Человек не терпит насилия!

“Ми від Юри”. Єнакіївський у БПП, “Свободі” та у Саакашвілі

Nedava Tretiakov

У нинішній ВР є чимала група депутатів Іванющенка, причому вони не лише в опозиції. Більше двох десятків – в коаліції. Адже особи з корупційно-мафіозною свідомістю завжди намагаються інтегруватися в партію влади, а партія влади полює за головами депутатів – мажоритарників, бо головний акцент завжди стояв на кількості, а не якості.

Я називаю цю групу – «ми від Юри» тому, що були випадки, коли ті депутати саме так представляються в розмовах. І тоді зі здивуванням для себе дізнаєшся, що той теж працює з колишнім кримінальним авторитетом з малої Батьківщини Януковича.

Щодо інших від початку не було і тіні сумніву. Наприклад, Олег Недава (на фото — разом з Третьяковим у Раді — ОРД) – менеджер Юрія Іванющенка. Є у Іванющенка інвестиційний корпоративний фонд «Нові технології», що керує його активами. Так от, Олег Недава в часи Януковича був директором цього фонду. Тобто керував цілим переліком активів Іванющенка. Тож коли я говорю «менеджер Іванющенка», то це в прямому сенсі слова.

До того ж він не колишній менеджер. Він продовжує працювати з Іванющенком. А як інакше? Якщо деякі їх спільні схеми тягнуться з часів режиму Януковича. Зокрема, Недава в часи Януковича організовував для Іванющенка розкрадання кіотських коштів, а зараз організовує докрадання в цій же схемі того, що не встигли до Майдану.

Нагадаю – 1.7 млрд. грн. кіотських коштів в часи Януковича були розписані на утеплення шкіл. Цим займалося ТОВ «Карпатибудінвест» – фірма, активами якої керував вище згаданий фонд «Нові технології», де Іванющенко є власником, а Недава був директором. Ці кошти переважно були розкрадені.

У мене є копія звіту Державної фінансової інспекції (акт ревізії N07-2314) та звіт міжнародної технічної експертизи проведеної в кінці 2013 року, де йдеться про те, що цитую: “факт невиконання будівельних робіт, передбачених проектно-кошторисною документацією в ПОВНОМУ ОБСЯЗІ встановлений по КОЖНОМУ об’єкту”.

Зараз Недава продовжує витягати кошти за невиконані роботи. Якщо все називати своїми іменами – продовжує красти.

15 липня 2015 року Господарський суд міста Києва стягнув з державного “Держекоінвест” 24,61 млн. гривень заборгованості на користь ТОВ “Карпатибудінвест”, за виконання теплосанації 38 об’єктів соціальної сфери у Луганській області. Тобто уявіть рівень нахабства – Недава продовжує грабувати країну по старим схемам Іванющенка. Хтось може зауважити – це ж рішення суду. Відповім, насправді Недава не зміг би купити таке рішення суду навіть за найбільші кошти, якби сидів не у парламенті, а у в’язниці по справі розкрадання кіотських коштів.

І справа відповідна є. Проте з нею проблеми саме тому, що Недава – депутат БПП, на нього орієнтуються ще два десятки депутатів і фракція боїться втратити ці голоси. Тому Недава – недоторканний. І користуючись ситуацією, косить гроші далі і вирішує проблеми в правоохоронних органах. Зокрема, він організував рішення суду, яким вимагається закриття кримінального провадження, щодо розкрадання Юрієм Іванющенком державних коштів отриманих від продажу квот на викиди парникових газів Японії. В якій якраз розслідуються факти невиконання ТОВ «Карпатибудінвест» робіт, щодо утеплення шкіл.

27 січня 2016 року Солом’янський райсуд примусив генпрокуратуру закрити кримінальне провадження №42015000000000207 протягом трьох днів. Причому підстави закриття -«строки розслідування вичерпані, обвинувачення не висунуте». Тому що одним з обвинувачених мусить бути депутат БПП. А він, повторюся, в БПП цінна особа – у нього своя банда депутатів – два десятки осіб.

Фактично виключно через це у нас не висунуте обвинувачення Іванющенку! І для мене питання не лише в помсті за пролиту на Майдані кров, за вбитих на Сході, адже від початку сепаратистів фінансував саме Іванющенко. Крім цього, є питання коштів для бюджету України. Справа в тому, що за кордоном на рахунках Іванющенка арештовано сотні мільйонів грн. Зокрема, в рамках нашої кримінальної справи в Швейцарії було арештовано на рахунках Іванющенка 72 млн. швейцарських франків, що за курсом НБУ складає 1.88 млрд. грн. І рішення суду потрібне було Іванющенку, не лише для того, щоб «прикрити» Недаву, а для того, щоб розблокувати ці кошти.

Тож депутат Недава дуже дорого коштує Україні. І це ще не вся вартість. Вона «зростає» щоденно.

Я, наприклад, нещодавно писала, як «Азовмаш» (належить Іванющенку) отримав рішення суду в окупованому Донецьку, що держава винна йому 300 млн. грн. начебто переплаченого податку на прибуток у 2013 році. До речі, інвестиційний фонд «Нові технології», де працював Недава – керував активами «Азовмашу» в тому числі.

Це старі схеми, але є і безліч нових. Яскравий приклад – Недава поставив свого менеджера на державну «Артемсіль». Підприємство з прибуткового одразу перетворилося у збиткове.

Взагалі, зараз маючи 20 депутатів у партії влади та не маючи совісті можна стільки всього витребувати для себе!

Отже, у Іванющенка зараз хороші позиції. Його керуючий, що залишився на господарстві після втечі боса – не лише наглядає за добром, а й примножує його. Проте Іванющенко лобіює свої інтереси не лише через БПП. Є ще одна схема, більш витончена, завдяки їй в інтересах Іванющенка працюють відомі антикорупціонери. Звучить неймовірно? Тоді задайте собі питання, чому при такому впливу групи Іванющенка в БПП, і безлічі корупційних схем, так мало публічних скандалів? Чому Недава уникає звинувачень мас-медіа?

Зате, який грандіозний скандал, шалену критику викликав в рядах «антикорупційної спільноті» законопроект про спецконфіскацію активів Януковича. Це, зауважу, – група Іванющенка посмикала ниточки, що тримає в руці.

А тепер про одну таку ниточку. Навіть цілий канат. Нові обличчя «колишніх» – відомі антикорупціонери з команди Саакашвілі. На Лазурному узбережжі по-сусідстві з Іванющенком живе Олексій Федоричев – російський олігарх, що володіє стивідорною компанією «Трансінвестсервіс» в Одеському порту «Південний». Він постійний герой скандальної хроніки. Наприклад, у 2012 році особистий літак Олексія Федоричева с бортовим номером «9H-FED» був затриманий на канарських островах з вантажем кокаїну у кількості 1988 кг.

Федоричев і Іванющенко дружать сім’ями. Зокрема, син Іванющенка Арсен довгий час займався футболом у молодіжній команді «Монако», головним спонсором, якої виступає Федоричев. В якійсь момент російський мільйонер навіть надумав придбати цей футбольний клуб і готовий був викласти за нього аж 100 мільйонів «зелені». Але купівлю ветував принц Монако. Справа в тому, що французькі правоохоронні структури надали довідку: «Федком» Федоричєва засвітився у сумнівних справах відомого торговця зброєю українського походження Леоніда Мініна.

До речі, саме ця людина надихнула Голівуд на створення стрічки «Криваві алмази». За цим збройним бароном ганялися спецслужби половини світу. Але доказів постійно бракувало. У 1997-му поліція намагалася дістати Мініна через Федоричєва. Тоді «Fedcom» запідозрили у відмиванні кримінальних коштів, називали навіть легальним «дахом» східно-європейської мафії. Однак виставити обвинувачення поліція спромоглася лише співробітнику Fedcom Олександру Клюєву – за зберігання фальшивих паспортів.

Сам Мінін попався у 2000-му, через дріб’язкову скнарість. Раннім ранком в поліцейську дільницю Мілана постукала повія, яка поскаржилася на клієнта, що відмовився платити. Панночка привела поліцейських – серед номеру сяяв розсип камінців – «кривавих алмазів» з африканського континенту, також – портфель з документами з останньої оборудки, які й допомогли засудити збройного барона.

В українській частині історії Федоричева не блискучий голлівудський сюжет, але натомість вражають суми, що зникали з Державного бюджету. Історія наступна: в часи режиму Януковича Іванющенко організовував виведення мільярдів через створення єдиного посередника на зерновому ринку компанії «Хлібінвестбуд». Менеджером був Ігор Філіпенко, що постійно роз’їжджав між офісом Іванющенка та міністерством агрополітики на відомому Майбаху Кирпи.

Ігор Філіпенко був як директором «Хлібінвестбуду» так і головою наглядової ради ДПЗКУ. Державне підприємство відправляло за кордон кораблі з зерном. Фактично Іванющенко відправляв державне зерно Федоричеву. Компанії останнього до сих пір не розплатилися. Уявіть, лише протягом 2013-2014 року офшори не розрахувалися з ДПЗКУ на колосальні суми. Зокрема, слідство встановило, що 44 млн. доларів заборгували офшори, де бенефіціаром є Федоричев.

Nedava2

Однак далі слідство не йде, тому, що «ТІС» (компанія Федоричева) продовжує активно працювати в Україні, купує політичну підтримку. Наприклад, «ТІС» є основним спонсором фонду «На благо Одеси», який фінансує життєдіяльність губернатора Одещини Михайла Саакашвілі. Тому «дахом» в прокуратурі у цієї компанії є друг Саакашвілі – Сакварелідзе.

Причому український директор «ТІС» Андрій Ставницер – радник Саакашвілі. А якщо до цього додати, що ще одним спонсором фонду є фірма ТОВ «Судосервіс-Україна», де засновником є Іван Фурсін, партнер Фірташа по «РосУкрЕнерго», одногрупник Сергія Льовочкіна, а першим заступником губернатора є Володимир Жмак, що останні роки був генеральним директором «Роснефті», яка працювала в схемах Курченка, то стає зрозуміло, чому Саакашвілі так піарять ЗМІ, що належать «колишнім». Чому близькі до нього депутати з антикорупційної платформи костьми лягають проти повернення активів «колишніх» в державний бюджет.

Nedava3

Однак повернуся до «зерна». Найсумніше, що продовжилося розкрадання зерна після Майдану. По тих самих каналах через Іванющенка, Філіпенка, Федоричева. Тільки що цими каналами користувалася «Свобода».

Коли міністром агрополітики був призначений Швайка, він в свою чергу призначив директором ДПЗКУ людина Іванющенка – Петра Вовчука, що раніше працював в «Хлібінвестбуді».

Nedava4

Після їх роботи, ще дві фіктивні британські фірми винні Україні за поставлений ячмінь гроші у сумі 20 млн. та 15 млн. доларів. Тобто було вкрадено майже 1 млрд. грн.!

Nedava5

Схеми діяли завдяки домовленостям “сірого кардинала” “Свободи” Ігора Кривецького (Пупса) з його “колегою” з клану “донецьких” Юрієм Іванющенком.

Причому працювали знову через спонсора Саакашвілі, друга Іванющенка – Федоричева. Зокрема, одна з кримінальних справ порушена за фактом придбання ДПЗКУ Іванющенка-Пупса та подальшого перепродажу 22 тисячі тон ячменю, шляхом одного переоформлення складських квитанцій. В результаті, державна корпорація в момент виявилася винна ТОВ «Тіс-зерно» 52 млн. грн. І все це відбувалося у серпні 2014, коли українці гинули під Іловайськом.

А потім, коли міністром АПК став Павленко, якого запропонував депутат від «Самопомочі» Іван Мірошніченко, прокрутилася ще одна схема. ДПЗКУ повинна була поставити китайцям 550 тис. тон кукурудзи до 31 грудня. Коли у кінці року прийшов новий міністр, було відправлено лише сім кораблів з необхідних десяти. Тому почали терміново споряджати ще три.

В результаті, зерно було куплене за валюту у компаній, у яких кораблі на той момент знаходилися в українських портах. При чому переплата за кожну тонну становила майже 100 доларів. Пояснення цього були наступні – новопризначена команда потрапила в патову ситуацію, в неї не було іншого виходу. Це певно суто випадково, що товариш міністра нардеп Мірошніченко 5 років працював гендиректором «Нобл Ресорсиз Украина» (саме корабель цієї компанії був куплений, причому переплата за зерно становила 4 млн.доларів).

І це теж мабуть випадково, що ще два кораблі були куплені у Grain Trading Group AG. Президент – цієї фірми Бровді Юрій Довганич був менеджер Іванющенка в «Хлібінвестбуді», саме в той час коли депутат «Самопомочі», згаданий вище Мірошніченко, був позаштатним радником міністра АПК Присяжнюка – квоти Іванющенка в уряді Азарова. (До речі, в матеріалах кримінального провадження є відомості, що на складах все-таки було зерно, і не було потреби купувати кукурудзу з шаленою переплатою).

Nedava6

І ще, саме при міністрі Павленку «Артемсіль», що в підпорядкуванні АПК, було передано під контроль Недаві, і підприємство раптово з прибуткового перетворилося на збиткове… Тож вже не виглядає випадковим, що хоча більшість нардепів в «Самопомочі», на чолі з Соболєвим, афішують свою підтримку конфіскації активів колишніх в держбюджет, але ціла група, без жодних підстав гаряче виступає проти законопроекту 3025.

Отже, мафія може смикати за ниточки депутатів різних фракцій, як ляльок. При чому я згадали лише лінію Іванющенка, а є ще вплив Медведчука, Льовочкіна, Курченка. Тому так важко проходить закон про спецконфіскацію активів, його атакують з різних сторін, навіть ті, від кого ніколи б не чекала. Атакують особи, які публічно сповідують західні цінності, «борються з корупцією». Мафія обплутала все.

Україна зможе рубати щупальця спрута лише тоді, коли візьметься за активи мафії.

Головне – не впадати в паніку, не кричати, що все пропало і тікати з корабля. Ні, треба робити хоча би маленькі кроки, нехай і проти течії, і зараз цей крок – звернення арештованих коштів «колишніх» в держбюджет.

Тетяна Чорновол, chornovol.info

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

14 ответов

 1. И президент вновь ничего не знает,т как формировал блок по спискам представленным
  окружением. А кто же тогда его окружение? Чему вы еще хотите удивиться? Это агония.

 2. Ви забули що одно Свободівця екс-депутата ВР Михайла Блавацького ( Міську Брокер) в кримінально оточенні,який після втечі Януковича-зека,ходив по Майдані та кричав,що Юра Енакієвський виділив щ фонду один млн.гривень на лікування майданівців!

 3. доиграются все эти ублюдки:скоро мы их будем отстреливать как бешеных собак,доверия нет никому-суды линча будут все на улице!!!!!!!

 4. В этой теме замешан быший зам председетеля ДПЗКУ Олег Щурин. Вот кого брать за яйца надо.

 5. В этой теме замешан быший зам председетеля ДПЗКУ Олег Щурин. Вот кого брать за яйца надо.

 6. Таня расскажет ,слушайте больше!посмотрите на эту революционерку в живую как фото модель одета с сумками Лую Витон, а 2 года назад в болоневой курточке по чужим домам лазила.а сечас и о людях простых забыла!!!!!

 7. Кадровая политика премьер-министра Арсения Яценюка, а именно назначение на должности уровней заместителей министров, директоров департаментов и начальников управлений госпредприятий во многом типичное порождение управленческого «совка». На ключевые во всех сферах должности расставляются люди, запятнанные участием в коррупционных деяниях прошлых властных команд В.Ющенко и В.Януковича. Типичный пример Юрий Юрьевич Васьков, який назначен заместителем Министра инфраструктуры Украины распоряжением Премьер-Министра Украины от 04.03.2015 № 152-р. В Министерство Юрий Юрьевич занимается реформирования морской отрасли и речным судоходства страны. Некоторые детали биографии реформатора Ю.Васьков. депутат Одесского горсовет VI созыва, фракция Партии регионов; 2011-2013 гг — начальник Одесского морского торгового порта. Назначен Борисом Колесниковым, Вице-премьер-министра Украины, министра инфраструктуры Украины, ставленник Рината Ахметова; 2013-2014 гг-глава ГП «Администрация морских портов». Назначен Владимиром Козаком, министром инфраструктуры Украины, ставленник «семьи» Януковичей. Привожу некоторые факты из деятельности Ю.Васьков во время правления Януковича: Руководил строительством порта «Карантинный мол» в Одессе. Потратил 2 млрд грн бюджетных средств. Строительство велось с грубым нарушениями, в итого часть строений ушла под воду; во времена Януковича активно лоббировал сдачу уникального, стратегически важного для Украины МТП «Южный» в концессии Р.Ахметову занимался деятельной подготовкой к приватизации портов Украины в интересах России. Ю.Васьков — в 35 лет Получить 4 высших образования (Одесская Национальная Морская Академия, Одесская Национальная Юридическая Академия, Одесский Национальный Морской Университет, Аспирантура Одесской Национальной Морской Академии, Немецкий институт IBR), закончить аспирантуру, защитить кандидатскую и пол членом-корреспондентом Транспортной Академии Украины, попутно Возглавляя и самое крупное морское предприятие Украины — полнейшая профанация. Сегодня, став заместителем Министра инфраструктуры Украины, в сферу интересов Ю.Васьков попала также и Инспекция по подготовке и дипломирование моряков. Кадровая политика Проводимая Ю.Васьковым вызывает неудомевание и не подлежит никакой критике. Заместителем начальника Инспекция по подготовке и дипломирование моряков, який курирует вопросы дипломирование, аттестации и тестирования был назначен Панченко Вячеслав Владимирович. Совсем недавно Панченко В.В. был переведен в инспекцию из гос инспекции Украины по безопасности на морском и речном транспорте, где он прославился как один из главных коррупционеров. Занимался выдачей лицензий на проведение хозяйственной деятельности, а также посредническими услугами связанными с деятельностью департамента административных услуг Укрморречинспекциы. Имея образование киевски национального университета им. Т.Г.Шевченко, специальность международное право, квалификация юрист-международник, переводчик с испанского языка Панченко В.В. активно бросился реформировать инспекции по подготовке и дипломирование моряков. С приходом «коррупционного помощника» усилилась работа в регионах особенно в Николаевском и Херсонский, где со слов моряков поборы инспекции значительно возросли. Итак, капитану дальнего плавания придется выложить помимо официальных платежей еще и примерно 1000 долларов США за успешное подтверждение квалификации в ГКК. НЕ обошла стороной коррупция и Измаильский региональный филиал инспекции по подготовке и дипломирование моряков. Для положительного результата прохождения экзамена на первый диплом судоводителя или судомеханик, в городе Измаил помимо официальных платежей также нужно заплатить 500-600 долларов. Подтверждение звания капитана дальнего плавания обойдется в 1000 долларов. Получение диплома ГМССБ в 500 долларов, а сертификата офицера охраны судна только 200. Если заплатил, то сдал, если нет, то имеется. Возглавляет Измаильский региональный филиал инспекции Петренко И.Ф. Личность известная тем, что придя на работу в инспекцию в 2009 году в должности механика третьего разряда умудрился дослужится до механика первого разряда. Неоднократный жалобы на «деятельность» Петренко И.Ф. остаются без должного внимания руководства Министерства инфраструктуры Украины, Укрморречинспекциы, правоохранительных органов, СБУ. На сегодняшний день человек с документами полученными незаконным путем продолжает работать на своей должности, более того при содействие Ю.Ю. Васькова и работников СБУ Жилейко Сергея Сергеевича, Швыдкого Вадима Викторовича за денежное вознаграждение, планирует в ближайшее время занятий место заместителя начальника инспекции. С таким подбором кадров и политикой Министерства инфраструктуры Украины в отношении инспекции по подготовке и дипломирование моряков, а именно заместителя Министра инфраструктуры Ю. Васькова, голови Укрморречинспекциы Н. Горбаха, С. Жилейко достойной работников вышеупомянутого министерства принимавших участие в согласованию Панченко В.В. , Петренко И.Ф. Украину могут исключить из “белых списков” International Maritime Organization (IMO) и Украинской моряки не смогут работать на европейских судах. Несколько лет назад в «черный список» Евросоюза попала Грузия, морским специалистам которой закрыт теперь доступ к работе на его судах. Под эту санкцию может попасть и Украина, если будет продолжать «убивать» систему подготовки и дипломирование моряков. НЕ хотелось бы завершат банальнымы словам надежды на победу здравого смысла и торжество главенства закона. Но все-таки, она есть. А оферист и жулик Моргуненко чего стоит? А ведь трудится в Николаевском филиале инспекции замом, и в хрена не дует! Охуенный в нешей страны чекисты, бляди воровитые! Вор вора кроет!

 8. Аваков и Порошенко в сговоре с Донецкими. Иначе как обьяснить что в Киеве свободно передвигаются Горловские и Енакиевские представители криминального мира. В Киеве живет Саша Батурин (Батура), Вася и Валик Костиков (братья одинаковые), Руслан Внуков (Рулет), Стас Молчанов (Стасик), Саша Мазур (Мазур), Носик, Перегуд, Шумак. Вся это шлоебень свободно живет у нас под носом. СБУ не работает, полиция еще не родилась, разведка спит, Администрация Президента не мониторит ситуацию. В итоге мы будем иметь расширение полномочий донецких авторитетов в Киевской области. Очнитесь, проснитесь. Давайте наконец работать. На Киевском “Ц” отдыхает Юра Крысин. Киньте его в хату к Атошникам. Он Вам быстро расскажет про планы Донецких на будущее. Возьмитесь за работу. Упустите время- будете прислуживать всякой горловской пидарасне. Слава Украине. Смерть сепаратистам.!!!

 9. Юра Енакиевский СПРНСИРУЕТ ДНР ЛНР!!! ПО ЕГО ПРИКАЗУ УБИВАЛИ ЖУРНАЛИСТА И ЛЮДЕЙ НА МАЙДАНЕ И В ПАРКЕ!!!!! ВСЯ НАДЕЖДА НА РЕБЯТ С АТО!!! ЧТО БЫ УБРАЛИ С УКРАИНЫ ЭТУ ШЕЛУПЕНЬ ЕНАКИЕВСКОГО !!!!

 10. Что это за люди которые имеют дело с Юрой Енакиевским?!!! С этим Палачем Майдана! С Главным Смотрящим Украины!! С ШЕСТЁРКОЙ ЯНУКОВИЧА!!! Столько ЛЮДЕЙ УБИЛИ НА МАЙДАНЕ!!! Никого не наказала Власть! И есть Люди Которые с Этим УБЛЮДКОМ ЮРОЙ ЕНАКИЕВСКИМ ЕЩЁ ОБЩАЮТСЯ И ЕГО ОТМАЗЫВАЮТ?!!!!!!! ОЧНИТЕСЬ ПОКА НЕ ПОЗДНО!!!!

 11. Палача Майдана Юру ЕНАКИЕВСКОГО СБУ КОГДА АРЕСТУЕТ ???!!!!! ЕНАКИЕВСКИЙ СПОНСИРУЕТ ДНР ЛНР!!! ЕГО ШЕЛУПЕНЬ В КИЕВЕ СИДИТ СПОКОЙНО!!!! ГДЕ РАБОТА СБУ????!!!! ГДЕ ЗНАМЕНИТАЯ АЛЬФА ??!!! ЕНАКИЕВСКИЙ ЖИВЁТ В МОСКВЕ ЕЗДИТ В СОЧИ МОЖЕТ ПОРА АЛЬФЕ ЕГО ПРИВЕСТИ В УКРАИНУ И СУДИТЬ ЭТО ЧМО ???!!!!!!

 12. А кто скажет с кем работает Свири (Киев-Атлантик Украина)? Весь прошлый год он отправлял зерно в Сирию Асаду. Странно это очень. Или это сново “многоходовочка” от СБУ и злочиной влады? Крутить на пенисе держдеп? Втянули честного американского ковбоя в финансирование и обесечение Асадавской власти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ