Человек не терпит насилия!

Як російські власники Київміськбуд-2 наживаються з учасників АТО та Держави!

ЗВЕРНЕННЯ
Ініціативної групи мешканців гуртожитків вул. Салютної, 1, вул. Серпова,9, вул. Туполєва,16 та вул. Туполєва, 18 д.

Президенту України Порошенку П.О., Прем’єр-міністру України Яценюку А.П., Голові Київської міської Державної Адміністрації Кличку В.В. та Генеральному прокурору України Шокіну В.М.
Ми, люди, яких вже поставили на коліна такими умовами, просимо ВАС пане Президенте та інші органи влади, вплинути на ситуацію, скористатися всіма повноваженнями, які надав Вам народ України для захисту їх прав та інтересів, а ми той самий ваш народ України та надати нам можливість спокійно жити в своїх домівках і допомогти ще чимось добрим своїй Державі.
З Великою Повагою та надією на справедливість, Ваш народ, мешканці гуртожитків звертаємося до Вас із проханням допомогти в вирішенні наступного питання.
Ми проживаємо у гуртожитках Пат «Трест «Київміськбуд-2» по вул. Салютній, 1; вул. Серпова,9, вул. Туполєва, 16 та вул. Туполєва, 18д. Ці гуртожитки раніше належали Державі. У 90-х роках приватні особи приватизували ПАТ «Трест» Київміськбуд-2» разом із гуртожитками. Ми всі були поселені в різний період згідно діючих норм законодавства і проживаємо у цих гуртожитках на законних підставах та маємо реєстрацію за місцем проживання. В 2008 році був прийнятий Закон України « Про забезпечення реалізації прав мешканців гуртожитків», який забезпечує реалізацію конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей. Дія цього Закону розповсюджується на гуртожитки, які знаходяться у приватній власності та були включені до статутного фонду товариства, що і відбулося з гуртожитками у яких ми вже довгий час проживаємо. Також Законом передбачено, що всі гуртожитки, на які поширюється дія цього Закону, підлягають передачі у власність територіальних громад.
Передача гуртожитків згідно із цим Законом у власність територіальних громад здійснюється відповідно до порядку, передбаченого Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та прийнятих відповідно до нього підзаконних актів, з урахуванням особливостей цього Закону.
Але до цього часу нашими конституційними правами ніхто не переймався, а навпаки керівництво ПАТ «Трест»Київміськбуд-2» приймає та впроваджує нові норми свого закону і вважає їх, мабуть, чи не найвищою нормою права в Україні. На Ваш розсуд пропонуємо ознайомитись із новим Положенням (див.додаток) про гуртожитки ПАТ «Трест «Київміськбуд-2», яке порушує всі існуючи норми права в Україні – це майже всі положення Конституції України, Житловий Кодекс України, Цивільний кодекс України. На підставі цього Положення, за ознайомлення якого до нас особисто у кімнату приходить спеціально створена комісія, нам пропонують укладати загарбницькі договори оренди займаних нами кімнат. Суми просто не співпадають із здоровим глуздом.
Слід зазначити, що керівництво не бере до уваги той факт,що деякі сім’ї мають статус пільговиків, що наші сім’ї займають окрему житлову площу, а не ліжко місця. Просимо звернути увагу на деякі факти, про які ми знаємо напевно. А саме, потребує перевірки те як нараховують комунальні послуги у нашому будинку. Так, беруться показники лічильників у будинку, а вони у нас одні на всіх мешканців, та витрати розподіляються на мешканців гуртожитку, які зареєстровані по цій адресі, а це 20 відсотків від усіх проживаючих. Решта проживає за договірною ціною. Серед проживаючих є пільговики, але з них не відраховують знижку, надану Державою. Дуже добра економія виходить. Тільки для кого? Обурює й те, що зараз наша Країна знаходиться у тяжкому становищі, всі допомагають АТО, один одному елементарно вижити у цій нелегкій ситуації, звертаємося за державними субсидіями так як ми — мешканці гуртожитків – це категорія малозабезпечених людей. А деякі суб’єкти господарювання набивають собі кишені за рахунок гуртожитків побудованих на кошти Держави! Всі ми чули історію будівництва швидкісного трамваю, де було викрито розкрадання державних коштів за участю керівників ПАТ «Трест «Київміськбуд-2». І знову вони займаються крадіжкою і плюють на наші законні права.
Саме цікаве те, що ми не можемо звернутися до Вас адресно, оскільки є за правило те, якщо «відкрив рота», то тебе чекають натуральні репресії, які не поступляться славнозвісним репресіям у 30-тих роках. Наші «хазяї» постійно повторюють одну фразу « ..ці будинки належать нам на праві приватної власності, а власник, що хоче з ним те і робить..» Цікаво, із людьми теж може робити що захоче? Поки що так і є.
Окрім цього, ми подаємо заяви до відділу субсидій для отримання знижок на оплату комунальних послуг, так як не можемо сплачувати ці суми, а наше керівництво вирішило в цей час заробити грошенят за рахунок Державного майна та виставляє нам у п’ять разів більші суми за ті суми комунальних послуг, які ми сплачуємо зараз! Господарювання в гуртожитках проводиться не належним чином, що веде до поступової руйнації будинків, у яких ми мешкаємо та настане день, коли нічого буде передавати. І це знову ляже на плечі місцевих громад.
Це не підлягає ні логічному поясненню ні юридичному обґрунтуванню і навіть не по християнські!
Разом з цим, обурює й те, що за неофіційними даними справжніми власниками ПАТ «Трест «Київміскбуд-2» є громадяни Російської Федерації.
Так, відповідно до інформації отриманої із офіційної сторінки ПАТ «Трест»Київміськбуд-2» із розділу «Річна інформація емітента цінних паперів за 2014 рік».
Станом на 31.12.2014 року включно на підставі зведеного облікового реєстру власників цінних паперів, розподіл акцій складається з наступної інформації: див.додаток.
Отже, основними володарями акцій ПАТ «Трест «Київміскбуд-2», а це 80 відсотків акцій товариства, є Кіпрська компанія КАПКОЛ ХОЛДІНГС ЛТД (CAPCOL HOLDINGS LTD) (Кіпр), НЕ 206028, місцезнаходження: Зінонос Кітіеос, буд.9, оф.3, Нікосія, Кіпр,2406 178 864 200 0.05 8 943 210,00 80,8755 2.
Окрім цього, ПАТ «Трест «Київміскбуд-2» уклав господарські договори найму-оренди ліжко-місць у гуртожитках товариства з військовими частинами № 2260, № 3066, № 3030, № 3078, № 3027, № 3001, № 3077 для проживання військовослужбовців та їх сімей. Плата є комерційна, тобто близько 800 грн. за ліжко-місце і це приблизно 1800 за кімнату. Оплату беруть виключно за ліжко-місця, хоча селять у кімнати сім’ї і повинні брати плату за квадратні метри. Звісно військові частини сплачують за житло своїх військовослужбовців із бюджетних коштів, оскільки не мають власного житлового фонду, а ці комерсанти користуються цією ситуацією
Обурює те, що багато військовослужбовців побували у зоні АТО та не мають власного житла, а ПАТ «Трест «Київміскбуд-2» вже давно повинні передати гуртожитки Державі, а замість цього фактично заробляють навіть таким чином на Державі!

Виходячи із вищевикладеного, просимо всіх кого це стосується:
1. Роз’яснити нам правовий статус будинків та їх мешканців по вул. Салютній, 1, вул. Серпова,9, вул. Туполєва, 16 та вул. Туполєва, 18д.
2. Вжити всіх заходів у межах своїх повноважень для перевірки викладених фактів (в т.ч. створення комісії по ціноутворенню, так як комунальні платежі за проживання у наших гуртожитках найвищі у Києві) та передачі гуртожитків ПАТ «Трест»Київміськбуд-2» по вул.Салютній, 1, вул. Серпова,9, вул. Туполєва, 16 та вул. Туполєва, 18д до власності територіальних громад міста Києва.
З Повагою, мешканці перерахованих гуртожитків.

Гуртожитки по вул. Серпова, 9; Салютній,1; Туполєва 18 д та Туполєва 16-і належать на праві власності (точніше були приватизовані та включені до статутного фонду в 90-х роках) ПАТ «Трест»Київміськбуд-2». Юридична адреса : м. Київ, вул. Народного Ополчення, 26 (біля аеропорту «Жуляни»).
Помешкання в гуртожитках надавались у зв’язку із роботою в тресті, а з роками ці помешкання перетворились на постійне місце проживання багатьох людей вже з сім»ями.
В 2008 році вступає в силу Закон України « Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» згідно якого проживаючі у гуртожитках мають право на приватизацію кімнат у яких вони проживають.
В 2011 році прийнято Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» в якому прописаний механізм надання приміщень для приватизації.
Тобто ПАТ «Трест»Київміськбуд-2» повинен передати гуртожитки до територіальних громад м. Києва. До сьогодні це не зроблено. Навпаки керівництвом ПАТ «Трест»Київміськбуд-2» прийнято Положення про гуртожитки за № 69 від 19.11.2015 року, яке позбавляє громадян конституційного права на житло та на реалізацію свого права, наданого Державою на приватизацію житла.
Згідно цього Положення ПАТ «Трест»Київміськбуд-2» змушує укладати неправомірні договори оренди уже займаних ліжко-місць та житлової площі (якщо проживають сім’ями) .
Дане Положення протирічить Законодавству України по багатьом пунктам.
Так, п.1.3. Положення визначає, що гуртожитки Товариства використовуються для тимчасового проживання робітників, службовців, студентів, учнів та інших громадян на період роботи або навчання на підставі укладеного з Товариством договору.
П.1.5. Право на вселення та користування ліжко-місцями виникає у громадян виключно на підставі затверджених Товариством типових форм договорів наймуоренди ліжко-місць.
П. 1.9 абз.4. Особи, що проживають у гуртожитках Товариства без правових підстав(договорів) підлягають виселенню без надання іншого житла та відшкодувати збитків. П. 2 пп 2.2. та 2.3. зазначено,що на підставі договору оренди видається повідомлення для вселення в гуртожиток. (!!!)
Це прямо порушує ст.129, ст. 132 Житлового Кодексу УРСР, а саме те, що єдиною підставою для поселення у гуртожиток є ордер. Виселення із гуртожитку проводиться у відповідності до ст.132 ЖК згідно особливостей категорії проживаючих. Крім того жодна стаття ЖК не передбачає користування житловими приміщеннями згідно договорів орендинайму житлових приміщень у гуртожитках.
П. 1.9 даного Положення зобов’язує всіх, хто вже проживає у гуртожитках укласти договори оренди протягом 1-го місяця з моменту впровадження даного Положення. Особи, які проживають без договорів до моменту їх укладення є рівно зобов’язаними по дотриманню вимог цього Положення щодо платності проживання у гуртожитках.
Порушення п. 3 ст. 3, ст.6 Цивільного кодексу України а саме, особа має право свободи вибору укладення договору, або умов договору, або контрагента у договорі. Крім того, «спеціалісти», які писали це положення поняття не мають або проігнорували, що таке акти цивільного законодавства та їх застосування.
Ну і ще дещо цікаве. П.3.6.8. та П. 3.7.15.зобов»язує мешканців гуртожитку питати дозволу, а потім реєструвати у журналі електроприбори, які необхідні для нормальної життєдіяльності людини. А може ще не дозволять? Таке враження, що це не гуртожиток, а якесь ГЕТТО для утримання.
Сам факт прийняття такого Положення прямо позбавляє громадян України, які проживають у цих гуртожитках основних прав, закріплених у Конституції України.
Зокрема, стаття 19 Конституції України гарантує, що — Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Стаття 47. Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.
Згідно Положення прийнятого Трестом є те, що право на вселення виникає виключно на підставі Договору найму-оренди ліжко-місць,також особи які вже проживають і не уклали договори оренди підлягають виселенню без надання іншого житлового приміщення. А як-же малолітні діти, багатодітні сім’ї та інші категорії пільговиків?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ