ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Наркомафія у Кременчуку: під патронатом перевертнів у погонах

На території Полтавської області у м. Кременчук здійснюється розповсюдження наркотичних засобів без жодних протидій за допомогою перевертнів у погонах, а саме:

головного фігуранта наркокортелю в м. Кременчуці, полковника поліції:
Сурадєєва Ігоря Олександровича 09.09.1980 р.н. уродженеця м. Кременчук, Полтавської області має у власності та користуються автомобілем Шкода Октавія д.н.з. ВІ 2829 ВА

а також його поплічника співробітника карного розшуку Управління карного розшуку в Полтавській області:

Скриля Юрія Степановича 07.04.1987 р.н., уродженця с. Пронозівка, Глобинського району, Полтавської області, проживаючого за адресою: м. Кременчук, провулок Героїв Бресту 85 кв. 20 телефон 098-115-21-02.
який виконує всі команди наркобарона Сурадєєва І.О. і його рідного брата:

Скриля Олександра Степановича 29.01.1985 р.н., уродженця с. Пронозівка, Глобинського району, Полтавської області проживаючого за адресою: м. Кременчук, квартал 274 б. 4 кв. 182 телефон 067-535-50-85,
який працює у відділі внутрішньої безпеки Полтавської області та прикриває своїх товаришів по наркобізнесу, а також колишніх працівників ДАІ теперішніх працівників патрульної поліції Полтавської області братів:

Акіменко Миколи Миколайовича проживаючого у м. Кременчук, телефон 097-273-17-27;

Акіменко Олександр Миколайович 07.03.1983 р.н. уродженця м. Кременчук, Полтавської області.

В мережі інтернет мається безліч статей журналістів та небайдужих громадських активістів, про злочинну діяльність вищезазначених осіб з розповсюдження сильнодіючого наркотичного засобу «метамфітаміну» на території міста Кременчука та Полтавської області. Про діяльність злочинного синдикату перевертнів у погонах можна прочитати у наступних статтях:

- https://vk.com/maidan.kremenchuk
- http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3592501/
- http://communa.in.ua/rezonans/item/996-1448125681Мені стало відомо про нові обставини кримінального наркосиндикату Сурадєєва І.О. Так мені достовірно відомо, що в с. Максимівка, Кременчуцького району діє нарколабораторія по виготовленню сильнодіючого наркотичного засобу «метамфітаміну», куратором та спостерігачем якої є близький родич пана Сурадєєва. На даній нарколабораторії працює безліч наркозалежних осіб та потужності цієї лабораторії можуть сперечатись з містами мільйонного населення.
У кінці 2015 року у м. Кременчук відбулося отруєння 15 річної дівчини метамфітаміном і це є наслідком кримінальної діяльності перевертнів у погонах Полтавської області (так як окрім них на території м. Кременчука та Кременчуцького району ніхто не здійснює розповсюдження наркотичних засобів оскільки така діяльність одразу припиняється перевертнями у погонах шляхом нанесення тілесних ушкоджень та привласнення грошових коштів та наркотичних засобів котрі в подальшому реалізуються по власній мережі наркотичного синдикату).

Мається достовірна інформація про причетність працівників ДАІ м. Кременчука до наркосиндикату, які за допомогою своїх службових повноважень та впливу в м. Кременчуці забезпечують безперешкодне розповсюдження наркотику по території м. Кременчука, Кременчуцького району та області, шляхом прикриття автомобілів, які розвозять наркотичні засоби та користуючись тим правом, що крім працівників ДАІ ніхто їх не зупиняє, отримуючи при цьому велику долю від продажу наркотиків та життя на широку ногу. Слід додати, що Микола Акименко курсує по м. Кременчуку на новому автомобілі VOLKSWAGEN Passat CC д.н.з. ВІ 7787 ВМ

вартістю 30000 доларів США, а його брат Акименко Олександр на автомобілі TOYONA LAND CRUISER PRADO д.н.з ВІ 1874, вартістю 40000 доларів США.

Закрадається питання звідки у ДАІшників такі автомобілі, які оформлені на підставних осіб та звідки кошти на щоденне відвідування найдорожчих ресторанів м. Кременчука.
Фото вищезазначених працівників ДАІ додається:Крім того дані працівники ДАІ причетні до фальсифікацій ДТП та вимагання у мешканців м. Кременчука грошових коштів за керування транспортними засобами у нетверезому стані та скоєння ДТП, про що свідчать особи, ім’я та прізвища яких на даний час я не можу розголошувати, так як вони є свідками кримінального провадження.

Про факти вимагання грошей у водіїв м. Кременчука можна спитати майже у кожного другого мешканця м. Кременчук, та кожному відомі ці брати псевдодаішники наркосиндикату.
Факти щодо незаконної діяльності ДАІшників на даний час зафіксовано відповідними органами , які не входять до органів внутрішніх справ та в подальшому будуть оприлюднені після санкціонованого затримання даних осіб.
Слід додати і про братів Скрилів. Скриль Олександр був помічений у скандалі з катуванням затриманого. Це було доволі давно, але цей факт характеризує дану особу та нажаль правди правозахисники та адвокати не добились, так як правоохоронні органи покривають своїх перевертнів. Про дані факти можливо ознайомитись у наступному посиланні: http://yustinyustin.livejournal.com/57469.html

Крім того на даний час Скриль Олександр працює у відділі внутрішньої безпеки Полтавської області та кришує своїх товаришів по наркобізнесу, отримуючи прибутки та роз’їжджаючи по курортах. Звідки такі прибутки, коли заробітна плата сягає приблизно 3000-4000 грн.?

Фото додаються:Скриль О.С. їздить на автомобілі «Honda Civic» приблизно за 17000 доларів США д.н.з. ВІ 9699 АТСкриль Юрій є правою рукою Сурадєєва Ігора та виконує всі його забаганки. На даний час поки Сурадєєв відсиджується у м. Гадячі, Полтавської області на посаді начальника карного розшуку, Скриль Юрій виконує усі злочинні накази від імені свого боса та фальсифікує кримінальні провадження. При цьому роз’їжджаючи по м. Кременчуку на автомобілі «Кіа Спортедж» за 20 000 доларів США д.н.з. ВІ 2122 ВТ. Знову ж таки питання: звідки гроші при заробітній платі приблизно в 3000 грн.?

Фото Скриля Юрія та його автомобіля:Крім того на сторінці Юрія Скриля, в мережі інтернет сторінка соціальної мережі ВКонтакте https://vk.com/id81461714, розташовано дивну картинку з підписом «БЕРКУТ МЫ ГОРДИМСЯ ТОБОЙ, НЕТ МАЙДАНОВСКОМУ БЕСПРЕДЕЛУ» за посиланням https://vk.com/id81461714?z=photo-62338399_323797282%2Fwall81461714_173 що підтверджується його фотознімками та друзями, дружиною Олександра Скриля, де вони сфотографовані удвох з братом.

Як така людина може працювати у новій поліції, коли вона під час МАЙДАНУ, коли помирали громадяни України, захисники ВІТЧИЗНИ пише про беспредел майдану та пошану беркуту, який вбивав наших побратимів?

В місті Комсомольську розповсюджуються наркотичні засоби за допомогою раніше судимого мешканця Комсомольська, якого знову ж таки покривають брати Скрилі, на час відсутності в місті пана Сурадєєва.

Хочеться додати, що після реєстрації кримінального провадження в іншому місті Полтавської області, пан Сурадєєв вирішив покарати всіх, хто проти його наркотичної діяльності, шляхом внесення недостовірних відомостей до кримінального провадження з метою проведення несанкціонованих обшуків у громадян. Після чого, фальсифікуючи документи та погоджуючи їх із керівництвом поліції Полтавської області працівники провели ряд обшуків у м. Кременчуці, налякавши при цьому громадян. Більшість цих обшуків була безпідставною та незаконною і має намір помсти за боротьбу із наркоторгівлею. Документи про проведення даних обшуків та про осіб, які їх проводили передано до відповідних органів та будуть використані в кримінальному провадженні як докази. Потерпілі особи від обшуків на даний час надають пояснення відповідним органам з метою притягнення перевертнів у погонах до кримінальної відповідальності.

Крім того, Сурадєєв працює на даний час у м. Гадяч, де його сховав керівник поліції Полтавської області Бех О.В., так як він має фінансову заінтересованість у наркоторгівлі та жодні контролюючі органи не звернули уваги на той факт, що Сурадєєв підпадає під Закон України «Про очищення влади» так як затримував активістів майдану м. Кременчука, що зафіксовано на відеокамери та про що, безліч разів писали засоби масової інформації. Яким чином така падлюка працює у поліції та яким чином проводиться очищення влади та нової поліції. Скільки можна терпіти це беззаконня та свавілля. Опитайте мешканців міста про злочинну діяльність вищезазначених осіб, які охоче нададуть Вам також і відеодокази. Припиніть свавілля у м. Кременчуці та Полтавській області.

Ці повідомлення є каплею у морі, тому що, якщо ввести фамілію СУРАДЄЄВ у пошуку інтернет ресурсу все стане зрозуміло за 15 хвилин. Безліч активістів, журналістів та просто небайдужих людей пишуть про злочинну діяльність вищезазначених осіб, перевертнів у погонах поліції Полтавської області, та тільки лінивий не писав про це.

Виникає питання, яким чином реагує керівництво новоствореної так званої нової поліції на факти, про злочинну діяльність Сурадєєва та його команди, або другий варіант, воно отримує велику долю від розповсюдження сильнодіючого наркотичного засобу «метамфітаміну» полковником Сурадєєвим та його командою?

Докладніше про отруєння дівчини читайте тут: http://kremen.today/2015/11/25/15-letnyaya-kremenchuzhanka-popavshaya-v-reanimatsiyu-otravilas-amfetaminom/.

На початку 2016 року до мене надійшла інформація про те, що Скриль Олександр Степанович, щомісячно отримує хабарі з наступних суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться в районі м. Кременчука під назвою Молодіжний:

• За реалізацію незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів без ліцензії на право реалізації лікеро-горілчаних виробів
1. Кафе-бар «Світлана» м. Кременчук, проспект 50 річчя Жовтня 18;
2. Кафе-бар «Дракон» м. Кременчук, проспект 50 річчя Жовтня поруч з ринком «Аврора»;
3. Кафе-бар «Оковита» м. Кременчук, проспект 50 річчя Жовтня 20;
• За незаконний прийом брухту чорних та кольорових металів без дозволу на такий вид діяльності
1. м. Кременчук, вул. Радянської Армії 1Б.

До працевлаштування у відділ внутрішньої безпеки Скриль О.С. працював у підрозділах по боротьбі з економічною злочинністю та був керівником міського відділення міліції, що відповідала за район Молодіжний м. Кременчука та у цей раз «прибив» собі ряд підприємців котрі і досі «носять» йому хабарі. Хто відмовлявся давати хабарі Скрилю О.С. одразу попадали у розробку його рідного брата Скриля Юрія Степановича (на той момент співробітника УБОЗу) та його колеги Сурадєєва Ігоря Олександровича, які в свою чергу здійснювали «пресинг» вказаних підприємців.

У місті Кременчук мається безліч громадян та суб’єктів підприємницької діяльності, які постраждали від рук перевертнів у погонах котрі заробляють на реалізації наркотичних засобів, незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробах, отримання хабарів.По місту Кременчук мається безліч записів на будинках, парканах у жилих кварталах зазначених на фото, якими мешканці Кременчука, намагаються донести до компетентних органів інформацію, щоб останні звернули у вагу на факт розповсюдження наркотичних засобів співробітниками поліції.

 

Сергій Ялинчук

 

 

 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

15.02.2016 17:21 ШП

разве только * у Кременчуку? *. из-за этих скотов молодняк поголовно висит на таблетках и курит всякую дрянь. мало того- кто хочет соскочить -не тут-то было. ищут, находят, звонят круглые сутки, приходят домой — предлагают в долг, в залог, кредит , как хошь. угрожают. требуют брать самому и распостранять. и занимаются этим наши друзья в погонах.


15.02.2016 17:38 Швайка

Ну и куда смотрит новый начальник сбу близнюк? А я отвечу! Он в теме и в доле с этими подонками!


15.02.2016 18:01 ДОНБАСС

Да, интересный городишко Кременчуг. Обдолбанных по городу полно. А то что менты крышуют так это все знают. В этот список можно добапить Захарченко (этот вообще на ЗП у наркобарыг). А кто возглавляет соответствующий департамент МВД?, и чья он креатура? Вот откуда ноги растут. Но говорят они все патриоты, заслуженные и уважаемые…


15.02.2016 18:43 Жатмын

ШВАЙКЕ:А ВЫ, ЧТО ВЫ ДЕЛАЛИ НА ПОСАДI в Кремечуці?


15.02.2016 18:50 крименчужанин

А кришует их в Кременчуге МЕР города Малецкий!


15.02.2016 19:49 херсон

руденко владислава поищите. он в теме.


15.02.2016 20:44 Генсек

Да, интересный городишко Кременчуг. Вот убили бывшего мера Кременчука Бабаева и что вы думаете, больше года прошло и виновных нет. Спустят и наркомафию під патронатом Вальцмана да кулі в лоб. То-то еще будет.


15.02.2016 22:23 Леся

Не зрозуміло чому! (якщо хось займався діями, вказаних ділків, але повірьте, по почерку статті це були компетентні підрозділи, а не цивільні громадяни) чому ділки не за гратами? Запитати у автора статті хто надав матеріали, після зясування ФІО горе опера, притягнути як мінімум за халатність по виконанню своїх службових обовязків щодо виконання функції по боротьбі з корупцією (Саме головне зясувати, цей виданий матеріал не обізнаним громадянам, чи мав обмеження якийсь доступ “сейф чи інше”)


16.02.2016 7:16 адвокат Константин

Говаривают что Киевских ОБНОНовцев которые ,подскользнулись, в Киеве переводят в Полтавскую область. Вот так то…


16.02.2016 7:22 Жатмыну от швайки

То же что и близнюк….. Ну и ещё несколько важных дел….


16.02.2016 7:37 285

Что делать, ужас, перевертни!!! Это реформы Порошенко, Турчинова, Яценюка, Авакова, Гройсмана. Теперь вся махина работает на этих служащих, пришедших на крови к власти. Допустим. Сейчас уйдет в политику с награбленным Яценюк. Без суда и следствия. Прийдет новая группа в полосатых купальниках и продолжат грабить, уничтожать страну с усиленным рвением. Украине, как стране, конец. Создана территория выкачивания денег для преступных групп во власти. Порошенко, Яценюку, Турчинову, Гройсману здоровые, свободные, образованные люди не нужны. Не нужны и патриотически настроенные граждане, которым эти товарищи организовали бойню в АТО. Украину уже ничего не спасет. Время утеряно. Молодеж и бизнесмены это поняли. Может кто видел статистику выехавших с Украины молодых людях и бизнесменах? Нет. Власти это будет неудобно озвучивать. Сейчас потянулись в Европу и простые люди. Готовы работать мусорщиками и убирать горшки из под больных за центы, но лиж-бы подальше от этой кровавой банды у власти.


16.02.2016 9:42 Учитель

Почитать комментарии…все виноваты! Менты, Малецкий, реформы, депутаты ВР! Детей своих воспитывать нужно нормально! Мои дети не употребляют ни смотря ни на что! А кто будет отвечать за порчу имущества и вандализм? Обписали Кулиничи, киоски, кафешки?


16.02.2016 9:45 Аноним

Есть подтвержденнные данные, что акция проплаченная господином Терещенко. Так как вышеупомянутый Сурадеев подал иск в суд за клевету. Все “художники” получили по 500 грн. И это ещё не финал, будет обписан весь город! Куда патрульные смотрят!?


16.02.2016 9:49 Великодушный

сука все такие умные, только никто ничего не делает. Умники, чего же вы только пишите, сидя за компьютером? Идите, меняйте страну, кто Вам не дает? встаньте “у руля” Кременчуга и сделайте городом мечты. А то только пи** и могут о том какие все плохие. А что вы сделали для города, для людей и для страны. Начните с себя!


16.02.2016 9:57 злой

Мне лично обрисовали. Я собиралденьги и утеплял квартиру. Для чего? Для того, чтобы теплобыло и красиво. А не для того чтобы местные малолетки купленные балономобписывали! Найду — балон в жо*у засуну


16.02.2016 10:01 Лина

Мой одногруппник хвастался, что заработал 500 гривен на 14 февраля на подарок. Ответил:”графитти ночью делал ”


16.02.2016 10:05 гражданка

Сколько это будет продолжаться? Портят внешний вид города. Мало того что пишут, так еще и дебоширят. Крики были полночи,а утром надписи во дворе увидели


16.02.2016 10:13 Орландо

А почему никого не волнуют цыгане, которые ширку толкают?


16.02.2016 10:16 Люблю Кременчуг

Ой, как будто только эти на машинах ездят!?!? Вы любого возьмите! Там автопарк дай Бог каждому у горотдела и автозавода. Эти может дорогу кому из чиновников перешли…


16.02.2016 10:19 Житель мирный

Это продолжения скандала ещё с бизнес букета. Когда типа Терещенко подкинули наркотики. И тут же понеслось гроб, пресса, зеваки… Терещенко, выборы прошли! Угомонись! Наверное у самого рыльце в пушку, точнее в порошке


Комментировать