Человек не терпит насилия!

Районий центр зайнятості як подарунок коханці. Або Горбаль-стайл

1073685

Ми активно слідкуємо за змінами в Міністерстві соціальної політики України, зокрема, призначення та звільнення директорів Державного центру зайнятості, з метою, нібито, реформування служби зайнятості, для відповідного ефективного використання коштів Фонду державного соціального страхування України на випадок безробіття. Однак, не зрозуміло як можна щось нове починати робити зі старими кадровими працівниками, які тим більше пройшли школу — «як збагачуватись за рахунок бюджету» періоду Кучми- Януковича…Так от, не зрозуміло, як керівництво Державної служби зайнятості хоче щось зробити, якщо прислухається до порад директорів обласних центрів зайнятості, «заляпаних» минулим режимом «Януковича», і які були у вертикалі даної служби та брали активну участь у розкраданні коштів Фонду, за допомогою створених відповідних схем. А для громадськості нагадуємо, що хабарниками це не тільки ті, які вимагають хабаря, але і ті, які за допомогою створених штучно схем, розкрадають державний бюджет України.

Сьогодні поговоримо про директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Горбаля Григорія Михайловича , який є керівником даного центру з 1993 року. Досить цікава особистість, хоча б тим, що від початку своєї кар’єри в службі зайнятості (1991р.) зумів переконувати своїх вищих керівників у тому, що він потрібен центру зайнятості як ніхто інший, навіть після «революції гідності» (таракани завидували б йому). А в тодішні часи без переконливих «грошей» чи схем, які б приносили гроші, не можна було утриматись на таких посадах.

А тепер коротко з відкритих джерел про Горбаля Г.М.:
Народився 29 травня 1960 року с.Горожанка Монастириського району Тернопільської області.
Трудову діяльність в службі зайнятості розпочав з червня 1991 року.
З листопада 1993 року очолює Івано-Франківський обласний центр зайнятості
Одружений, має двох синів.
2000 рік – нагороджений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням пам’ятного знака „За сумлінну працю”.
2001 рік – нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
19 вересня 2008 року в рамках Міжнародного академічного рейтингу популярності “Золота фортуна” нагороджений Почесною відзнакою «За благодійність».

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року нагороджений Подякою Прем’єр-міністра України.
За особисті заслуги в справі соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери в жовтні 2008 року присвоєно почесне звання „Заслужений працівник соціальної сфери України”.
2009 рік – нагороджений Подякою голови Городенківської районної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району, активну громадську позицію та сумлінне служіння громаді району.
2010 рік – нагороджений Подякою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм.
2010 рік – нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток Івано-Франківської області.
2010 рік – нагороджений відзнакою Державного центру зайнятості «За бездоганну службу» за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні.
2011 рік – нагороджений Почесною Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце у номінації «Територіальні органи центральних органів виконавчої влади» третього Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» в Івано-Франківській області.
За досягнення найкращих результатів роботи у 2012 році, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття в 2013 році нагороджений Почесною грамотою Державного центру зайнятості з врученням нагрудного знака „Почесна грамота Державного центру зайнятості”.
2013 рік — нагороджений нагрудним знаком Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за значний внесок у розвиток системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з нагоди Дня працівника соціальної сфери й 23-ї річниці утворення державної служби зайнятості.

Ознайомившись з короткими характеристиками всіх директорів обласних центрів зайнятості України, дійшли висновки, що Держаний центр зайнятості не скупиться на нагороди. Все ж здавалось б, що Горбаль Г.М. ідеальний керівник, і в Києві гладять і в області (доречі, зверніть увагу, хвалили його до «революції гідності», тобто «попєрєднікі»), та проведемо паралель, а саме: колишній директор Державного центру зайнятості України Володимир Галицький (про померлих поганого не говорять, але без цього прикладу ніяк), той самий, чия дочка – Маргарита Смілянська-Галицька, перебуваючи в Монте-Карло, не впоралася з керуванням і на своєму «Бентлі» врізалася в чотири автомобілі: AstonMartin, Mercedes, Ferrari і Porsche. Так от, Володимир Галицький очолював Держслужбу зайнятості з травня 2003 по квітень 2005 і з серпня 2006 до 25 листопада 2011року (день арешту В.Галицького). Паралельно з керівництвом Державним центром зайнятості Володимир Галицький був керівником виконавчої дирекції Фонду державного соціального страхування України з безробіття. Бюджет Фонду в 2010 році становив 7.3 млрд. грн. (в цьому ж році – Горбаль Г.М. відзначився — нагороджений Подякою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм (ще би, не відзначитись)). Як було відомо, під час арешту В.Галицького та під час обшуків у кількох банківських скриньках, які належали затриманим (ще були пару «пійманих»), були виявлені валютні цінності на загальну суму в $7,5 млн., велика кількість золотих годинників і дорогоцінних каменів. Так де ж можна заробити таке багатство у бідній Україні? Відповідь — з Фонду державного соціального страхування України на випадок безробіття, який поповнюється із наших зарплат. А щоб уміло викрасти кошти з фонду існували своєрідні схеми, і без участі директорів обласних центрів зайнятості це практично не можливо, так як треба пояснити куди треба акумулювати кошти і на які потреби.. А потреби були різні, наприклад сумнозвісні дотації роботодавцям на створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення. Роботодавці, які мали справу з відповідними дотаціями, знали про так званий «відкат» 15-20 відсотків від суми. Так і не обходилось без нашого персонажу Горбаля Г.М. , який був у ланцюжку тодішньої влади, і який допомагав складати копійку до копійки, що а ж наскладали на 7,5 млн. доларів США (це тільки ті, які засвітились). Розкрадання Фонду також здійснювались через тотальне придбання основних засобів, вартість яких була завищена в рази. І відповідні закупки проводились під контролем директорів обласних центрів зайнятості, в тому числі Горбаля. Не зрозуміло, чому фінансова інспекція України не проведе якісну перевірку використання коштів Фонду, хоч би за часів «Януковича». Чи громада України має чемно і тихо пробачити горе-керівникам розкрадання бюджетних коштів?

Враховуючи те, що люди від довготривалої влади дістають слабість (Путін –«рускім міром» захворів), то хотіли дізнатись чим заслаб наш сьогоднішній герой. І виявилось, що крім малювання схем відкатів, його слабке місце –це жінки, особливо 25-30 років, а найособливіше, це блондинки. Ніби нічого поганого не має, однак замість подарунків (духи, квіти, чи коштовності), він дарує роботу в своєму «царстві» — центрі зайнятості, з відповідним просуванням по кар’єрній сходинці, навіть не сходинки , а швидкісний ліфт.

Так, в одному з районних центрів зайнятості керувала, на той час, пасія Горбаля Г.М., яка за незначний час, заручившись безмежною підтримкою обласного директора (не за просто так) та використовуючи різного роду схеми, починаючи від «відкатів» по дотаціях роботодавцям і закінчуючи одноразовими виплатами для започаткування власного бізнесу, спромоглась перейти із взятої у найм квартири до власного елітного житла та придбанням не менш єлітної машини. До інформації — інших легальних доходів, а ніж заробітна плата, у даної особи не було (бізнесу не мала, батьки — службовці не високого рівня, чоловіка на той час не було).

А на сьогоднішній день, пан Горбаль опікується наступною особою, яку було прийнято на роботу в обласний центр зайнятості, так звана Тетяна Василівна Плесканка, доречі, з того ж району, що і героїня вище написаного абзацу, однак, повноваженнями вона наділена більшими. Пані Тетяна Василівна, поки що задовольняє своє «Я», доводячи своїх колег по роботі до сліз, принижень, а окремих випадках понижень у посадах і звільнень з роботи. Допуск до людей, з благословення Горбаля, має як в обласному так і районних центрах зайнятості. А щоб попасти у немилість пані Плесканки Т.В., достатньо, як кажуть, «не так подивитись» чи обмовитись не тим словом. При вирішенні будь якого кадрового рішення фахові здібності працівників центрів зайнятості та норми трудового законодавства не враховуються Горбалем Г.М., однак, приймається виключно особиста думка Тетяни Василівни. А за останній рік роботи даної особи, одні з кращих працівників центрів зайнятості, можна сказати, масово звільняються з роботи, так як не витримують психологічного тиску як Горбаля Г.М. так і Плесканки Т.В..

IMG 20150617 WA0000

Хотіли ближче познайомитись з Тетяною Василівною, дізнатись про її феноменальні розумові здібності у сфері служби зайнятості, так як за 2 роки роботи дана особа вже встигла займати посаду заступника начальника відділу обласного центру зайнятості, а тепер уже начальником одного з відділів та в. о. директора Яремчанського РЦЗ, але вона не вловима і на роботі застати не реально. Крім того, за даними одного з філій вищого закладу України, який заочно закінчила Тетяна Василівна, основна оцінка знань складала «задовільно», що складно співставити з таким кар’єрним зростом. Швидше всього, володіє знаннями чи навиками, які до вподоби Горбалю.

Як стало відомо, директор центру зайнятості, де на даний час працює Плесканка Т.В. звільнився за власним бажанням після переводу її у згаданий центр зайнятості. На рішення бувшого районного директора був реальний тиск директора обласного центру зайнятості Горбаля Г.М.. Складається думка, що Горбаль Г.М. має на меті подарувати сьогодні Тетяні Василівній районний центр зайнятості, а в подальшому більш вагому посаду в структурі, та надати можливість працювати не менш активно як попередня його пасія. І чи не проглядаються ознаки корупційних дій Горбаля Г.М., який призначає Плесканку Т.В. на посаду в. о. директора районного центру зайнятості де працює її рідна сестра.
А тепер запитання до Міністра Соцполітики та керівництва Державного центру зайнятості, чи можна реформувати дану службу до європейського рівня, якщо після «революції гідності» і до сьогодні, такі значні посади займають пережитки минулого, зі своєю заангажованістю і відсутністю будь яких моральних принципів, як директор обласного центру зайнятості Горбаль Г.М..

Далі буде….

Петро Якимчук, для ”ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

131 ответ

 1. Юстинка файна дівка Йой,я шось сій брехні не вірю. Таке файне молоде дівчє.Йой.скіки то всего написали.Йой. Я сі встидаю аж таке читати. Йой.

 2. Людоньки! Облиште! Най всім буде добре! Всім файного вечора. А Україні виїти з воєнної кабали ,бо не годна тоті вісті дивитися.

 3. Людоньки! Облиште! Най всім буде добре! Всім файного вечора. А Україні виїти з воєнної кабали ,бо не годна тоті вісті дивитися.

 4. Ця біла дівка, яка колись була першою безвідказною “красунею” району і працівницею малесенької заправки, зажене себе і Горбаля в могилу. Цей тандем риє їх іншим, а самі ж туди і попадуть. Нічого святого в людей немає! Цікаво, чи хоть раз ця світла голівонька показувалась психотерапевтам? Там явні признаки відкритої форми шизофренії!

 5. Диплом який отримала Довганич С.З.дуже гарно звучить, а чи підніметися культурний рівень цієї людини???

 6. Диплом який отримала Довганич С.З.дуже гарно звучить, а чи підніметися культурний рівень цієї людини???

 7. Диплом який отримала Довганич С.З.дуже гарно звучить, а чи підніметися культурний рівень цієї людини???

 8. “Ще не звільнена” Ви забули прокоментувати, що шановна директор Бандура, мала великі проблеми в зв’язку зі смертю свого чоловіка, так як була до того причетна. З вищевикладених коментарів, зрозуміло про різні схеми збагачення працівників центрів зайнятості про які всі знають, але мовчать, так як більшість ветеранів-працівників до цього причетні. Тепер мабуть все “зміниться до кращого”, адже директор КМРЦЗ Довганич С.З. вчора отримала диплом магістра Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, а вчителі та наставники у неї були хороші та її пажерливість до грошей не зробить її доброчесним, лояльним… директором.

 9. А ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МЦЗ— У ДИРЕКТОРА БАНДУРИ Г. Я. ДВА МАГАЗИНИ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ І ЦЕ ВОНА ЦІЛЕ ЖИТТЯ ПРОПРАЦЮВАЛА НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ

 10. Тут пишуть тільки ті,хто заздрить і нічого не варті в цьому житті.Ви подивіться на себе,чого ви досягли?????І чи Ви варті когось обомовлювати????

 11. Найбільше мені в цій ситуації шкода Лілію Меланюк…………………………….Вона напевне не розуміє яка ГУЧНА справа попереду її чекає,які матеріали вже зібрані….Вона напевне вже не рада що народилася…………

 12. Вчора почула особисто критику в сторону героїв статті від колишньої працівниці Івано-Франківського ЦЗ Оксани Гулян.Вона мені розповідала про те,що робить все можливе щоб звільнити Горбаля,просила у мене підтримки,оскільки я на даний час працюю під керівництвом Григорія Михайловича Горбаля,звичайно що я їй висказала свою негативну думку щодо її задуму.Я прийшла на роботу в центр зайнятості 9 років назад,не заплатила жодної копійки,та знаю ще багато працівників яких прийняли на роботу в ЦЗ без грошей.Григорій Михайлович строгий керівник але при цьому справедливий.Мене серце болить за ту несправедливість.Оксаночко спам’ятайся!!Для чого ти це все робиш?Неможна бути такою жорстокою.Тебе ж звільнили за твої численні порушення по-людськи,могли по статті звільнити взагалі.Ти ж знаєш як ти працювала,спала за робочим столом після нічних гулянь,тобі було не до клієнтів ЦЗ,весь робочий час проводила з телефоном в руках на різних сайтах.За що ти ще маєш мститись?

 13. ЦЕ ТОЧНО.Настоящий чоловік,який не боїться говорити правду в очі не буде писати тут анонімки.Петя,Вася і т.д. перелякані барани,які Горбаля одного пальця не вартують.Комплекс у них, як то кажуть”член короткий-тому язики такі довгі”!!!Заздрять чоловікові…

 14. От у кого однозначно є інвалідність то це у автора статті та пару неврівноважених коментаторів(висновок з офіційно перевірених джерел).Не жартуйте з такими звинуваченнями!!!Вже нема що писати?Нема фактів?Вирішили зробити інвалідом?Як таких злих людей земля носить на цій землі?Чому гинуть в окопах невинні хлопці,а такі нелюди як Вася,Петя-сидять і обливають брудом людей???Докажіть свій патріотизм в окопах-слабаки Ви!!!Таким чином ви боритесь з корупцією????Ні…Ви просто кожного дня мрієте здихатись Горбаля,щоб розвалити цю структуру…На схід хлопці-докажіть всім що Ви не звичайні анонімні ХРОБАКИ!!!

 15. Цікаво, яка група інвалідності, чи правильніше чого??? А взагалі все зрозуміло.

  Чого не зробиш щоб втриматись на посаді…

 16. Такі персони як Марія та Лариса мають щодня згадувати свої гріхи в молитвах…цілувати Горбалю ного що їх не ПОСАДИВ.(P.S.Якби ж вони знали хто такий Бог…)

 17. Жажда Гродюка помститися Горбалю,Світлані Довганич,Мацьківу- всім відома!!!Але трошки мало Він кашки з’їв.Мав би хоч трошки сміливості писати від себе, а то попридумував собі персонажів-думав не вичислять???Васильку,Васильку дивись бо какою своєю захлибнешся…

 18. Син Григорія Горбаля на сході-лікує наших героїв!!!А ВИ пане Василю Гродюку що?????написали 57 коментарів і ждете?Чого ждете?Правди???Йдіть з Ларисою в церкву помоліться,хай Вас Бог ізбавить від нечистої сили яка керує Вами,…

 19. і що проти нього зможуть зробити? його не посадять тому що він оформив інвалідність 2 групи і отримує величезну пенсію. награбоване майно записане на родичів. він чистий перед законом — спробуй доведи що він обікрав державу. суди можуть тягнутись роками. найкращий спосіб боротьби з казнокрадами — ВІШАТИ на деревах. Або на електричний стілець посадити злодюгу. як в Китаї.

 20. Корупційні правопорушення, ви ж описали одну із корупційних схем,як зловживають, брешуть, наживаються посадовці в Державній службі зайнятості. Це ж кримінал,а хочемо реформи в Україні. І дзвонити обов’язково потрібно і в Міністерство соціальної політики на урядову гарячу лінію тел. 0800 -507-309. Є гаряча лінія Державної служби зайнятості тел.0800-505-060.В Державну службу безпеки яка разом з НАБУ ( тел.0800-503-200) , веде якраз такі справи корупційні. І дзвонити потрібно всім не байдужим працівникам, всім , всім…. І міри будуть прийняти до цієї так званої особової касти і в області і в районах.

 21. Читаю ці коменти і думаю що то ініціативу треба брати в свої руки. Таке враження що то буде тягнутися вічність. Ті хто повинен запобігати протизаконним діям вирішили займатися іншими “кориснішими” справами, так виглядає. Давно вже не було народних методів люстрацї. Треба буде організувати, бо щось туго дохить. Таки 25 років дали своє…

 22. На мій погляд дзвінки не допоможуть, а може помиляюся?! Ще 16 вересня 2015 року міністр соціальної політики Павло Розенко оголосив про звільнення усіх керівників Державної служби зайнятості як центрального апарату так і керівників обласних підрозділів…!!! І що далі??? Після цього всі чекали змін!!! А змін не буде, так як центр зайнятості дає плани щодо “працевлаштування” безробітних, відповідно виконує програму Уряду щодо створення нових робочих місць. Як це завдання виконується знають всі працівники центрів зайнятості, адже нові підприємства не відкриваються, всюди йде скорочення робочих місць, а люди працевлаштовуються! Івано-Франківська область займає передові місцях щодо працевлаштування безробітних в Україні. А все робилося дуже просто: одні трудові договори між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю розривали та зразу ж укладали такий самий договір, тільки іншою датою (навіть самі підприємці не знали, що вони розривали трудові договори з працівниками та укладали нові). А працевлаштування безробітних без відома підприємців??? А гроші безробітних на податки за «ніби то працевлаштування» підприємцям, які залишились у кишенях працівників центрів зайнятості!!! Але “шило з мішка вилізає”, тільки при розриванні трудового договору, та при подачі звітів ПФУ. Не один підприємець мав проблеми, але директор КМРЦЗ все залагодив. Перевірки ОЦЗ “нічого не виявили” проте, слід зазначити, що не один працівник після виходу на роботу з декретної відпустки через декілька місяців, продовжив собі відпустку по догляду за дитиною до 4-х, 5-ти років… (за рекомендацією директора ЦЗ). Можна писати багато, але висновок тільки один….

 23. Працівники !!! Якщо не хочете працювати з таким керівництвом як обласному так і районному центрах зайнятості, прошу дзвоніть в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) тел. 0-800-503-200 ; міський номер 044-246-34-11. З першого лютого безкоштовна лінія!!! Наша країна в наших руках!!! А це бидло керівництво повинне відповідати по закону. Це бидло само не піде!!!

 24. В нормальній країні будь який чиновник на наступний день сам уже б звільнився, а цей — в нього немає совісті одна підлість і жажда до грошей.йому наплювати на свою репутацію. А людям далі працювати з таким безсовісним…

 25. Хочу зробити висновок і поділитися думками з приводу нашої статті. І так, що ми маємо. А маємо ми близько восьми тис. переглядів на сайті “антикор”, ще більше преглядів, постів, коментарів, висловлення своїх думок та побажань на сайті ” орд”, у фейсбуці . За такий короткий час — це не мало, погодьтесь тема актуальна. Наші герої, а точніше герой має відпрацьовану, на своєму власному досвіді хорошу практику ” заліг на дно” як то кажуть, і думає що поговорять тай перестануть, а він дальше буде продовжувати робити свої підкилимні справи. Можливо воно так і буде коли ми всі будем дозволяти так робити. В інших державах, куди ми намагаємся рухатись давно далиб відповідну оцінку герою компетентні органи. А в нас чекають щоб хтось за них зробив роботу. Тому так і живем і намагаємся кудись попасти нічого для того не роблячи….

 26. СвітланаД? Ви ще не вмерли від свого саркастичного сміху, чи нашого “надуманого яду”? Хто дав Вам право так брутально і принизливо ображати працівників ЦЗ зокрема прибиральниць. Перш за все ми ЛЮДИ!!! І повірте, нічим не гірші від Вас. Відмінність, хіба що в тому що не беремо хабарів і не розкрадаємо державні кошти!
  Прочитавши Вашу безглузду, цинічну писанину, щодо речі, аж ніяк не личить директору ЦЗ, складається враження людини неадекватної поведінки та відсутності елементарного інтелекту. Від так залишається тільки здогадуватись,якою “ціною чи непосильною працею” вдалося Вам застрибнути в крісло директора Калуського МРЦЗ під царюванням ловеласа Г.Горбаля.
  Знаю,чимало працівників-підлабузників в силу тих чи інших обставин буде на Вашому боці, та головне не в цьому. Головне, що Ви самі чудово усвідомлюєте, як би Ви іронічно не посміхалися, прекрасно розумієте, що Ви і є той самий дрібязковий чинуша, хабарник-корупціонер, за яких невдовзі візьмуться по справжньому.
  З цими думками ми переконані, Ви лягаєте і прокидаєтися, тому наша Вам порада, запасіться віником і шваброю. На стажування чи громадські роботи ми Вас візьмемо, а от що до постійного місця роботи думаємо завадить Ваша характеристика (резюме).

 27. Дякую Вам Петро Якимчук за статтю та чекаю з нетерпінням продовження теми директорів та працівників центрів зайнятості. НЕ тільки Г.Горбаль підлягає люстрації, але й всі директори центрів зайнятості. Це одна команда, яка керує не один рік. Їм вигідно працювати з працівниками, які як “наймити” виконують їхні безглузді вказівки, при тому що на курсах підвищення кваліфікації в державному центрі зайнятості м.Київ по іншому трактується питання завдань працівників центру зайнятості. Шкода, що службі 25 років, а ветерани-працівники не навчились працювати з безробітними та роботодавцями. Тільки вміють “грузити”, відповідно отримують “дань”. Якби безробітні знали більше своїх прав, то в Івано-Франківській області з цими “диво” керівниками та спеціалістами давно було б покінчено. Нажаль і тепер все лишиться на своїх місцях? А хочеться НОВОЇ УКРАЇНИ!!! СПРАВЕДЛИВОСТІ!!! А може, Світлана Д вже хоче брати більше та збільшити свої володіння?! Вони всі “бідненькі” знають як зробити людям боляче, а собі благо!!!

 28. У всі читачів даної статті виникає питання питання, як вдалося герою статті працювати на посаді начальника обласної біржі 24 чи 25 років. Відповідь як завжди лежить на поверхні? У всі часи йому вдавалося влізти, бо інакще не скажеш, у партії які були при владі. Якщо комусь цікаво то може покопатися у біографії, яку він залежно від того куди “віє вітер” вдало показув. За даними якими я володію то в п’ти. Правда, патріот, інакше не скажеш. Що не зробиш щоб залишитися “у руля”. Навіть вдалося “чудом” бути в обласній раді, де не дуже себе показав(зі слів однодумців на той час). Настали інші часи і наш герой уже перший у черзі до іншої правлячої сили, яка нещодавно розчинилася у світі подій. Так наш герой і керує. Цікаво яка сила наступна стане цікава Горбалю, але як я вже говорив відповідь відома всім…..))))
  Де ті люстратори чи як їх там?????

 29. Прочитавши статтю і коментарі до неї розумієш, що люди мають можливість висловити свою думку тільки так.Знаючи за багато років роботи працівників служби зайнятості, можна зробити висновок такий:людям всерівно, яка у пана Горбаля любовниця і скільки їх чи 1,5,10… люди хотять змін і уже давно, тому добре пишуть 25 років на посаді це за багато. Жодна фірма стільки не існує з одним директором. В Івано -Франківську це єдиний керівник, який завжди на своїй посаді і самий не любимий людьми. Ми Вам співчуваємо.А коментарі (відповідь людям) занадто вульгарні, лексикон не відповідає тим нагородам, подякам що у вищезгаданій статті.

 30. Я теж працівник ЦЗ. І свій підпис на підтримку Горбаля не ставила.Звідки взялося аж 500 підписів,дивно? То ось хто займається в цій службі корупцією. Самі створюють і самі керують корупційними схемами. А що до коментаря Світлани Д., то не дивуйтеся-це звичайний стиль її спілкування, бо вона інакше не вміє)))

 31. Не хотіла я б мати такого захисника як Світлана Д…І не хотіла вступати в дискуссію. Але я також працівник центру зайнятості і завжди тяжко відстоюю свою думку. А тут мій підпис виявляється був використаний без мого відома. Мені неприємний сам факт. А звинувачення Світлани Д… нагадує мені боротьбу Кісельова в Росії з бандерівцями на Україні.

 32. Щоб поставити крапку у всіх історіях, щоб більше не повертатись до теми корупції, потрібно перевіри дохід Горбаля. Чи можна купити земельну ділянку в центрі міста, побудувати хороми, купити 4 машини і т.д. і це все за зарплату державного службовця, яка всі знають що не є великою. Мать над чим працювати наші “органи”, якщо це їм цікаво……. Крім того останнім часом дуже модно приймати на роботу спеціаліста, який нібито має боротися з корупцією, здається на біржі є такий. Отже і для нього мала би бути ця тема цікава!!!! Так, як би він був на своєму місці, але посада тільки для того щоб там була людина та отримувала зарплату, а не для виконання прямих обов’язків!!!! Якось так)))))

 33. Щоб поставити крапку у всіх історіях, щоб більше не повертатись до теми корупції, потрібно перевіри дохід Горбаля. Чи можна купити земельну ділянку в центрі міста, побудувати хороми, купити 4 машини і т.д. і це все за зарплату державного службовця, яка всі знають що не є великою. Мать над чим працювати наші “органи”, якщо це їм цікаво……. Крім того останнім часом дуже модно приймати на роботу спеціаліста, який нібито має боротися з корупцією, здається на біржі є такий. Отже і для нього мала би бути ця тема цікава!!!! Так, як би він був на своєму місці, але посада тільки для того щоб там була людина та отримувала зарплату, а не для виконання прямих обов’язків!!!! Якось так)))))

 34. А це “работнік цз” зі страху на язик перейшов,украінською мовою ж страшно написати,а раптом по тексту впізнають!!!Люди,майте сміливість в своіх діях та писанині,а то тут пишите обсираєте,а прийдеться,то й оближете!

 35. Вмираю зі сміху)))))))))))))))))))
  Не втрималася,мушу відповісти.Це відколи працівники ЦЗ спілкуються російською мовою,з помилками в кожному слові?)Напевне працюють прибиральниками,що не взяли підпис,образилися біденькі))))Ай-я-яй які нещасні…Фууууууу,бридода-сепаратиська,Ваш делегований голос враховується в туалеті який ви щоденно драєте в туалеті))))Розумна людина написала-кодло обаражених змій ШШШипить)))))Не подавіться своїм ядом,ВВАЖАЙТЕ)))))))))))))))))))))))))))

 36. Це все надумано героями статті, бо в жодному випадку не було встановлено і ніхто це не робив. А то все пафоз для вданої роботи .

 37. 1 факт меня интересует. Если так много расскрыла корупцыонных схем эта парочка, то почему прсто уволили этих сотрудников. Что, кошка-мышка. Значит вот где корупция.

 38. Интересно было прочитать о 500 подписях , собраных работниками обласной службы против увольнения Горбаля. Я также работник этой службы, но я ничего не подписывала и никому не делегировала право подписи. Что , очередная сделка трусов во главе с Горбалем?

 39. Придумати таке- тато-нафтовий магнат, який має друзів у міністерстві та Генпрокуратурі. Та Василь такі слова тільки по радіо чув. Простий чоловік,який пропрацював все життя водієм на Сибіру, мати продавщиця сільського склепу, але головне попіаритися, може комусь страшно буде правдиві коментарі писати про таку популярну особу та проста відмазка про “крутого тата”. Цікаво а рідна сестра також мала стати начальником якогось районного центру?чи вона не такої масті як Тетяна Василівна, не відповідає параметрам, які полюбляє Горбаль?

 40. І правда, давайте попробуйте бути чесним, в першу чергу перед самим собою, і доносити правдиву інформацію до керіництва та вимагати від тих хто приймає рішення адекватну реакцію. Світ міняється то чому вам не іти в ногу з усіма

 41. Шановний читач, людям дуже сильно наболіло тому і пишуть, бо сказати у вічі не можливо в той же день будеш звільнений. Не хай пишуть, хоч якась надія є що людей в службі зайнятості почнуть поважати, а не мати за бидло, яке завжди від страху мовчить і так багато років.

 42. Велике прохання,давайте дійсно не відповідати на жоден коментар.Бо чим більше реагуємо тим більше ці зміі висовують язики і бризгають ядом.Хто погоджується зі мною,підтримайте повним ігнором.

 43. Щось дуже зачепило, значить правда десь близько. А “шмара” — цікавий жаргон, ми знаємо хто…..)))))

 44. Ще одна шмара,одне слово напише про батька-захлинеться нафтою…Ви уйобки не варті його пальця,цей чоловік багато в житті своєму зробив,його люди поважають.Чого в житті добилися Ви???Ти сука в очі скажи йому це,слабо????????Він таких уйобків і під землею дістане.Клянуся!!!

 45. Якщо це читає ще хоч одна мудра людина благаю Вас,не пишіть коментарі,відповіді на ті провокації.Не потрібно нікому,нічого доказувати,відстоювати.Вони самі за себе можуть постояти,потрібно зовсім мало часу.Не опускайтеся до рівня цих овець.

 46. П ереглянув все це написане і виникає логічне запитання, скільки треба було нафти продати, аби отримати такаго”мудрого спеціаліста”, або ціна питання…….???

 47. Як багато є чим зайнятись якщо оглянутись довкода,хто ви всі такі,щоб судити людей за іхні вчинки? Невже від того,що насрали людям,ви стали щасливішими? На місці Горбаля і Плесканки я б знайшла замовника і доклала всіх зусиль,щоб ця люжина стала нарешті ”щасливою”!!!

 48. Як писав один мудрий філософ:”Я про Вас почув скільки поганих речей,у мене не викає сумнівів-Ви прекрасна людина”.
  Напевне Танічка справді достойна того щоб Ви потратили скільки часу для обговорення її персони…Вам просто нема чим зайнятися, приберіть в домі,нагодуйте бідних,огляніться скільки хворих дітей навколо,їхні батьки не мають часу сидіти і принижувати людей.Просто подякуйте Богові за те,що у Вас все добре,здорові батьки,здорові діти,я впевнена що так і є-інакше у Вас не було б сил писати тут…

 49. А й справді найробітніша жінка області Танічка Василівна не достойна щоб усі нероби області приділяли їй стільки уваги. Саме через її персону усі забули про головного героя казки. Адже сама вона не прийнялася на роботу не призначалася на різні посади. Тому просто будемо чекати на кінець який мабуть буде початком чогось нового.

 50. А взагалі найробітніша жінка в області Танічка Василівна не достойна щоб усі нероби області приділяли так багато їй уваги. Через їїї персону ми забули про головного героя казки. Адже сама вона не прийнялася на роботу і не призначалася сама на різні посади. Тому просто будемо чекати кінця який обов’язково буде початком чогось нового. На що як мінімум чекає 498 працівників служби.

 51. НАСЛІДКАМИ-ЗНОВ ДАВАЛАСЯ ВЗНАКИ ЦЯ ДУРНУВАТА ДОБРОТА ГОРБАЛЯ.МОЖЕ ТЕПЕР БОГ ДАСТЬ ЙОМУ РОЗУМ,ЩО ТРАБА ЦЕ КОДЛО ЗВІЛЬНЯТИ З РОБОТИ .БО ПРАЦЮВАТИ МАЮТЬ ЧЕСНІ,ДОБРОСОВІСНІ ЛЮДИ,А НЕ ТАКА ПІДЛОТА,ЯКА ЗАМОВИЛА ТАКУ СТАТТЮ.НАДІЮСЯ,БО ВІН ДОСВІДЧЕНИЙ СЛУЖБІСТ.

 52. Скільки я вже всяких статтей читав про Плесканку,переконуюся все більше і більше її зусилля не були марними!Їй потрібно очолювати повстанський рух,Вона сильна жінка,справедлива,порядна.Вона не боїться говорити те що думає про кожного,їй не важливо чи це коханка депутата чи син прокурора,МОЛОДЕЦЬ Танюшечка-я тобою горжуся!!!Ми з тобою!!!

 53. Бля,я перевірив її прізвище є на нашому офіційному сайті(для наших по коду),посеред працівників УБОПу…Поняв як вона опинилася в службі

 54. Я впевнений що Танічка сидить і вмирає зі зміху,це вже не перший раз їй мстять нероби і хабарники.Вона вже не одну корупційну схему викрила.Тому Вона і співпрацює з відповідними службами.

 55. А-ха-ха))Це класно коли людину піарять)З кадрового резерву за такий чорний піар не виключають зависники Ви хрєнові)))))))))))

 56. Якщо Тетяна Василівнп досі думає що вона у кадровому резерві іншої установи, вона глибоко помиляється. Там на неї не чекають а особливо після тієї слави яку вона собі зробила в області.

 57. Як смішно читати половину коментарів. А особливо ті які пише сама тетяна василівна про себе. Найсмішніше про тих 25 балів які вона набрала в інспекції, і як їй домовлялися про прийом туди на роботу. Декілька разів у коментарях обговорювалося про спецслужби які перевірять хто саме висловлює свою думку. А тетяна василівна не боїться що її коменти викриють. Вона у них також ображає інших людей. Тому мабуть достатньо писати самій про себе. Від цього гірше тільки їй, через те що цим вона змушує писати інших правду.

 58. ТЕТЯНО ВИДНО ВИ ЗНАЙШЛИ В ЦЕЇ МЕРЗИ ЯКЕСЬ СИЛЬНЕ ПОРУШЕННЯ ЩО ЩО АЖ СТАТТЮ ЦЮ МЕРЗЕННУ НА ВАС ЗАМОВИЛА СУДЯЧИ З ТОГО ЯК ЗАСУЄТИЛАСЯ ЦЯ ,,ПРОФЕСІОНАЛКА” ЦЕ НЕ ,,ВІДМІТКА” ЗА 100 ГРИВЕНЬ, А ЩОСЬ ТРОХИ СЕРЙОЗНІШЕ А ВОНИ ПАДЛЮКИ ВЖЕ ЗНАЮТЬ ВАШУ ПРИНЦИПОВІСТЬ І ВМІННЯ

 59. Цікаво як така неграмтна дівчина”по ваших дописах” могла на конкурсі в інспекцію на брати максимальну кількість балів?Напишіть обов’язково що батьки постаралися)…Які Ви всі заздрісні,але їй справді можна позаздрити:хороша сім’я,прекрасний синочок а зовсім скоро ще буде прекрасна донечка!!!))))І до одного місця їй Ваші домисли))

 60. По конкурсу Плесканка в інспекцію праці справді пройшла, в листопаді 2015 року.На даний час в кадровому резерві,оскільки відмовилася від посади,при тому що вже був наказ на прийняття…-набрала 25 балів з 25 максимальних!Мудра дівчина,разом проходили конкурс в інспекцію,Вона просто патріот своєї служби!!!

 61. А що вже всі звільненням Плесканки марите? Чи через таку недолугу статтю Григорій Михайлович мав би звільнитись? Не діждетесь!!!

 62. Ну тепер вона точно стане директором в якійсь нафтовій компанії, а може в генпрокуратурі почне працювати там тоже старпьйорів хватає.

 63. Хочу бачити, як батьки цієї “дівчини” влаштують таку “мудру” на будь-яку іншу посаду в іншій структурі. Щось недавно чутки ходили про зміну місця роботи, але простим іінспектором…….. І що?????? Така “мудра” потрібна тільки на біржі))))))))

 64. Хочу бачити, як батьки цієї “дівчини” влаштують таку “мудру” на будь-яку іншу посаду в іншій структурі. Щось недавно чутки ходили про зміну місця роботи, але простим іінспектором…….. І що?????? Така “мудра” потрібна тільки на біржі))))))))

 65. Хочу бачити, як батьки цієї “дівчини” влаштують таку “мудру” на будь-яку іншу посаду в іншій структурі. Щось недавно чутки ходили про зміну місця роботи, але простим іінспектором…….. І що?????? Така “мудра” потрібна тільки на біржі))))))))

 66. Шановна ви б своіх виховували добре дітей,а не судили чуже виховання.Залізли людині в сім’ю,обісрали без жодних доказів,а тепер батьки винні!???

 67. Даю 100 %.Батьки цієї дівчини якби захотіли вона давно вже була б директором не на біржі а в більш поважній структрі .У них дома часто є поважні гості з Генпрокуратури,СБУ і не тільки,її батько неодноразово був замічений з чиновниками на буковелі…Кому цікаво фото скину.

 68. Думали батьки Танічки, яка у нас розумна дитина, пішла на роботу і уже начальниця. Аххх бідолашні, яке жахливе виховання… І Гриць уже не радий, у нього багато було таких, але ця привела до початку його напевно кінця у службі зайнятості.

 69. люди схаменіться ,витягніть колоду з власного ока,не чорніть людей,бо всі ми грішні,як багато судете і мало знаєте.

 70. Не плекайте марних надій,пане Петре,він відкупиться і цього разу, а вам за правду вже і статтею погрожують.Я вірю в те,що Бог все бачить і він нагородить цю “порядну” людину самою заслуженою нагородою.А Плесканку не чіпайте, може вона і є тією самою лисичкою, яка з’їсть цього колобка,який від усіх тікає, випотрошить і викине його на сміття, як непотріб. Туди йому і дорога!

 71. НЕ СУДИТИ ТРЕБА ЦИХ ТВАРЮК АВТОРІВ І КОМЕНТАТОРІВ А ВІШАТИ!СУД ДЛЯ НИХ ЦЕ БУДЕ ДУЖЕ ПРОСТО.ПОКИ ВИ ЗАйМАЄТЕСЬ СУДАМИ Я ЗРОБЛЮ З НИМИ ШВИДШЕ ПОРЯДОК, ДО КІНЦЯ ЖИТТЯ БУДУТЬ КАЛІКАМИ.НЕ ЗДОРОВУ Х…. ВОНИ СОБІ ЗАЧЕПИЛИ. ПРОДОВЖУЙТЕ ТВАРІ ПИСАТИ!

 72. Довго роздумував які слова підібрати щоб ці нелюди закрили свої дармоїдні писки, таких слів нажаль дуже важко знайти. Стая собак завжди гавкає коли бачить вовка, але підійти боїться, така ситуація з героями даної статті. Напевне та людина, яка писала дану статтю не дуже професійна, інакше для чого половину тексту описувати нагороди Горбаля?Людина, яка прочитає про всі нагороди,подяки,заслуги за благодійність не стане читати дальше оті нісенітниці. Дитячий садок-ясельна група…Не так подивалася на когось за те звільнили з роботи, сміх тай годі…Мудрі люди не копаються в чужій білизні, а оці гади що тут пишуть хай опустять голову до своєї білизни, вона у них вже точно покрилася мохом тай мухи літають навколо…Гидко, противно, низько. Кожна особа, яка написала тут погане а не сказала це в очі-це та сама перелякана вівця, яка обгаджує від страху!!!!!!!!

 73. ШАНОВНІ ПИСАКИ КОМЕНТАРІВ-ОБРАЖЕНІ, ЗВІЛЬНЕНІ , А САМЕ: ОКСАНА Г.,НАЗАР Г.,ЛЕСЯ С.,ВАСИЛЬ Г. та інші ображені. Будьте добрі, пишіть під своїми прізвищами коментарі, все одно Ви за все написане будете найближчим часом відповідати в суді. Чи Ви думаєте що анонімні наклепи це дурниці?Ні шановні, за все в житті потрібно відповідати!!!

 74. Ви бачу Ігоре Васильовичу добре знайомі з героїнею статті. Добре знаєте про ” досягнення ” вище згаданої особи, а це говорить про те, що автор статті добре сказав про “швидкісний ліфт”. Так що такі Да!

 75. Побачила на фото знайому дівчину і стало дуже образливо за такі звинувачення(В серпні 2015 року ми з синочком переїхали з окупованого Донецька до Яремча. Після отримання довідки мені порадили звернутися до служби зайнятості. Коли я звернулася до центру мене прийняли дуже добре, вперше я зрозуміла які хороші люди на західній Україні.Тетяна Василівна мене підтримала морально, ми з нею разом плакали, я їй дуже за це вдячна. Наскільки було великим моїм здивуванням, коли я прийшла на прийом наступного разу вона мені принесла багато речей свого синочка,багато іграшок та продукти. Людина з великим серцем, доброю душою. Ніколи не забуду радості діточок під час свята, яке Тетяна Василівна організувала в місті де дітей де вчили всіх професій. Допомогла вона не тільки нам з синочком, багато людей її цінують та поважають. Вірю в те, що ніякі злі люди не зможуть нашкодити людині яка творить добро!

 76. Тетяна Василівна проходила атестацію та довела свій рівень знань і професійних навичок у Києві!!!Навідмінно пройшла співбесіду, яку проводив РАДНИК МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ. Нагороджена Подякою Державного центру зайнятості, Подякою Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття і не тільки. Чому жодна особа, яка звільнилася через ГОРБАЛЯ ТА ПЛЕСКАНКУ не подала до суду за незаконне звільнення???Відповідь проста, чому — тому що знали за що їх звільнили, знали що не виконували свої посадові обов’язки, довідки перевірки їхньої роботи після яких вони були звільнені будуть опубліковані на офіційному сайті. ДУМАЮ ПІСЛЯ ЦЬОГО ВОНИ ЗАДУМАЮТЬСЯ…

 77. позор Івано — Франіквському обласному центру зайнятості. За 25 років роботи такого ще не було (до приходу на службу Плесканики Т.В.) Як не соромно робити кар’єру таким способом.Вказана особа всіма можливими методами виживає з роботи працівників ЦЗ, які їй не до вподоби. Будь — яка серйозна перевірка з Києва може довести рівень знань і професійних навичок Т.В. при проведенні її атестації. Без сумнівів, вказана особа не взмозі навіть зареструвати безробітнього, не зробивши при цьому декілька помилок. А щодо її знання законодавства в сфері зайнятості населення годі й казати. До якого часу в нашій державі будуть заправляти такі “незамінні працівники”? Диму без вогню не буває, і порядну людину ніхто ніколи брудом не обливатиме. Міністру соцполітики і керівнику державного ЦЗ слід визначитися, чи місце таким особам в державній установі. І, перш ніж приймати таких на роботу, перевірити рівень їх знань.

 78. У кожного своіх скелетів у щафі повно,що аж дрерцята не закриваються,та замість того,щоб своє розкласти чомусь всі думають,що з чужими проблемами справляться швижше і краще.Та навіть якби це й правдою було,то яке моральне і юридичне право є у автора та замовника таку х… писати?,а у деяких “коментаторів” відкривати писок?

 79. Тетяно, зрозумійте культура властива не всім, і від багатьох людей і не раз ви коли-то почуєте і дурні, і образливі зауваження. Таку сміттєву критику по можливості краще пропускати повз, навіть не обговорюючи. “Собаки гавкають, караван іде”. Робіть свою справу найкращим чином, і не витрачайте час на суперечки з тими, хто критикує вас не по справі, не розбираючись, чи займаючись просто зведенням рахунків.

 80. 100% НАКЛЕП!Танюша навчається разом зі мною, здобуває ступінь магістра. БЕЗ ВИЩОЇ ОСВІТИ НІХТО НЕ МОЖЕ ЗДОБУВАТИ ОСВІТУ ТАКОГО РІВНЯ!!!ЖОРСТОКІ ВИ ЛЮДИ,АЛЕ БОГ ВИСОКО,ТРИМАЙСЯ ТАНЮШКА, ТИ МАЄШ РОЗУМІТИ-МСЯТЬ СЛАБКІ ДУХОМ ЛЮДИ,ВОНИ ЦИМ НАМАГАЮТЬСЯ КОМПЕНСУВАТИ СВОЮ СЛАБКІСТЬ!!!

 81. Стаття 125 передбачає відповідальність за наклеп, тобто поширення неправдивих вигадок, які ганьблять іншу особу.
  Шановні користувачі сайту!Ви має розуміти, що несете особисту відповідальність за інформацію,яку опубліковуєте.Дана інформація опрацьовується, та буде надана як докази при порушенні кримінальної віжповідальності!

 82. Тільки заздрість людська,ненависть може керувати людиною яка обливає брудом ананімно!Кожна красива жінка,яка в житті чогось добилася в свій адрес почула такий осуд.Я впевнений,що людана яка це написала,не дуже красива, незадоволена життям особа,тому що їй нічого не залишається як паплюжити тих людей, пальця яких вони не вартують!!!

 83. Гнати в шию таку”спеціалістку” одного місця. Продавщиця в магазині в минулому і — опа Начальниця. Як людина без освіти може працювати на таких посадах?хай іде в своє село та задовольняє своє “Я” на купі гною.Шалавам місце в іншій Службі.

 84. ))) Яка розумниця!!!! Потрібно підвищити у посаді, як без такої “мудрої працівниці” , яка непокладає рук, Працює на благо біржі))))))

 85. 1.Працює Тетяна Василівна в службі не два роки,а майже чотири.
  2. Рік працювала на посаді спеціаліста 1-категорії в районному центрі зайнятості, після того рік на посаді провідного спеціаліста і тільки після того головним спеціалістом-заступником начальника в обласному…Люди схаменіться,про який “ліфт” йде мова???Або Вона просто добре когось “взула ” по роботі,(Вона це вміє робити,тому що роботу вивчила,знає добре,розкрила не мало схем працівників коли їздила на перевірки,вони її справді боялися-від неї не сховаєш порушень49),тому мстять їй, або попала під “роздачу” коли шукали спосіб як “взути” Горбаля.

 86. Григорію Михайловичу!Ми щиро віримо в те, що ця стаття, ті нікчемні коментарі-не змусять Вас припинити і надалі показувати приклад не тільки своїм підлеглим, але і керівникам інших установ як потрібно працювати!!Ми Вас вітаємо,адже згідно статистики, Ви є єдиним керівником який незважаючи на чисельні зміни керівників-працюєте на одній посаді 25 РОКІВ!!!Дякуємо Вам!!!Хай Вас Бог Береже!!!

 87. Пробачте за віступ віж теми. Але як в Яремчі на біржі працює психічно-хвора особа Лілія Меланюк,з довідкою про лікування в психіатричній клініці?На яку в МВС порушено кримінальне провадження за статтею “переслідування”? Я як роботодавець звернувся до нею за консультацією,у відповідь отримав приступ агресії,чекаю реакцію на моє письмове звернення до Київського керівництва.

 88. А Тетяну Василівну навіщо зачіпили?Її батько цього точно так не залишить,кожен тато за свою дочку горло перегризе,тим більше такий як у Тетяни…

 89. Прочитавши коментарі зауважив, що міських і районних центрів зайнятості по області багато, а чомусь обговорюють тільки Горбаля і Довганч.Чому? Мудрі люди кажуть: диму без вогню не буває.

 90. Анфіса,вітер,весна))))Одним словом-Вася!!!Я розумію що тебе образили,викривши твої корупційні схеми,та “попросили піти” із служби,але коли пишеш коментарі-приховуй ІР адресу,оскільки твоя домашня адреса як на долоні)))

 91. як говориться, кожна жаба своє болото хвалить…
  але все таки в оцз і всіх інших цз Івано-Франківської області твориться бардак!
  а чого? бо риба гниє з голови, а голова цього болота це основна фігура даної статті.
  хай би наш шановний міністр це прочитав і зробив певні висновки.

 92. здається,що Оксана, Світлана і Патріот то ніби одна людина. Ха- та цьому сайту вже пора заборонити коментарі

 93. Здається.що Оксана,Світлана і Патріот ніби одна людина. Ха- та цьому сайту вже пора заборонити кометарі

 94. Ми, громадська організація, об’єднання учасників АТО-за Тетяну Василівну, яка кожного дня обслуговує нас із щирою посмішкою,розумінням та повагою,не дозволимо зводити наклепи та обливати брудом людину, яка дійно бореться за правду та не боїться ставити на місце тих людей які привикли працювати так,як їм добре.Цю статтю ми опрацюємо та дамо достойну відповідь у всіх ЗМІ…

 95. Так звичайно в нас може бути все що хочеш але прикро що є непорядні люди які обовязково скористаються ситуацією і облиють брудом порядних людей. Це про Світлану зіновівну вона завжди готова допомогти причому ніколи не хоче нічого взамін.

 96. Я колишній працівник Калуського центру зайнятості і хочу сказати про Світлану Зіновіівну тільки хороше і завжди справедлива можливо тому такі речі пише той працівник що не хоче працювати і конфліктує з усіма працівниками думаю ця людина себе пізнала.

 97. )))Були перевірки в Івано-Франківському обласному ЦЗ за 25років сотні фінансової інспекції, міністерські і т.д., але “порушень не виявлено”, це напевне про щось свідчить???А відео опубліковане ЗБУ в якому Горбаль відмовлявся ” співпрацювати”з покійним Гальцьким не бачили???Подивіться, тоді всі сумніви щодо порядності Григорія Горбаля розвіються…

 98. Махновець і весна я так розумію це одна особа. Хочу сказати що давно знаю Довганич як кваліфікованого працівника і будучи родотодавцем неодноразово зверталася до еі за допомогою у вирішенні різних питань з професійноі діяльності. Хочу сказати що ця людина в КАлуші має хорошу репутацію яка завжди допоможе і підтримає для мене дивно чути в іі адресу слово “хабарник”. Хочу сказати що неодноразово Вана присікала своіх пілеглих які з неповагою ставились до роботодавців мабуть це крик такого незадоволеного працівника.

 99. Людина не може майже 25 років бути керівником… Починає дуріти… З такими темпами служба зайнятості завалиться за рік певно. Давно пора було виводити таких “керівників” на чисту воду. Цікаво, що буде далі…

 100. Слухайте. Ну не може людина за 24 роки керівництва бути хорошою. Він пристосуванець, щоб ви не говорили. Може вже дійсно пора дати дорогу молодим. Вся країна оновлюється, а в цьому оцз не треба чи що?…..

 101. Аж смішно читати деякі коментарі. Працівники ЦЗ захищають “хорошого” керівника. Люди. які пропрацювали не один рік в центрах зайнятості знають,це хамло дуже добре. Думаю, пану Міністру варто звернути увагу не тільки на таку сволоту,як Горбаль, а й на деяких керівників районних і міських центрів зайнятості.Я про директора Калуського ЦЗ,Довганич Світлану Зіновіївну. В Калуші її добре знають,як велику хабарницю. Державну установу вона давно перетворила на приватне підприємство- що хочу те і роблю. Хочу дам премію,хочу не дам,захочу нахамлю,захочу звільню. Працівники для неї бидло. А чому б ні.Є в кого повчитися-Горбаль дорий вчитель.А ще ви,пане Розенко, зі своїми недореформами допомагаєте процвітати корупції. То де ж ваші реформи, пане міністре, де боротьба з корупціонерами??? От тому й в нашій країні завжди будуть керівниками така сволота,як Горбаль і Довганич….але на все свій час, ми почекаєм ще трошки і будем діяти.

 102. Якщо тобі риють яму — не заважай! Закінчать — зробиш собі басейн… Якщо тобі миють кістки — дякуй! Артрозу не буде… Якщо тобі плюють в спину — пишайся! Ти попереду… Якщо тобі твердять про манії величі — посміхнись! Ти в колі ліліпутів…
  Описані в статті герої мають подякувати дописувачам за такий хороший піар,інші платять багато грошей за те щоб їх піарили, а тут задурно)))Чорний піар-тоже піар!

 103. З дівчиною яка на фото ми разом навчалися . Прочитала статтю і стало смішно. Вона з досить заможної родини, її батько все життя пропрацював в Японській нафтовій компанії, та має багато звязків у Міністерстві, може тому нею опікується директор. Смішно повірити в те, щоб вона маючи хорошу сімю, маленьку дитину мала звязки з чоловіком старшим на 30 років. Люди які її добре знають ніколи в таке не повірять, вона забезпечена, щаслива людина. Дуже багато людей їй просто заздрять.

 104. З дівчиною яка на фото ми разом навчалися . Прочитала статтю і стало смішно. Вона з досить заможної родини, її батько все життя пропрацював в Японській нафтовій компанії, та має багато звязків у Міністерстві, може тому нею опікується директор. Смішно повірити в те, щоб вона маючи хорошу сімю, маленьку дитину мала звязки з чоловіком старшим на 30 років. Люди які її добре знають ніколи в таке не повірять, вона забезпечена, щаслива людина. Дуже багато людей їй просто заздрять.

 105. Шановний дописувач статті та її замовник!Невже Ви не усвідомлюєте якими судовими тяганинами закінчиться для Вас така Ваша робота?Спецслужби над цим працюють…
  У статті 32 Конституції України проголошено; “Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.
  Звичайно, що є багато ображених на Горбаля працівників, яких Він звільнив з роботи за ті чи інші порушення, проте коли склалася ситуація і заговорили про звільнення всіх директорів обласних центрів зайнятості, всі без виключення працівники (а це близько 500 осіб) поставили свої підписи особисто під зверненням до Міністра, щоб не допустити звільнення. Обласна влада, профспілки всі були проти звільнення…Повага та довіра людей — це і є заслуга Григорія Горбаля, Він з гордістю має носити своє почесне звання „Заслужений працівник соціальної сфери України”.!!!

 106. ))ЗАМОВНА СТАТТЯ,ніякої правди)В Яремчі в центрі зайнятості не перший місяць керівник Юрій Бодоряк…

 107. Дякую ,автору,що почав ворушити це зміїне гніздо, Завітайте ще до Калуського РЦЗ там також можна набрати перлів для роману.Схеми відкату там працюють і по сьогоднішній день! Щоб побороти цю систему , потрібно звільнити все керівництво у всіх обласних і районних відділеннях.

 108. Пам’ятайте що крім суду людського є ще і Божий суд!!!
  Кожна думаюча людина, люди, які знають Григорія Горбаля і ті хто працюють з ним — знають, що він є порядна, хороша не побоюся…з великої букви ЛЮДИНА…а ті хто дійсно хабарники…хапуги… яким все мало…, ніколи не будуть нести відповідальність ані в суді, ані перед людьми, ані перед Богом… Повинно бути соромно писати таку нічим не підтверджену статтю, без жодних доказів. Окрім інформації щодо нагород немає жодного правдивого слова. В Григорія Михайловича немає ані шикарної машини…ані шикарних апартаментів…ані вілли… ані будов….Для чого приписувати те — чого не знаєте…Шановний Григорію Михайловичу!Ми Вам віримо і цінуємо ВАС як ЛЮДИНУ ….

 109. Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.

  Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

 110. Шило завжди з мішка вилізе!!! Цього варто було очіувати…Бог дає драбинку згори — надолинку…тільки дуже цікаво, як зреагують наші доблесні органи:) поживем — побачим…можливо, буде хепі-енд?

 111. Шановний пане Петре — авторе даної статті! Нарешті хоч хтось почав рухати це кубло. Анархія і безпредєл = Горбаль Г.М
  Ви ще проведіть рослідування по коштах на відрядження в елітні готелі області праціників центрів зайнятості, призначення захмарних надбавок…….

 112. Какую отрасль деятельности ни копни в Украине — везде схемы, откаты, руководство наживает богатства несмертные…Вот поэтому и страна такая бедная у нас …И кому нужны какие перемены , если руководителям любого уровня живется не плохо и сколько у них зарплата — они , как путин . не знают…

 113. Чтобы остаться на своих должностях и не проходить люстрацию руководители забрали Государственного центра забрало у подчиненных государственную службу. Зарплата минимальная, безработные больше получают чем работники. Когда был Галицкий всем хватало, все закупалось, зарплаты росли. Как может существовать центры зайнятости если по законодавству предпреятия не должны в цент зайнятости подавать отчеты про вакансии. Где берутся вакансии? Любой цент копните очень много криминальных справ будет…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ