Человек не терпит насилия!

Нові старі призначення

Ось і завершується докорінна реформа органів прокуратури, заради проведення якої з-за кордону був виписаний батоні Сакварелідзе. І хоча Закон України «Про прокуратуру» прямо забороняє цьому міжнародному аферисту з кількома громадянствами обіймати прокурорські посади в Україні, немає такого закону, який би не порушив вільний син Кавказу заради реформування прокуратури України та повного оновлення її кадрового складу.

Так, наприклад, зовсім скоро районні прокуратури будуть перейменовані в «місцеві». У 7 майбутніх місцевих прокуратурах Києва з 10 вже призначені керівники – як і обіцяв батоні Сакварелідзе, це «абсолютно нові обличчя», щоправда, чомусь з числа діючих співробітників прокуратури. При цьому в трьох випадках районні прокурори залишаються на своїх посадах і очолять місцеві прокуратури. Це місцева прокуратура №3 (Деснянський район), яку очолить діючий прокурор Антипов Костянтин Євгенович, №7 (Подільський район) – Прокудін Дмитро Вікторович і №8 (Святошинський район) – Демченко Дмитро Анатолійович.

Ще в чотирьох місцевих прокуратурах призначені наступні керівники, які новизною облич також повихвалятись не можуть:

№1 (Голосіївський район) – Ясь Артем Олександрович,
№2 (Дарницький район) – Доценко Валерій Анатолійович,
№4 (Дніпровський район) – Тимошенко Максим Петрович,
№6 (Печерський район) – Авдєєнко Олександр Андрійович.

Все це закоренілі співробітники прокуратури, але хоча би без кримінального шлейфу. Чого не скажеш про тих, хто найближчим часом очолить місцеві прокуратури в інших регіонах. Там «грузинські реформатори» вибирали керівників з найбільш одіозних та скомпрометованих прокурорів – з числа тих, хто свого часу ревно обслуговував Пшонку та Кузьміна. При цьому, все це робилось на кошти посольства США, яке виділило Сакварелідзе для його експериментів на людях 2 млн. доларів.

Хоча я думаю, що набирати отакі «нові обличчя» на прокурорські посади можна було б і без витрачання коштів американських платників податків.

Володимир Бойко, ФБ

Від “ОРД”: Загалом тихцем Шокін призначив вже 154 прокурорів на місцях. І ці люди не вигравали ніяких конкурсів. ”

Генпрокурор Украины Виктор Шокин по рекомендациям конкурсных комиссий назначил 154 руководителя местных прокуратур из 155 должностей.

Об этом сообщили в ГПУ.

Не произошло назначение руководителя одной из одесских местных прокуратур, поскольку решение Одесского конкурсной комиссии от 12.11.2015 об отборе кандидатов на должность руководителя прокуратуры отменено постановлением Одесского окружного административного суда.

Не объявлялся конкурсный отбор на должности руководителя в 23 местных прокуратурах, из них 8 — в местных прокуратурах Автономной Республики Крым, в связи с оккупацией полуострова, а также в 15 местных прокуратурах Донецкой и Луганской областей, которые находятся в зоне проведения АТО.

В ГПУ напоминают, что во исполнение Закона Украины “О прокуратуре” от 14 октября 2014 года в органах прокуратуры созданы 178 местных прокуратур, которые начали действовать с 15 декабря 2015 года.”

В тему:

“Днепропетровские” кадры, племянница Медведько и прочие законники: назначены 8 руководителей местных прокуратур Донецкой области

Приказами генерального прокурора Виктора Шокина назначены 8 руководителей местных прокуратур Донецкой области. Как следует из сообщения на сайте прокуратуры региона, новоназначенных законников назначили на территориях, подконтрольных Украине, а на территории региона, подконтрольной силам ДНР, законники с “украинской стороны” пока не определены.

В частности:

— руководителем Артемовской местной прокуратуры назначен юриста 1 класса Антон Баранов, ранее занимавший должность старшего следователя первого следственного подразделения следственного управления прокуратуры Донецкой области;
— руководителей Волновахской местной прокуратуры назначен старший советник юстиции Сергей Резницкий, ранее занимавший должность прокурора Куйбышевского района Донецка;
— руководителем Константиновской местной прокуратуры назначена старший советник юстиции Виктория Ткачук, ранее занимавшая должность прокурора Константиновки (Ткачук широко известна в прокурорских кругах как племянница экс-генпрокурора Александра Медведько)
— руководителем Краматорской местной прокуратуры назначен сташрй советник юстиции Сергей Бижко, ранее занимавший должность прокурора Краматорска;
— руководителем Красноармейской местной прокуратуры назначен старший советник юстиции Василий Меюс, ранее занимавший должность прокурора Димитрова;
— руководителем Мариупольской местной прокуратуры №1 назначен старший советник юстиции Сергей Перхун, ранее занимавший должность начальника одного из управлений прокуратуры Киева;
— руководителем Мариупольской местной прокуратуры №2 назначен старший советник юстиции Александр Киор, ранее занимавший должность начальника следственного управления прокуратуры Донецкой области;
— руководителем Славянской местной прокуратуры назначен юрист 1 класса Владимир Шилов, ранее занимавший должность старшего прокурора отдела прокуратуры Донецкой области;

В ведомстве уточнили, что на данный момент решается вопрос о назначении первых заместителей и заместителей руководителей местных прокуратур.

Ранее “Прокурорская правда” писала, что Днепропетровская конкурсная комиссия из-за отсутствия троих кандидатов, которых могла бы рекомендовать, приняла решение не рекомендовать ни одного для назначения на административные должности в: Горловскую местную прокуратуру; Донецкую местную прокуратуру № 1, 2, 3, 4; Макеевскую местную прокуратуру № 1 и 2; Шахтёрскую местную прокуратуру Донецкой области.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б. Шановний Арсене Борисовичу! Просимо Вас, розглянути звернення громадськості Кіровоградської області та прийняти рішення за викладеними фактами в даному звернені. Занепокоєні станом реформування міліції в нову поліцію, а саме поборами співробітників начальником відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській області ДВБ МВС України полковником Приймак Євген Борисович та заступником начальника відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській області ДВБ МВС України полковником Погорелов Сергій Вікторович, які за довідки що надавались ВВБ для відділу кадрів на призначення в поліцію, вимагали від 1000 до 5000 доларів США залежно від посади. Мова не йде про чесність, порядність або професіоналізм тих кого зарахували або відмовили у вступі до поліції. Хто не мав визначених ними коштів, були звільнені за скороченням штатів, мотивуючи тим що у ВВБ є якийсь негатив не пояснюючи який, а ті по кому заведені кримінальні провадження але спроможні були сплатити вказані ними кошти були перепризначені на посади в поліцію. Мова йде про те що самі громадяни Приймак Є.Б. та Погорелов С.В. мають цікаві біографії. Всім відомі їх тісні стосунки з лідером харківської терористичної організації «Оплот» Євгеном Жиліним, з яким вони підтримують дружні стосунки, спілкуються через Skype, та працювали раніше разом в УБОЗ УМВС у Харківській області. Також достеменно відомо про те що Жилін Є. влаштував в помешканні Приймака Є. в АР Крим перевалочну базу для членів «Оплоту». Дорече квартиру Приймаку Є. подарувало керівництво ГУ МВС в АР Крим, у якості хабаря, за особистою згодою колишнього керівника ГУВБ Тулаєва О.С. Данні особи є останніми друзями Тулаєва О., яких не торкнулась люстрація. Де вони були під час Революції Гідності та чи встиг Приймак Є. прийняти присягу РФ у Криму або його відразу направили в «тил ворогу». Приймак Є.Б. та Погорелов С.В. не є мешканцями Кіровограду, проживають окремо від своїх родин, винаймають житло та раз на дві неділі, по черзі, їздять до Харкова до дому та в Київ до керівництва. Винайняти житло в Кіровограді можливо від 3000 грн., відстань від Кіровограда до Харькова 400 км., до Київа 300 км, розхід бензину на їх джипах від 15л на 100 км, заробітна платня в МВС «не дуже», та це все без урахування їжі собі та родинам. Математика не дуже складна. Встає питання можливо у них є додаткові джерела доходу, можливо в «Оплоті» додаткова зарплатня або кошти надходять з фонду кримської поліції? Прошу Вас перевірити доцільність перебування на даних посадах начальника Приймака Є.Б. та заступника відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській області ДВБ МВС України Погорелова С.В.

  2. Ну никак нам не даёт “работать” этот гастролёр Сакварелидзе… Виталий Григорович уже и шефу своему звонил,жаловался на несносного грузина,да не помогает… Влезает морда во все наши схемы…людей наших с должностей отжимает…а кто же будет контролировать расследования по Майдану,если не наши люди…?!?!

  3. а вы думали что постояли на майдане, покричали “героям слава” поскакали повыше и думали что все изменится? думали вас назначат? вот и получили результат…….

  4. Пане Володимиру. Ви з самого початку, як і я, знали, що так звана реформа правоохоронних органів є міжнародна афера, яку обтяпують місцеві шахраї з грузинським покидьками. Вони хапанули грошенят і на час замилили очі своїм чорноротим та іноземцям, переводячи стрілки на прокурорів, міліціонерів, суддів Чи надовго? Я не хочу бути адвокатом у вищеназваних слуг народу. Там як і в народі: є нормальні, є тупі, а є і кончені. Але під час війни треба займатись іншим. На кого владутримаючи бросили просту людину? Хай 10-20 % людей находили захист в цих структурах. А хто простолюдину допоможе зараз? Префект? Депутат? Чи грузини, армяни, євреї…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ