Человек не терпит насилия!

Куда йдут гроші спеціальної комендатури?

Військовослужбовці спеціальної комендатури з охорони Інституту ядерних досліджень НАН України Північного територіального управління Національної гвардії України, вимушені звернутися в такий спосіб оскільки попередні звернення до керівництва Північного територіального управління Національної гвардії України, Головного управління Національної гвардії України та військової прокуратури Київського гарнізону результатів не дали.
Об’єкт, який ми охороняємо, відноситься до категорії особливо-важливих державних об’єктів і відповідно до п.5 ст.2 Закону України «Про Національну гвардію України» і Постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2014року №628 підлягає охороні Національною гвардією України. Не зважаючи на це, грошове забезпечення ми( чисельністю 78 осіб) отримуємо через перераховані кошти від Національної Академії Наук за надання послуг по охороні.
У зв’язку з цим у IV кварталі 2014 року військовослужбовці підрозділу не отримували грошову премію у розмірі 80%, грошову премію до Дня Незалежності України також не виплатили, а з серпня 2015 року грошову премію у розмірі 200% . Також виникли проблеми з виплатою матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. З серпня 2015 року не проводиться видача сухого пайка особовому складу, який залучається до добового несення бойової служби у складі варт. Мінімальний рівень грошового забезпечення військовослужбовців інших підрозділів НГУ складає – 3800 грн, в нашому – 2800 грн, тобто кожна родина військовослужбовця нашого підрозділу не доотримує 1000 грн. З кінця вересня до теперішнього часу до інших підрозділів було переведено 13 військовослужбовців. Обсяг фінансування від Національної Академії Наук України залишився у межах попередніх асигнувань, але ситуація з виплатою нам всіх видів грошового забезпечення не змінилася.
Виникає питання чому наш підрозділ фінансується Національною Академією?
Чому грошові премії виплачуються військовослужбовцям НГ згідно наказам Головного управління Національної гвардії України, а ми хто???
Чому не проводять незалежної ( наголошую на слово незалежної ) перевірки?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ