься спецповідомлення). З даного приводу в Солом’янському районному управлінні розпочали 8 кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 263 КК України. Коли почали затриманих доставляти до райвідділу міліції Солом’янського районного управляння, туди одразу приїхав і сам КОВАЛЬ Євген Олександрович, та почав одразу вирішувати питання з керівництвом району міліції та прокуратури. На вирішення даного питання було витрачено 25 тисяч доларів США, і з 8 проваджень зробили 1. Тобто одна особа на прізвище Шульга Віктор, приїхала на залізничний вокзал і пороздавали семи своїм знайомим зброю та набої. Дана особа була швидко засуджена за два місяці, відносно останніх справи закрили. Серед даних осіб були ті люди, які на даний час перебувають в розшуку за вбивства на майданні під час революції гідності. Після чого працівниками управління карного розшуку м. Києва знову та неодноразово були проведенні затримання певних їх учасників, однак керівництво охоронної фірми постійно данні питання вирішувало в прокуратурах, після чого справи закривались або зовсім не розслідувались, прикладом того є Максюра В’ячеслав (Шевченківський та Печерський район).

Так під час революції гідності, охоронна фірма почала брати активну участь у даних акціях на стороні «антимайдану та тітушок», де також і свою активну участь приймав і Кривохижа Олександр Іванович 17.10.1980 року народження. Являється ключовим фігурантом справи та важливим свідком по вбивству журналіста В’ячеслава Веремія, що мало місце в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року. Кривохижу О.І. зробили самим важливим свідком даних подій, так як він і сам в групі «тітушок» бігав з автоматом в руках. Однак слідству потрібно були свідки, серед який виявився Кривохижа, який дав повну «кладку» ні інших своїх напарників, навіть на тих які лише приносили продукти харчування. Однак всім виписали підозри по ст. 115 ККУ. Також Кривохижа був учасником вчинення інших протиправних дій на стороні «тітушок», під час проведення «революції гідності». Коли почали затримувати даних учасників з числа працівників охоронної фірми ТОВ «Спецзахист-плюс», за вчинення даних злочинів, було і затримано даного Кривохижу О.І., а інші втекли в АРК Крим. Для Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України було недостатньо доказів по доведенні причетності інших ключових фігурантів справи, тоді вирішили серед встановлених осіб знайти саме того який надасть всі необхідні покази на інших, серед них виявився саме Кривохижа О.І. Зрозуміло останній охоче погодився на це, хоча сам брав участь у масових заворушеннях та вбивствах під час «революції гідності» зі сторони так званих «тітушок», про що знали і слідчі ГПУ і ГУБОЗ який на той час супроводжував справу ( а саме відділ того самого Коваля, щоб ніхто не дізнався про його причетність до даних осіб, він вирішив сам їх ліквідувати). Однак потрібні були покази на інших більш вагомих людей, обставини про яких були прикрашенні деталями розповідей Кривохижі, які охоче за свою винагороду надавав під диктовку останній. На даний час дане провадження направлене до суду Шевченківського району м. Києва, куди потайки приходить Кривохижа О.І.

Кривохижа О.І. приймав іншу активну участь у злочинних діях також на стороні «тітушок» пов’язану з незаконним вивозом (викраденням) зброї, бойових припасів зі складів Міністерства внутрішніх справ, що відбувалося в лютому місяці 2014 року під час проведення «революції гідності». Аналогічну роль він відіграє і в даному провадженні, в якості свідка, хоча був особисто в мікроавтобусі зі своїми колегами «тітушками», що заїжджав на територію складів озброєння МВС та внутрішніх військ, що в Святошинському районі м. Києва, та вивозили укороченні автомати «Калашникова» з набоями, з яких потім здійснювали злочини, а Кривохижу знову оформляють свідком. На даний час справа також направлена до суду.

Після реформи в міліції ліквідували підрозділи ГУБОЗ та УБОЗ, після чого Коваль Є.О. та його команда пішла працювати в Департамент карного розшуку МВС України, де пропрацювали біля 6 місяців. Їхня робота була недовгою та як працівників відділу Коваля, а особисто Дуба Сергія, заступник Міністра МВС України «П» викрив у здійсненні сприяння по поверненню власникам за гроші викрадених елітних автомобілів. Також останні займались справами на замовлення що стосувались в затримання в Україні певних осіб зі статусом «злодій в законні» та їх подальшої екстрадиції. За 150 тисяч доларів які були виділенні «злодієм в законні на прізвисько Гуга, якого до речі називають мусорским», Ковалем було затримано іншого злодія в законі на прізвище «Лаша». Після даних подій, про які дізналось керівництво ДКРа, заступником Міністра МВС України було прийнято рішення, щодо переведення Коваля Є.О., та його відділу в інший підрозділ. З даного приводу придумали кримінальну розвідку, де працювали останні, але також не довго. Перед початком проходження переатестації в підрозділах МВС, Коваль Є.В., та Дуб С.В., переводяться в Департамент внутрішньої безпеки МВС України, куди і згодом забирали своїх прибічників.

Вернемося до Кривохижі О.І. якого назвемо «торпедою», який на стільки вміло захопився даною справою (на всіх без винятку на кого скажуть давати показання), що одразу ще більше сподобався працівникам колишнього ГУБОЗу МВС України Ковалю та його заму Дубу, які до речі знали останнього ще до подій «майдану». Так як, щомісячно отримували грошові кошти з вищевказаної охоронної фірми. Дані працівники колишнього ГУБОЗу Коваль та Дуб на даний час працюють, як би це не здивувало – у внутрішній безпеці МВС України, де Кроваль сховався на посаді першого заступника начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС Укараїни. Де по сьогоднішній день він вміло використовує можливості Кривохижі О.І., якого просто використовують як «в народі називають торпедою», для провокації та фальсифікації різного роду надуманих хабарів, надання неправомірної вигоди та іншого, в свою чергу останній має імунітет перед законом та підтримку останніх у вирішенні «любих питань».

Однак працівниками управління карного розшуку ГУНП у м. Києві довелося задокументувати протиправні дії Кривохижи О.І., що дуже не сподобалось борцям з корупцією Ковалю та його заму Дубу. На даний час кримінальне провадження № 12016100000000217 відносно Кривохижі О.І., за ч. 1 ст. 263 та ч. 1 ст. 309 КК України слухається в Броварському районному суді Київської області. Однак в силу певних обставин та втручання певних вищезазначених працівників та байдужості прокуратури не вдалося довести вину Кривохижі О.І. по іншим епізодам злочинної діяльності, а саме за ч. 3 ст. 189, ч. 2,3 ст. 206 КК України. Так як написані заяви ще в травні місяці 2015 року на конкретну адресу протиправних дій Кривохижі О.І., від потерпілих з числа директорів автостанцій ті інших представників пасажирських перевезень, першочергово розглядались тими же працівниками Ковалем та Дубом, та їх підлеглими коли вони працювали в Департаменті карного розшуку МВС України, які туди перевилися після ліквідації підрозділу ГУБОЗ.

Регіон Україна

Категорія органу перевірки центральний орган виконавчої влади

Назва органу перевірки Міністерство внутрішніх справ України

Реквізити рішення про проведення перевірки наказ Міністерства внутрішніх справ України від 14.11.2014 № 1229

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка ДУБ Сергій Васильович

Посада заступник начальника відділу боротьби з екстремізмом управління боротьби з організованими злочинними групами та міжнародною злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України

Дата подання Заяви про застосування заборон, визначених законом —

Дата подання Заяви про не застосування заборон, визначених законом 24.11.2014

Повідомлення керівника органу про початок проведення перевірки повідомлення Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України від 26.11.2014 № 9/11-16807

Висновок про результати перевірки —

Регіон Україна

Категорія органу перевірки центральний орган виконавчої влади

Назва органу перевірки Міністерство внутрішніх справ України

Реквізити рішення про проведення перевірки наказ Міністерства внутрішніх справ України від 14.11.2014 № 1229

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка КОВАЛЬ Євген Олександрович

Посада заступник начальника управління боротьби з організованими злочинними групами та міжнародною злочинністю — начальник відділу боротьби з екстремізмом Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України

Дата подання Заяви про застосування заборон, визначених законом —

Дата подання Заяви про не застосування заборон, визначених законом 24.11.2014

Повідомлення керівника органу про початок проведення перевірки повідомлення Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України від 26.11.2014 № 9/11-16807

Висновок про результати перевірки —

Ця розповідь про те чим на даний час займається Кривохижа О.І., у вільний від роботи час, коли не залучається Ковалем для спецоперацій дачі чи провокації хабара…..

Комісарук Олексій, який забрав до себе Кривохижу, у вільний від роботи час як хобі мав захоплення зніматись в епізодичних ролях кримінальних авторитетів, злочинців, засуджених, в серіалах серед яких «Ловушка», та інші. При цьому останній пропонував приймати участь в таких же епізодичних ролях і Кривохижу О.І., який погоджувався та відвідував певні знімальні майданчики, що також підтверджується інформацією з фотокарток із «однокласників». Згодом Кривохижа знайомиться з Борисюком Віталієм чоловік Наталії Сумської, входить до нього в довіру, та в свою чергу отримує від нього грошові кошти та впливові зв’язки в КМДА. Гроші отримує на розвиток пасажирських перевезень в місті Києві, та обіцяє Борисюку отримання великих прибутків з даного бізнесу. Також Кривохижа через Борисюка та інші зв’язки намагається пробити собі посаду в КМДА в якості радника Кличка по транспорту. При цьому Кривохижа заручається підтримкою директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Козловського Олександра Володимировича, який надає останньому в оренду сумнівні площадки для паркування автотранспорту від Київпастранссервіс. Дані площадки, а саме по проспекту Глушкова, 5 та територія біля станції метро «палац Україна» Кривохижа О.І., використовує для посадки та висадки нелегальних перевізників.

Керівництво

Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Козловський Олександр Володимирович

dvbbbbb html m2e25da08

Телефони приймальні

(044) 202-63-13, (044) 202-63-63, (044) 202-63-33 тел/факс

Обов’язки та повноваження

Участь у формуванні та реалізації у м. Києві державної політики в галузі дорожньо-транспортного комплексу, телекомунікацій, інформатизації.

Впровадження заходів щодо сприяння розвитку, вдосконаленню та організації ефективного функціонування інфраструктури дорожньо-транспортного комплексу міста, телекомунікаційних мереж та мереж зв’язку загального користування.

Проведення єдиної політики в питаннях розвитку підприємств дорожньо-транспортного комплексу, телекомунікацій, інформатизації.

Надання пропозицій, розробка та впровадження заходів щодо покращення інвестиційного клімату для залучення коштів у розвиток інфраструктури дорожньо-транспортного комплексу, телекомунікацій, інформатизації.

Забезпечення організації обслуговування населення підприємствами дорожньо-транспортного комплексу, телекомунікацій, інформатизації.

Розробка і забезпечення організації реалізації цільових програм.

Створення та експлуатація інформаційних систем та систем управління на транспорті.

Перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури

dvbbbbb html m611d2cb0

Шпильовий Іван Федорович

0909 для ”ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

30 ответов

 1. Прочитавши і інтернеті статтю ОСОБЕННОСТИ «СОБЕСЕДОВАНИЯ»: КТО БУДЕТ РУКОВОДИТЬ МЕСТНЫМИ ПРОКУРАТУРАМИ (ЧАСТЬ 1)- на сайті “Прокурорська правда” мешканці м.Донецька та Донецької області вирішили звернутись до редакції вашого сайту та розповісти про кандидата в прокурори м.Маріуполя-Глушко Олександра Олександровича . Нами було повідомлено ГПУ та НАБУ щодо неправомірних дій колишнього 1-го заступника прокурора Ворошилівського району м.Донецька Глушко Олександра Олександровича(ніякі заходи не проводяться). Та було встановлено, що Глушко Олександр Олександрович перебуваючи на керівній посаді прокуратури Ворошилівського району м.Донецька перевищуючи свої владні повноваження гальмував розслідування кримінального провадження №12013050570001556 за фактами невиплати заробітної плати працівникам ТОВ «Ясинуватський агросервіс» (юр.адреса- м.Донецьк, б.Пушкіна 13) за ч.1 ст.175 КК України та кримінального провадження №12014050570000224 від 21.02.2014 за фактом заволодіння посадовими особами ТОВ «Ясинуватський агросервіс» бюджетними коштами за ч.3 ст.190 КК України- бо керівником ТОВ «Ясинуватський агросервіс» є його рідний батько Глушко Олександр Васильович. Прокурор Глушко О.О. давав незаконні вказівки ДВС Ворошилівського району м.Донецька щодо заборони накладання арешту на рахунки та майно ТОВ «Ясинуватський агросервіс». Влітку 2014 року прокурор Глушко О.О. активно співпрацював з терористами ДНР та різав ринок на металобрухт. Зараз він перевівся за певну грошову суму до прокуратури м.Маріуполя. Його батько під прикриттям Захарченко захопив це підприємство та в майбутньому планує реалізовувати там контрабандні продукти харчування з України шляхом співпраці з прокуратурою м.Маріуполя. Слід зазначити , що гендиректора ринка (ТОВ “Ясинуватський агросервіс”)Глушка Олександра Васильовича у свій час поставив керувати на цю посаду кримінальний авторитет Армен Саркісян(Армен Горлівський) який розшукується МВС України за організацію вбивств на Майдані . Враховуючи вищезгадане просимо вас оприлюднити ці дані на сайті та направити журналістський запит до ГПУ та Міністерства юстиції України ,НАБУ щодо звільнення колишнього 1-го заступника прокурора Ворошилівського району м. Донецька Глушко Олександра з лав прокуратури згідно Закону України “Про очищення влади” та притягнення до відповідальності і оприлюднення цієї інформацію у Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України “Про очищення влади ”

 2. Да, прочитав данную статью хочу сказаать что все что написано это правда, так как рание работал с Ковалем и Дубом, они только так научены работать по заказам и за большие бабки. А эту торпеду “Кавказа” уже знает весь Киев, как его испульзуют борцы с корупцией на банальных поставах а потом зарабатывают себе балы перед руковотсвтом ДВБ. Эта службы вообще не нужна в полиции так как они все заточены на одно — подстава а потом збивать бабки. У меня тоже имееться информация об этой парочки, по поводу их крышивания мошеников на которых они заводили в ГУБОЗе ОРД а потом сопровождали их во всех делах темных.

 3. Интересная статья, как бывшие вымагатили с ГУБОЗа становятся доблесними работниками ДВБ, тем болие замом самого большого ДВБка грузина. Лично знаю Коваля, Дуба и остальных его подчиненых ещо с ГУБОЗа. Так оно и есть по поводу выполнения ними заказов по ворам в законне в Киеве. Гуга их лудчий друг который не любит делица добычей со своими внезапно приехавшими земляками грузинами, которых успешно за бабки ловили они и екстрадировали. А этот Кавказ ходячий “труп” он такого накрутил в Киеве, столько наделал зла и блатным и ментам, я думаю скоро его будут все очень долго искать. И эта фирма рейдерская на самом деле крышовалась этими работниками ГУБОЗа. Побольше такой информации надо выдавать, что бы все читали и понимали как сейчас работают вебешники и кто они на самом деле. Я тоже предоставлю информацию по Королю — начальнику УВБ Киева и его “торпедах” которых он использует в своей тяжолой работе. З причин того что они работают грязно, нагло, тупо и не позакону, как они используют “заточеных” под провокация взяток своих людей, понятых с которими ездят по обыскам целый день. Один из них это Зуев Сергей Валериевич 1985 года рождения 30 раз за год писал заявы на всех и всюда. Но об этом позже. Молодци что пишете такие статьи, прочитав их они действительно соотвецтвуют правде. Об тупости вебешников нужно всегда писать так как они работают безграмотно, и безаконно.

 4. Да, а как же люстрация реформы и к чему мы пришли чтобы эти оборотни становились борцами с корупцией в ДВБ, это просто страх, надо отдельно тогда создавать управление по борьбе с этими вебешниками. Спасибо Вам редакция ОРД за такие статьи, и тем людям которые выдают обществу такую информацию, она полностю достоверна. Я знаю как работают сейчас ДВБки в лице упомянутых, как делают дела в кабинетах у замначальника главка Киева, который ихний хороший знакомый с доблесного ГУБОЗа. Нынешние ДВБшники сейчас готовы приглашать к себе в кабинеты всех рание “обижаных блатных”, которые напишут хоть какуюта заяву на оперка или другого работника.Потом надуют щеки донесут руководству ДВБ и скажут у нас оперативная информация- нужно ее реализовывать. Вы посмотрите на чем ездит Коваль, где живет на такую бедную зарплату, на чем ездит его подчененый Рубель — Ауди стоимостю 40 тисяч доларов. И они будут боротся с корупцией, просто смешно и обидно за эти реформы и новую полицию. А ребятам с управления розыска Киева жму крепкр руку, они постоянно были конкурентами ГУБОЗу и УБОЗу, но выплняли свою работу чесно и по человечиски. Колпашили жуликов и садили самых борзых на нары,с них надо брать пример а не с ГУБОЗа — крахоборы и понтоклеи

 5. Опера Главка молодци многих лично знаю, утрите нос этим вебешникам перебейте в хорошем понимании слова “в рамках закона” этих торпедированых личностей они же сами преступники когда делают свои доблесные поступки не в правовом поле, все поддельно справоцирывано, надуто. За этого Кавказа я тоже наслышан,столько людей перекидал, обманул, подставил, чистый ПЕС смердячий. Но такой конечно нужен вебешникам, они без такого вообще никакую работу не зделают, так как тупые и законы не читают, нахрапом берут, пишут в интернете и в газете о громкой реализации, а дела в судах все рушатся за тупости и не умении документирывать. А этого кавказа давно пора на кол садить поверьте он это заслужил, увидить его можна в буфете КМДА, Броварах, в здании МВД, на Багоутовской. Его пора отправит в СИЗО там ждут его ребята с “Спецзхист плюс”. Как мне известно и Гуга его хочет рвануть, Лаша, Журавель и ещо пару достойных людишек

 6. Пришли воры с ГУБОЗа!!! Но через пару месяцев их просрут грузины, и пойдет рубыль и коваль возглавлять идущих на.уй впереди колоны !)

 7. Слушайте та грузину в ДВБ это на руку , он со всеми с кем лично проводит собеседование задаёт один и тот же вопрос — ” признавайся где берёшь деньги и начинаем работать с чистого листа ” , есть тому доказательства , некоторые умные начальники , на всякий случай его пискнули , так что ясно , что его интересует ? А Коваль это просто инструмент для достижения целей — раскрыть схемы , сумы и т д , вот тот и старается , его потом и сольют если успеют опередить К .

 8. Грузина “Гогу” отправили из ДВБ восвояси,теперь ДВБ-ми командует Юрко Мартыненко.Про эту структуру в системе милиции/полиции говорить можно много.Но её суть-это цепные псы руководства МВД.И МВД ими крутит как ему надо,прежде всего это всю систему наклонить под себя,выискивать неугодных,запугивать остальных и показывать что ДВБ “все знает и все может”,нонсенс. Как можно иметь в структуре МВД подразделение которое занимается агентурно-оперативной деятельностью против своих же таких же как и ДВБ-ки ? А кто ДВБ-ов контролирует в системе? Там можно надувая счеки валить милиционеров/полицейских.а самим заниматься любой противоправной деятельностью.Опять нонсенс! И главное,что потом всю “грязную информацию”докладывать вышестоящему МВД, снова нонсенс. Борются вроде бы со злом в милиции/полиции,а это же это плохое зло доводят до сведения самому главному злодержателю системы МВД.

 9. Читаю.глава т.н. новой полиции Деконоидзе грозит устроить ад восстановленному судом в МВД руководителю СУ Мамке,и в последующем такое же устраивать всем восстановленным сотрудникам. Майданутые олигофрены! Идиоты!Развалившие страну до не восстановления!Как так можно ненавидеть свою Родину? теперь если внимательно с лупой поискать среди тысячной толпы на майдане тех кто там был в феврале 2014 года и тех кто голосовал за эту антивласть.уже наверное и с десяток найти проблематично.теперь стыдно народу говорить что они участвовали в развале своей страны и уничтожении своего народа.Доскакались скакуны!!!

 10. крымчанин,пойди сходи на какой нибудь парад.

  надоело вас,свободных,посылать нахуй.

  как дети малые.

 11. Знаю как эта парочка документировала Бабая на ж/д вокзале ещо будучи в ГУБОЗе за 50 тисяч доларов которые дал Ковалю директор фирмы “спецзащита плюс”, да бы избавится от конкурента. Но задержание проводилось гродским УБОПом, деньги брались в ГУБОЗе, а работу черновую делали подчиненые с городского подраздиления. И это все так проводится одни берут другие делают, да бы в дерме не замазатся. Ничего справедливость наступит, предоставлю материалы липовые по этой ситуации как делались потерпевшие за какую суму и все другое…. Пускай все читают и понимают на сколько гнилая система и как в ней работуют на заказах доблесные борцы с бывшого ГУБОЗа

 12. В семерке ДВБ собрались оборотни которые левачили как сами, так и на Коваля.
  На данный момент их начальник тянет туда остальной сброд, который с ДОСа в свое время по выгоняли, часть с них пряталась в налоговой, а часть терлась в криминале, фамилии с подвигами будут позже.
  Их начальник Юрец как его называют, в свое время с торпедами Бабая в привокзальных кафешках контактировал когда в семерке железки был.
  На данный момент не имея терпения и почувствовав безнаказанность, пытается легализовать грязные деньги, создает бизнес и строит дачу.Через своих родственников, Юрец, имеет оперативное прикрытие в СБУ.

 13. Антиресно хто люстрировал коллектив сегодняшнего ДВБ МВД? там же сотрудники отсидели в теплых кабинетах от 10 до 20 лет,ничего нового в развитие системы МВД не внося.придумывая какие-то по их мнению новые проверки горайлиногранов милиции. И теперь при грузинско-американской полиции те же раздолбаи продолжают сеять новшества грузин в головы новых полицейских.Антиресн как грузиняки реформировали это советско-украинское болото в системе новой полиции?Много ли “гаврошей” покинули свои теплые места и кабинеты?напишите кто слышал или знает о новшествах не когда грозной и не покобелимой службы под условным наименованием среди личного состава той настоящей милиции: ”гестапо”.

 14. А в Полтавской области ВОРОБЬЕВ ОЛЕГ ВАЛЕНТИНОВИЧ два года грабил людей. Поприбивал все пункты чермета и игровые залы. Спасибо выгнали, но эта тварь через суды пытается вернутса!!!

 15. Да, за Коваля и рубля легенды по Киеву ходят! Думаю что как только хатию снимут, эти специалисты с большой буквы убегут на следующий день сразу))))! Ребята с ДКР все помнят)))))

 16. Ничо не кому не будет.Если верить выше написанному,то отморозки в этой гребанной ДВБ работают по многу лет.Сколько за это время сменили Министров МВД и руководителей ДВБ.Правильно очень много.Меняли начальников от сельского РОВД и до руководителя ГУВД области,а “гестапо” тихо скулило в служебном кабинете и молило чтобы их не тронула перестройка или совсем для них убийственно не назначили работать в подразделения ОВД, где их ожидала бы участь “ссученных” сотрудников до самой пенсии,если бы сослуживцы дали бы им дослужить.

 17. ДВБ не работает совсем, это торпеды или новый ракет. Все более нормальные задержания проводят без участия ДВБ так как те сливают информацию. УБОП загнал Украину в жопу, евросуд по агросервису винес многомиллионное решение о взыскании с Украина. Все следственные действия по агросервису проводил УБОП, его за это и бахнули чтобы отписать ересь в евросуд.

 18. Изложено все по-уму.Писали глубоко знающие тему в этом зоопарке.Для закрепляющего эффекта больше пишите,делайте репосты,скидывайте все в соц.сети.Эта нечисть бздит одного-ОГЛАСКИ!!!

 19. Не понял, а что эти указанные сотрудники еще служат в новой полиции и в департаменте? Они же старые как “гавно мамонта”,по моему на этих фамилиях создавалась служба внутренней безопасности,проходили ежегодные пертрубации службы-управления-департамента,они были много лет назад молодыми летехами,в прошлом году видел их уже полканами.Ну если таких доисторических ваятелей новой грузинской полиции оставили служить в департаменте тогда амба….

 20. В двб перевёлся некий Плыс Генадий , занимаеться крышеванием нарко точек , сто , скупки краденого !!!!

 21. Раскажу ещо про одну торпеду Киева который выполняет все задачи вебешников и сбушников, и дела это безприкословно, надо написать заяву что бы дальше официально двигатся на следователя, опера, начальника любой госструкткры….. и тут вызывают некого ЗУЕВА СЕРГЕЯ ВАЛЕРИЕВИЧА 1985 года рождения. Пишут ему план действии и запускают в работу. Надо проверитьть аптеку вызывают Зуева, он пишет заяву что ему без рецепта что то продали. Не правельно расположены мафы и розмещена реклама и опять вызывают Зуева он пишет заяву. Надо закрепить следака или наказать опера который много знает, о пять вызывают Зуева и он пишет заяву, текст которой ему составлет вебешник. Потом на этих заявах Зуева следаки прокуратуры “штопают” дела на улице Каунской, где у них отдельно создали отдел по служебным преступлениям. Осталось еще недолго, занесут куда надо материалы на Короля — начальник УВБ Киева и на Коваля, на которых собралось очень много. По групе мошеникам которые работали в Киеве а Коваль контролирывал, как их в розыск не подавали они, за угоны автомобилей, за крышованиние торговли наркотиков, за заказы которые они доблесно исполняли за деньги. За прокуроров как они получали деньги кому выписывать подозрение кому не выписывать, как сливали НСРД, как закрывали производства, как работали в вспарке с мошениками и еще многое интересное.

 22. Спасибо Вам редакция сайта ОРД, за такие статти. Мы читатели вашего сайта много что знаем так как работали или работаем в этой системе, некоторых персонажей знаем лично, но иногда нам закрывают рты, а мы всеравно будем рассказывать Вам и показывать всю эту грязную работу из нутри. Мы будем снимать маски этим нечесным работникам, и расказывать все ихние грехи, а они себя выдают за чесных борцов з корупцеей. На Ковалю и его компашке клейма нету где ставить. Вся ихняя работа построена на выгоде, связях и больших деньгах. Посмотрите кде они обедают в каких ресторанах, где живут в частных раскошных особняках, ездят на мерседесах, ауди и всего за зарплату в ДВБ за 9-16 тисяч. Как они с воров в законе в ГУБОЗе стригли бабки, как ловили по заказам грузиков. Как их заместитель Министа МВД разоблачил Дуба- зама Крваля, за возвраты угнаных автомобилей, за слив информации бандитам по каким велись ОРД. А они сейчас розширяют штат в ВБ, организовуют свою 7, спомагательные подразделения хотят автономно использывать только для подразделений ВБ. Наберают штат новых “торпед” из нерядивых и обижаных так называемых бандосов, которым сейчас не в западло писать заявы. Среди этих торпед “Миха Оболонский, “Кизим”, которых встречают на пороге ВБ с хлебом и солью, а оперок вебешный потирает рученьки и радуеца написаной очередной заявой. При этом они подкормлят вебешников деньгами, как они говорят на оперативные расхлды, бумагу, топливо. Вот так работает эта служба. Мы будем расказывать про всех ихних “торпед” и ихнею тяжолую работу

 23. Прекрасно! Видимо почитав наши посты Сэня подал в отставку,новый премьер страны Авакяна не долго терпеть будет,тому будет должность посла в какой-то Зимбабве.И только гранитно-бетонное ДВБ с его отбросами 15-20-ти летней давности пребывания в служебных кабинетах вновь устоит.Поэтому надо писать и писать,говорить и слушать,и только все вместе добьемся 100% перезагрузки и реформирования этой службы которую весь период перестройки ни какие реформы не берут….

 24. Эх опера…Неужели уебан кРивохижа из задрипанной Ребедайловки умнее Вас???
  Включите мозги и сделайте поцу ой!

 25. Так и сделаем Одесса, таких нужно казнить жостко, как закантаченых, его же свои покровители сольют и упакуют после того как используют нв всю, после чего он уже будет как неугодный списаный материал вродеи использываного и дирявого презерватива. А жулье его потом продырявит на всю…..

 26. Поверти, они себя найдут!) Оборотеть на-то и оборотень, чтоб перевоплощаться. Рано или поздно их судьба решится, и поверти не в лучшею сторону. Их ждёт забвение, как продажных предателей. Они продали честь, систему и службу более с чем 20-и летней историей.

 27. Поверти, они себя найдут!) Оборотеть на-то и оборотень, чтоб перевоплощаться. Рано или поздно их судьба решится, и поверти не в лучшею сторону. Их ждёт забвение, как продажных предателей. Они продали честь, систему и службу более с чем 20-и летней историей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ