Человек не терпит насилия!

Отмена дембельских?

Всім привіт!Хочу задати пару питань може хтось в курсі,шо дембелські мобілізованим отмінили? Нічого не розумію.Братуха каже шо в “Бердянському”загоні нифіга не дають.Там якийсь просто БЕЗЛАД в тому Бердянську.Може хтось поділиться номером довіри .може в когось е нормальний номер.а то ті що на офф сайтах фанарні.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Добре.Дякую за надані номери.А то номери віставили а толку з цього ніякого.”падаждите”,”разберемся”.В цілому як і навкруги.Дякую “АТОшник”у )))) Слава Україні!!!!

  2. Так. Є в нашій країні дуже ефективний орган в якому специ найвищої кваліфікації нададуть Вам відповідь на будь-які запитання пов’язані з проведенням АТО.
    Консультативно-дорадчий центр допомоги учасникам АТО
    тел. 044-256-90-76, 044-255-84-09.
    Звертайтеся — ДОПОМОЖЕМО!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ